Nejnižší ceny Vašeho pobytu
Zajistěte si nejnižší cenu od těchto stránek
Booking.com
77 US$
View deal
eDreams77 US$
Agoda.com77 US$
Priceline77 US$
ZenHotels.com
StayForLong
Ceny jsou poskytovány našimi partnery a zahrnují ceny pokojů na jednu noc včetně veškerých daní a poplatků známých našim partnerům. Podrobnější informace získáte od našich partnerů.
Recenzováno: 27. října 2018 prostřednictvím mobilu

Parkovani na namesticku o vikendu zdarma cca 100 m od hotelu. Jinak krasny designovy, ale jednoduse zarizeny nekycovity hotel, prijemny personal, skvele jidlo a Plzen...co vic si prat. Snad jen nebyt tady pracovne

Datum pobytu: říjen 2018
Typ cesty: Cestoval(a) pracovně
Poděkujte uživateli simonis2227.
HotelBiograf, Zástupce manažera v zařízení Hotel Biograf, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 16. listopadu 2018

Vážený pane Pavle Š,
Děkujeme za krásné hodnocení Vašeho pobytu u nás. Jsme rádi, že jste si náš hotel užil a doufáme, že Vás v budoucnu budeme moci pohostit i za příjemnějších okolností.

Recenzováno: 8. září 2018

Hotel je velmi pěkný. Velice příjemná a ochotná obsluha. Pokoj byl čistý a upravený. Byla zde i možnost donášky snídaně na pokoj což je velké plus. A velký výběr . Jediné mínus byli zvony :) Určitě doporučuji.

Datum pobytu: září 2018
  • Typ cesty: Cestoval(a) pracovně
Poděkujte uživateli nikix162018.

Vážená paní nikix162018,
Děkujeme za skvělou recenzi a Vaše doporučení. Spokojenost našich hostů je pro nás hlavní.

Recenzováno: 13. srpna 2018

Hotel je pěkný, moderně zařízený v centru Písku, jen kdo má okna na náměstí si užije zvonů :-) Recepční byly velice milé,stejně jako obsluha u snídaní, pokoj pěkný , koupelna se vším všudy... možnost využití výtahu, rádi se opět vrátíme pokud zavítáme do těchto končin, děkujeme

Datum pobytu: duben 2018
Poděkujte uživateli johana9970.

Vážená paní johano9970,
Velmi děkujeme za pěknou recenzi. Jsme rádi, že jsme splnili Vaše očekávání a rádi Vás opět přivítáme při Vaší další návštěvě Písku.

Recenzováno: 29. června 2018

Byli jsme v tomto hotelu ubytováni na 2 noci, konkrétně ve vedlejší zrekonstruované budově. V hotelu bylo čisto, uklizeno, pěkné pokoje a hlavně klid. Hotel je situován pár kroků od historického centra města. V rámci ubytování jsme měli i snídani, která byla výborná, hlavně káva čerstvě umletá! Žádný automat na kafe z prášku. Byli jsme velmi spokojeni a můžeme jen a jen doporučit!

Tip ohledně pokoje: vedlejší nově zrekonstruovaná budova
Datum pobytu: březen 2018
Poděkujte uživateli Lena91H.
Recenzováno: 28. května 2018

Velice ochotná a milá obsluha. Slečna recepční nám vyhověla ve všem co jsme si vymysleli a ochotně poradila kam se máme vydat na prochajdu.. Byli jsme i velice mile překvapení možnosti snídaní na pokoj a výberu jídla nad ramec švédského stolu. Co se týče kvality jídla, tak jsme neměli co vytknout! Velice jsme si pochutnali, a to máme rozmlsané jazycky. Ohledně ubytování - pokoje jsou hezky zařízené a čiste :) Vřele tento hotel doporučuju! :)

Datum pobytu: květen 2018
Poděkujte uživateli Alena S.