Recenzováno: 9. srpna 2020 prostřednictvím mobilu

Tragicka navsteva, v hotelu nefunguje v podstatě nic. Neinformovali nas o tom, ze na dobu nasi rezervace pronajali restauraci na soukromou akci, takze jsme se nemohli naveceret. Wellness zavreny, v pokoji 26 stupňů i s pustenou klimatizaci, snidane zcela obycejna. Opava je krasne mesto, ale zvolte urcite jiny hotel.

Datum pobytu: srpen 2020
Poděkujte uživateli 69stepanv.
Recenzováno: 24. července 2020 prostřednictvím mobilu

Výborná restaurace v hotelu Katharein, asi jedna z nejlepších v Opavě. Obsluha milá a pozorná. Měli jsme několik jídel, kulajda výborná, grilovaná zelenina také, velmi dobrý burger a kuřecí steak. V době naší návštěvy i koktejlové speciality. Doporučujeme.

Datum pobytu: červenec 2020
Poděkujte uživateli Bekulin.
Recenzováno: 6. března 2019

Doslova mne dostala zdejší kulajda. Polévka, která se v každém kraji připravuje trochu jinak. Ale lehce grilované hříbky jsem v kulajdě našel málokde. Byla tak dobrá, že jsme si objednali ještě druhý talíř. Obsluha je zde velmi příjemná. Restauraci doporučuji. Nejen kvůli kulajdy. Z nabídky jídel si určitě vyberete a nebudete litovat. Hotel neznám, nemohu posoudit.

Datum pobytu: únor 2019
Poděkujte uživateli ivom830.
Recenzováno: 3. ledna 2019 prostřednictvím mobilu

Skvělá restaurace s nejlepsim jidlem v Opavě. Velmi milá a vstřícná obsluha, krásné a klidné prostředí. Úžasná je v lete zahradka, kde se velmi dobře sedi a popiji skvele nacepovana Plznicka... uz aby bylo léto :-)

Datum pobytu: leden 2019
Poděkujte uživateli gabrielam628.
Recenzováno: 26. listopadu 2018

Do hotelu jsem dorazil večer a za tmy. Pohled nebyl nijak povzbudivý, ale vše se rozjasnilo již přijetím na recepci. Hotel je čistý a personál velmi vstřícný. Ale o tom jsem psát nechtěl. To naprosté překvapení Vás bude očekávat při návštěvě restaurace. Obsluha velmi milá a znalá své profese. Pivo umí natočit přesně dle požadavku zákazníka - ne malé nebo velké - ale šnit, mlíko, hladinka atd.
Jídla - už několik let jsem v české restauraci nejedl tak lahodnou svíčkovou a protože jsem jedjík, tak jsem si objednal ještě špíz - to že se číšník zeptal jak ho chci propéct to je už zázrak, ale že byl propečený přesně tak jak jsem chtěl a k tomu perfektí šťouchané brambory - no prostě pohádka. Nabídka rumů dostatečná, ale opět obsluha - chcete rum na led, nebo raději ohřát ?

Byl jsem neskutečně PŘEKVAPENÝ a vždy se rád do tohoto hotelu VRÁTÍM
Tomáš Krátký
Chef des Chefs

Tip ohledně pokoje: Raději do zahrady než do ulice
Datum pobytu: listopad 2018
  • Typ cesty: Cestoval(a) pracovně