eDreams
StayForLong
Agoda.com
Priceline
ZenHotels.com
Ceny jsou poskytovány našimi partnery a zahrnují ceny pokojů na jednu noc včetně veškerých daní a poplatků známých našim partnerům. Podrobnější informace získáte od našich partnerů.
Recenzováno: 13. srpna 2018

Hotel je pěkný, moderně zařízený v centru Písku, jen kdo má okna na náměstí si užije zvonů :-) Recepční byly velice milé,stejně jako obsluha u snídaní, pokoj pěkný , koupelna se vším všudy... možnost využití výtahu, rádi se opět vrátíme pokud zavítáme do těchto končin, děkujeme

Datum pobytu: duben 2018
Poděkujte uživateli johana9970.
HotelBiograf, Zástupce manažera v zařízení Hotel Biograf, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 16. listopadu 2018

Vážená paní johano9970,
Velmi děkujeme za pěknou recenzi. Jsme rádi, že jsme splnili Vaše očekávání a rádi Vás opět přivítáme při Vaší další návštěvě Písku.

Recenzováno: 29. června 2018

Byli jsme v tomto hotelu ubytováni na 2 noci, konkrétně ve vedlejší zrekonstruované budově. V hotelu bylo čisto, uklizeno, pěkné pokoje a hlavně klid. Hotel je situován pár kroků od historického centra města. V rámci ubytování jsme měli i snídani, která byla výborná, hlavně káva čerstvě umletá! Žádný automat na kafe z prášku. Byli jsme velmi spokojeni a můžeme jen a jen doporučit!

Tip ohledně pokoje: vedlejší nově zrekonstruovaná budova
Datum pobytu: březen 2018
Poděkujte uživateli Lena91H.
Recenzováno: 28. května 2018

Velice ochotná a milá obsluha. Slečna recepční nám vyhověla ve všem co jsme si vymysleli a ochotně poradila kam se máme vydat na prochajdu.. Byli jsme i velice mile překvapení možnosti snídaní na pokoj a výberu jídla nad ramec švédského stolu. Co se týče kvality jídla, tak jsme neměli co vytknout! Velice jsme si pochutnali, a to máme rozmlsané jazycky. Ohledně ubytování - pokoje jsou hezky zařízené a čiste :) Vřele tento hotel doporučuju! :)

Datum pobytu: květen 2018
Poděkujte uživateli Alena S.
Recenzováno: 3. dubna 2018

Byli jsme velmi spokojeni, hotel je čistý, moderně vybavený, veškerý personál, včetně restaurace, usměvavý a ochotný. Skvělá je možnost zatemnění oken v pokoji Superior.

Really nice place to visit, all is clean and new, staff is friendly and helpful.

Datum pobytu: březen 2018
1  Poděkujte uživateli lc388.
Recenzováno: 27. ledna 2018 prostřednictvím mobilu

Jsem uplne nadsena, vubec jsem necekala, ze to bude az tak dobre, kdyz jsem delala rezervace. Obrovsky mily personal, krasne pokoje, vyborna kuchyne. Uzasny zazitek. Dekuji, doufam, ze jsem nebyla naposledy.

Datum pobytu: leden 2018
Poděkujte uživateli evarI6185LD.