Recenzováno: 26. listopadu 2018

Do hotelu jsem dorazil večer a za tmy. Pohled nebyl nijak povzbudivý, ale vše se rozjasnilo již přijetím na recepci. Hotel je čistý a personál velmi vstřícný. Ale o tom jsem psát nechtěl. To naprosté překvapení Vás bude očekávat při návštěvě restaurace. Obsluha velmi milá a znalá své profese. Pivo umí natočit přesně dle požadavku zákazníka - ne malé nebo velké - ale šnit, mlíko, hladinka atd.
Jídla - už několik let jsem v české restauraci nejedl tak lahodnou svíčkovou a protože jsem jedjík, tak jsem si objednal ještě špíz - to že se číšník zeptal jak ho chci propéct to je už zázrak, ale že byl propečený přesně tak jak jsem chtěl a k tomu perfektí šťouchané brambory - no prostě pohádka. Nabídka rumů dostatečná, ale opět obsluha - chcete rum na led, nebo raději ohřát ?

Byl jsem neskutečně PŘEKVAPENÝ a vždy se rád do tohoto hotelu VRÁTÍM
Tomáš Krátký
Chef des Chefs

Tip ohledně pokoje: Raději do zahrady než do ulice
Datum pobytu: listopad 2018
  • Typ cesty: Cestoval(a) pracovně
Poděkujte uživateli tomaskratky.
Recenzováno: 5. srpna 2018

Do restaurace v hotelu chodím pravidelně. Nechápu komentáře přede mnou, prootže jídlo je vždy perfektní, plznička dobře vychlazená a obsluha velmi příjemná. Doporučuji tu venkovní zahrádku, na tu se každý rok těším, protože pohoda tam je jedinečná :-)

Datum pobytu: červenec 2018
Poděkujte uživateli honza_hula.
Recenzováno: 15. listopadu 2017

Katharein lezi uprostred Opavy ,nedaleko reky .Doporucuji venkovni letni terasu je pekna velka a klidna a castecne zastresena .Pivo vynikajici .Obsluha rychla.Jidlo chutne doporucuji nabidku z grillu.

Datum pobytu: červen 2017
Poděkujte uživateli olapetr.
Recenzováno: 12. října 2017

Pěkný hotel se zahrádkou, příjemná a profesionální obsluha v restauraci, jídlo je však velmi problematické. Vybírala jsem z nabídky doporučené kuchařem a byla již poněkolikáté zklamaná. Dnes to bylo obzvášť nedobré, chvílemi jsem chtěla dokonce večeři vrátit. Bramborové placky byly spíš jako bramborové knedlíky, suché a velmi moučné, restované kysané zelí mělo divnou chuť a vůni, připadalo mi zkažené, vepřový bok sous-vidé byl nedopečený a tvrdý, ten jsem vůbec nesnědla. Tak 2 body z 10, opravdu katasrofa! Výborné bylo jako obvykle skvěle natočené pivo:). Partner měl kohouta na víně, což byla mnohem lepší volba, asi 7-8 bodů z 10, protože dostal málo šťávy a omáčka spíš připomínala guláš.Maso bylo výborné a šťavnaté.

Datum pobytu: říjen 2017
Poděkujte uživateli D3859HCmonikak.
Recenzováno: 20. září 2017 prostřednictvím mobilu

Hotel je pěkný, rekonstruovaný, alespoň tedy nová část. Nadstandartní pokoje rovněž pěkné, čisté...co je však více než špatné, je, že ne všechny nadstandartní pokoje odpovídají stejnému standartu. Pokoj A33 je až neuvěřitelně malý, v koupelně je dokonce zrcadlo umístěno na stropě, prostě naprosto neskutečné...pokoj je prodáván za standartní cenu 1850,- za noc pro jednu osobu. Ne děkuji, již nikdy více! A to nemluvím o klimatizaci, která má pouze jedno nastavení a o snídaních, které jsou skutečně tristní!

Datum pobytu: září 2017
Typ cesty: Cestoval(a) pracovně