Recenzováno: 20. července 2020

Bohužel musím říct, že jsem se setkal s nejhorším ubytováním, které mě zatím potkalo. To, že zde není parkovistě je to úplně nejmenší, zaparkovat se dá před hotelem či v přilehlých ulicích. S rodinou jsem si tedy "užil" následující.

Pokoj č. 109.
1. Všechny dveře strašně vrzají.
2. Postel vrzala takovým způsobem, že se na ni nedalo ani sednou, natož spát či otáčet se. Hrůza.
3. Pod matrací bylo neskutečně prachu, tady nebyl vysavač hodně dlouho.
4. Koberce nebyly vysáté také hodně dlouho, chomáče vlasů jsem synovi z rukou sundával hned několikrát.
5. Když jsem se pod postel musel podívat, abych podal hračku, tak se mi málem udělalo špatně. Ani raději nechci vědět, kdy se naposledy tato postel kvůli úklidu posunovala.
6. Stůl byl popálen cigaretami.
7. Nefungovala teplá voda, takže jsme se ani nesprchovali.
8. Špinavé sklenice.
9. Źádná voda na pokoji.
10. Lascivní obraz na pokoji.

Po všech reklamacích nám bylo na recepci řečeno, že máme napsat recenzi, že jsou zde dámy pouze jako zaměstnankyně. Dle jejich výrazů soudím, že jsou na stížnosti zvyklé.

Marně hledám nějaká pozitiva. Za to všechno chce majitel 1100 Kč/noc, kdybychom zde nebyli ubytovaní jako svatební hosté (tato "ubytovna" nebyla volba novomanželů, ale pouze nutnost, protože je úroveň jednání majitelů v Českém Brodě všude stejná), tak se po příjezdu okamžitě sebereme a jedeme jinam.

Pokud máte nějakou hrdost, najděte si ubytování jinde.

Závěrem, absolutně nechápu, jak takové podniky mohou "fungovat" ještě v roce 2020?!

Datum pobytu: červenec 2020
1  Poděkujte uživateli 687ji_p.
Recenzováno: 25. března 2018

Ušmudlaná ubytovna, ze soboty na neděli diskotéka do 4h ráno !!! Nikdo s tím není ochoten něco udělat! Koupelna hnus- neumytá! Pokud budete nuceni přespat tak s sebou: polštář, špunty do uší a savo do koupelny! A hlavně snídaně v neděli nechystají .... jsou to šmejdi kteří odírají slušné lidi!!!!!

Tip ohledně pokoje: Žádný není vhodný protože zaplatíte a nespíte celou noc kvůli diskotéce!!!odírají lidi!
Datum pobytu: březen 2018
1  Poděkujte uživateli skokdopole.
Recenzováno: 24. září 2017 prostřednictvím mobilu

Datum pobytu: září 2017