Tripadvisor
Opava
Recenzováno: 3. ledna 2019 prostřednictvím mobilu

Skvělá restaurace s nejlepsim jidlem v Opavě. Velmi milá a vstřícná obsluha, krásné a klidné prostředí. Úžasná je v lete zahradka, kde se velmi dobře sedi a popiji skvele nacepovana Plznicka... uz aby bylo léto :-)

Datum pobytu: leden 2019
Poděkujte uživateli gabrielam628.
Recenzováno: 26. listopadu 2018

Do hotelu jsem dorazil večer a za tmy. Pohled nebyl nijak povzbudivý, ale vše se rozjasnilo již přijetím na recepci. Hotel je čistý a personál velmi vstřícný. Ale o tom jsem psát nechtěl. To naprosté překvapení Vás bude očekávat při návštěvě restaurace. Obsluha velmi milá a znalá své profese. Pivo umí natočit přesně dle požadavku zákazníka - ne malé nebo velké - ale šnit, mlíko, hladinka atd.
Jídla - už několik let jsem v české restauraci nejedl tak lahodnou svíčkovou a protože jsem jedjík, tak jsem si objednal ještě špíz - to že se číšník zeptal jak ho chci propéct to je už zázrak, ale že byl propečený přesně tak jak jsem chtěl a k tomu perfektí šťouchané brambory - no prostě pohádka. Nabídka rumů dostatečná, ale opět obsluha - chcete rum na led, nebo raději ohřát ?

Byl jsem neskutečně PŘEKVAPENÝ a vždy se rád do tohoto hotelu VRÁTÍM
Tomáš Krátký
Chef des Chefs

Tip ohledně pokoje: Raději do zahrady než do ulice
Datum pobytu: listopad 2018
  • Typ cesty: Cestoval(a) pracovně
Poděkujte uživateli tomaskratky.
Recenzováno: 5. srpna 2018

Do restaurace v hotelu chodím pravidelně. Nechápu komentáře přede mnou, prootže jídlo je vždy perfektní, plznička dobře vychlazená a obsluha velmi příjemná. Doporučuji tu venkovní zahrádku, na tu se každý rok těším, protože pohoda tam je jedinečná :-)

Datum pobytu: červenec 2018
Poděkujte uživateli honza_hula.
Recenzováno: 15. listopadu 2017

Katharein lezi uprostred Opavy ,nedaleko reky .Doporucuji venkovni letni terasu je pekna velka a klidna a castecne zastresena .Pivo vynikajici .Obsluha rychla.Jidlo chutne doporucuji nabidku z grillu.

Datum pobytu: červen 2017
Poděkujte uživateli Shadow B.
Recenzováno: 12. října 2017

Pěkný hotel se zahrádkou, příjemná a profesionální obsluha v restauraci, jídlo je však velmi problematické. Vybírala jsem z nabídky doporučené kuchařem a byla již poněkolikáté zklamaná. Dnes to bylo obzvášť nedobré, chvílemi jsem chtěla dokonce večeři vrátit. Bramborové placky byly spíš jako bramborové knedlíky, suché a velmi moučné, restované kysané zelí mělo divnou chuť a vůni, připadalo mi zkažené, vepřový bok sous-vidé byl nedopečený a tvrdý, ten jsem vůbec nesnědla. Tak 2 body z 10, opravdu katasrofa! Výborné bylo jako obvykle skvěle natočené pivo:). Partner měl kohouta na víně, což byla mnohem lepší volba, asi 7-8 bodů z 10, protože dostal málo šťávy a omáčka spíš připomínala guláš.Maso bylo výborné a šťavnaté.

Datum pobytu: říjen 2017
Poděkujte uživateli D3859HCmonikak.