Tripadvisor
Opava
Recenzováno: 12. října 2017

Pěkný hotel se zahrádkou, příjemná a profesionální obsluha v restauraci, jídlo je však velmi problematické. Vybírala jsem z nabídky doporučené kuchařem a byla již poněkolikáté zklamaná. Dnes to bylo obzvášť nedobré, chvílemi jsem chtěla dokonce večeři vrátit. Bramborové placky byly spíš jako bramborové knedlíky, suché a velmi moučné, restované kysané zelí mělo divnou chuť a vůni, připadalo mi zkažené, vepřový bok sous-vidé byl nedopečený a tvrdý, ten jsem vůbec nesnědla. Tak 2 body z 10, opravdu katasrofa! Výborné bylo jako obvykle skvěle natočené pivo:). Partner měl kohouta na víně, což byla mnohem lepší volba, asi 7-8 bodů z 10, protože dostal málo šťávy a omáčka spíš připomínala guláš.Maso bylo výborné a šťavnaté.

Datum pobytu: říjen 2017
Poděkujte uživateli D3859HCmonikak.
Recenzováno: 20. září 2017 prostřednictvím mobilu

Hotel je pěkný, rekonstruovaný, alespoň tedy nová část. Nadstandartní pokoje rovněž pěkné, čisté...co je však více než špatné, je, že ne všechny nadstandartní pokoje odpovídají stejnému standartu. Pokoj A33 je až neuvěřitelně malý, v koupelně je dokonce zrcadlo umístěno na stropě, prostě naprosto neskutečné...pokoj je prodáván za standartní cenu 1850,- za noc pro jednu osobu. Ne děkuji, již nikdy více! A to nemluvím o klimatizaci, která má pouze jedno nastavení a o snídaních, které jsou skutečně tristní!

Datum pobytu: září 2017
Typ cesty: Cestoval(a) pracovně
Poděkujte uživateli DonnaPedroDeLaVedro.
Recenzováno: 11. září 2017

Ráda se vracím na pracovní obědy i romantickou večeři. Velmi chuťově vyvážená kuchyně, prostředí moc příjemné.Obsluhují lidé, které baví jejich práce - alespoň tak působí. V době poledního menu - sezónní nabídka, která nezklame. Dobrou chuť!

Datum pobytu: srpen 2017
Poděkujte uživateli Alena S.
Recenzováno: 10. srpna 2017

opakovaně v této restauraci bývám zklamán; vracíme se vždy co 3 měsíce - 1/2 roku a kvalita jídel je velmi proměnlivá; když jsem restauraci navštívil minulý podzim a dal si kachnu a zelí, byl jsem spokojen; pak jsme zde byli o víkendu v květnu s rodinou a opět jsme odcházeli se smíšenými pocity a přesvědčením, že to není restaurace první volby...

Datum pobytu: květen 2017
Poděkujte uživateli 40tomCZ.
Recenzováno: 3. srpna 2017

Krásný hotel, pěkné prostředí, obsluha rychlá-jídlo dobré . Wellness velice příjemné a krásné, hlídané parkoviště , venkovní posezení velice krásné a útulné . Tento hotel se nachází -5 min od historického centra Opavy .

Datum pobytu: červen 2017
Poděkujte uživateli katka2016.