Puente de Bacunayagua

Recenzováno: 3. března 2017
petro129
Ústí nad Labem, Česká republika

Recenzováno: 4. března 2017

Cestou do Varadera jsme se zastavili na tomto místě s nádhernou vyhlídkou do údolí a na velký most. Je zde občerstvení s dobrou PinaColadou, ve které máte kousky čerstvého kokosu a také poměrně čisté sociální zařízení.Opět hraje nezbytná kubánská hudba.

Datum zážitku: únor 2017
Poděkujte uživateli Bekulin.
Recenzováno: 3. března 2017 prostřednictvím mobilu

Cestou nás naše průvodkyně přivezla k tomuto místu a hodně nás nadchl výhled do údolí a krásný most. Byli jsme zde při západu slunce a nemělo to chybu.

Datum zážitku: únor 2017
1  Poděkujte uživateli petro129.
Recenzováno: 28. září 2016

Cestou do Havany jsme se zastavili na tomto místě s nádhernou vyhlídkou do údolí, nad kterým kroužily desítky dravců. K dispozici je občerstvení s dobrou PinaColadou a také poměrně čisté sociální zařízení.

Datum zážitku: duben 2016
Poděkujte uživateli olibu2015.
Recenzováno: 11. srpna 2016

Na tomto místě jsme se zastavili cestou do Havany. Nabízí se zde jedinečný výhled na most překlenující celé údolí.

Datum zážitku: září 2015
Poděkujte uživateli fcnetwork.