“Sobkova zuzana”

Ristorante & Pizzeria Uno Opava
Č. 39 z 51 Restaurace v Opavě

V době kovidu bych ocenila především kvalitu ale to se nestalo pizza studená a šunka hrubá prostě hrůza vím že je to těžké ale je vydělávat v krizi když lidé nemají kam jít to je špatně už nikdy

Poděkujte uživateli 289zuzanas.

Recenzováno: 6. června 2020

Příjemná, ochotná a usměvavá obsluha, výborné jídlo, perfektně načepované pivo. Rádi se sem vracíme.

Datum návštěvy: červen 2020
Poděkujte uživateli milenav736.
Recenzováno: 1. října 2019

Na první dojem - dost dobrý - pěkné prostředí, dost stolů, místa v boxech zaručující intimitu. Obsluha přišla celkem rychle.
Na druhý dojem - může se stát - objednala jsem si jídlo a po 20 minutách čekání na rybu s bramborem a tatarkou mi donesli nějaké maso v hnědé omáčce s rýži. Na dotaz jestli je to ryba bylo jídlo odneseno a přislíbena okamžitá náprava
Dojem třetí - hrůza - po dalších 20 minutách sice byla donesena ryba s bramborem, ale tatarka chyběla. Chtěla jsem to reklamovat u pultu, ale obsluha se vybavovala v kuchyni a když jsem na ně zaklepala, bylo mi vynadáno, že za pultem nemám co dělat. Ryba byla připálená pěkně do černa - asi abych si to užila...
Už mě tam dlouho nikdo neuvidí, protože to není první špatná zkušenost

Datum návštěvy: září 2019
Poděkujte uživateli Geblova.
Recenzováno: 22. srpna 2019

Docela vysoké ceny neodpovídající kvalitě. Fit salát hrůza a děs. Ledový salát, tři plátky rajčat a 5 koleček okurek s flákem suchého kuřecího plátku to vše s ne moc dobrou majonezou očividně z flašky. Jediná chutná věc byl pita chleba. To vše za 139,- Děkuji už nic více.

1  Poděkujte uživateli Anna V.
Recenzováno: 2. července 2019 prostřednictvím mobilu

Jídlo strašné neodpovída ceně dlouhá čekací doba. Obsluha si hladí psa a potom nám donese jídlo. No nikdy už tam nepůjdeme.

Datum návštěvy: srpen 2018
Poděkujte uživateli RadekMichalek.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Ristorante & Pizzeria Uno Opava, si také prohlíželi

Opava, Moravskoslezský kraj

Už jste navštívili Ristorante & Pizzeria Uno Opava? Sdílejte své zkušenosti!