Recenzováno: 1. srpna 2017

Přitakávám těm hodně recenzím, které tu už o tomto hotelu byly napsány. Opravdu v naprosté většině Čechy, Slováky a Poláky ubytovávají hromadně do toho nejvzdálenějšího baráku, a to baráku č.10. V areálu je to dům umístěn úhlopříčně nejdál od vstupu do hotelu, k moři je to naopak blízko. Poprvé nás ubytovali v přízemí - strašný pokoj! Smrděl plísní, klimatizace jen hučela a hučel i záchod. Koupelna oblezlá černou plísní. Druhý den nás přestěhovali o patro víš - poměrně se toho hodně zlepšilo, ale ani tak to dle mého, neodpovídá 5ti hvězdě.Pokoj starší, opotřebovaný, klimatizace vyvedená na balkon odkapávala na podlahu a tvořilo se tam jezero. V koupelně pořádně neodtékal dopad. Postele tvrdé a proleželé. Skoro mi to přišlo, že zkouší, co si necháme líbit, protože reklamace brali absolutně jak na běžícím pásu a podle toho, co jsme se bavili s ostatními, tak reklamoval pokoj snad každý druhý. Areál celkově udržovaný pacholskou ranou.Dlaždičky v bazénu tu a tam odlítané a kluci si o ně 2x řízli nohu.Prkna okolo family bazénu rozštípaná a rozlezlá. Zahrada unavená a celkově moc neudržovaná.Binec kolem ubytovacích zařízení nikdo neřešil. Celkově mi tady chyběla taková ta milá řecká atmosféra. Letovisko podobné jako vejce vejci, člověk by na první dobrou vůbec nepoznal, zda je v Řecku či Turecku, a to je škoda.Je to opravdu hodně velký areál a kdo hledá trochu klidnou dovolenou, tak sem ať se nechystá. V bazénech je to hlava na hlavě a to samé na pláži a v moři.Obrovský cvrkot a neustálý pohyb lidí sem a tam. Tím, že je jsou tu z 90% rodiny s malými dětmi, tak je tu i hodně živo. Převážná část klientely jsou rovným dílem Češi, Slováci a Poláci. Menší procento tu mají Angličani a Němci. Co musím pochválit, tak je kuchyně - opravdu moc dobrá a skvělý výběr, jen s pitím to bylo horší - nápoje s postmixu se kolikrát nedaly pít jak smrděly chemií. Balená voda nebyla vůbec k dispozici. Pro děti ale neustále k dispozici zmrzlinka - výběr z pěti druhů a to celý den. Velká pochvala patří i animátorům - úžasná parta mladých lidí. Jejich program vůbec nebyl vlezlý. Skvělé programy pro děti - pro malé miniklub a ty pro ty větší junior klub - opět úžasně a skvěle vedené.
Korfu je krásný ostrov, určitě stojí za to ho navštívit a udělat si výlet po krásách. Snad se sem zase někdy vrátíme, ale do tohoto hotelu ne.

Datum pobytu: červenec 2017
4  Poděkujte uživateli Jandule96.
Recenzováno: 26. července 2017 prostřednictvím mobilu

Před odjezdem jsem četla desítky recenzi a měla jsem chuť hotel změnit,v CK mi zjišťovali,ze je vše Ok,ze nemám mít obavy z hezké dovolené.
Hotel je opravdu hodně veliký a rozlehlý,areal by byl pěkný,kdyby se o nej starali,ale vsude na vas dýchá to,ze je to neudrzovane,rozloze věci či špína,co ne uteče a personální kolem chodí cely den a nic se neděje,celkové personální mi hodně zklamal,narazit tam na člověka vlidneho a usměvavého byl problem.
Cechy umisťují do budovy 10,nejdříve bylo nadšeni,jupi jsme u more,je to děleny barák,kde je vše slyšet přes papírové zdi,uprostřed je velké schodiště a co se na něm děje v noci vi každý obyvatel budovy,každý Šlapanic pantofle je tam slyšet a ani jednu noc nebyl klid..a to jsme zadali klidnou zónu.Navic tam jako první ubytování všechny a pak se řeší reklamace,pokoje v přízemí jsou plesnive....my byli v patře,pokoj starý,koupelna silena,ale velké závady musím rict,ze nebyly.
Chybělo mi,ze v areálů hotelu i v okolí těžko najdete stín,který když mate malé děti pracně hledáte,když nechcete být přes poledne v tom super pokoji.
Dále mi přišlo,ze by v areálů bylo mnohem cisteji,kdyby bylo více odpadkových košů lépe rozmístěno a označeno,u baru,u posezení atd...také by bylo možná fajn vymyslet v tak velkém resortu nějakou "tichou zónu"...což známe třeba z Egypta a je to skvěle.
K tématu voda...musím taky rict,ze voda strašně zapáchá a nejde pít,často i voda v restauraci smrděla stejně a neslo to vypít.
Bazény jsou určitě menší než na fotkách a přijde mi,ze kvalita vody byla mizerná a na kapacitu lidi kolem nestačí,navíc když tam jdete v devět ráno,už nemáte žádné volné lehátka..
Jídlo bylo dobře,jen mě vadilo,ze odpoledne svačiny byla jen u lobby baru vzadu areálů,kde měli hor dogy atd...ale ovoce žádné či pochoutky pro děti trosku zdravější než hranolky či zmrzlina...a od míře je to trochu z ruky,takže jsem sla raději na plazi do supermarketu.
Pro malé děti je to jistě ráj,je tam spousty možnosti,ale jak jsem už psala,chtělo by to ruchu víc pece a i větší úctu k turistům...
Navíc poslední den jsme odlétají až večer,den dopredu jsme si zaplatili schower room,dostali jsme ho po třech vyzvach o půl hodiny později,pokoj byl špinavý,nechutný,neřekla tam tepla voda,nebyly tam čisté ručníky,nefungoval hotelový telefon ani klimatizace....peklo!mam na foceno...Jinak pláž je písčitá,dost dlouho mělká voda,pro děti fajn.Ale kolem pusto a na plazi bylo opravdu hodně lidi.Voda byla čistá a tu a tam nějaká rybka.
Celkové asi resort kamarádům nedoporucim a znova tam určitě nepojedeme.Nicmene katastrofa to není a dovolenou si tam jistě užijete i přes spousty nedostatku...

Datum pobytu: červenec 2017
9  Poděkujte uživateli Hsmajda.
Recenzováno: 25. července 2017

Hotel se na hlavní budově prezentuje dokonce jako pětihvězdičkový. To opravdu není. Myslím, že odpovídá starší čtyřce. Jedná se o rozlehlý resort a rodinám s dětmi nabízí skutečně skvělé zázemí, jak v podobě bohatých animačních programů, tobogánů, skvělé pláže s pozvolným vstupem do moře a jemným pískem. Pokoj, který jsme dostali byl už hodně opotřebovaný, vybavení bylo už oprýskané a přeci jen u hotelu této kvality byste čekali víc. Pokoje však perfektně uklizené. Velké zklamání je pro mne absolutní absence toaletních potřeb jako je šampon apod. Jediné co v pokoji najdete je tekuté mýdlo z "automatu", které nikdo netuší jak je tam dlouho a celkově nemáte dobrý pocit z toho ho použít. Cestovali jsme v páru a tak jsme uvítali, že hotel nabízí restauraci pro páry, kam se dá uniknout před hlukem, který je v hlavní restauraci opravdu velký. To je pochopitelné, musí se tam vystřídat stovky lidí. Bohužel v průběhu našeho pobytu i do této restaurace pouštěli děti... :-( Na co tedy něco takového vůbec nabízet? Plážové osušky jsou kapitola sama pro sebe... V prospektech, které obdržíte při příjezdu se dozvíte, že plážové osušky jsou k zapůjčení na hotelové recepci za vratnou zálohu 10 eur. Budiž... I když je už běžný standard v hotelu této kategorie mít osušky na pokoji, nevadí. Na recepci jsme tedy došli, ale až po uhrazení zálohy nám paní sdělila, že dostaneme lísteček a osušky si musíme jit vyzvednou do budovy SPA, odkud jsme právě přišli.... A asi poslední věc, která nám vadila, byla voda, která opravdu hodně zapáchala. Pravděpodobně je v ní velké množství chloru. Při koupání to až tak nevadí, ale pokud si máte totožnou vodu čepovat z automatu k pití, není to opravdu ideální. Raději jsme si tedy kupovali vodu balenou. Tím rozhodně nechci říci, že voda je závadná, pouze to opravud nechutná dobře. Celkově si ale myslím, že pokud hledáte ucházející ubytování se skvělým programem pro děti budete spokojí, Korfu je nádherné, určitě stojí za to ho navštívit.

Datum pobytu: červenec 2017
1  Poděkujte uživateli Monika P.
Recenzováno: 14. března 2017

Jedná se o hotel s poměrně velkou kapacitou, která je však příjemně rozdělená do několika menších budov po celém areálu. V areálu se nachází tři bazény a k moři je to jen několik kroků. Velká kapacita se tedy docela dobře rozmnělní. Stravování probíhá ve dvou restauracích - italská s menší kapacitou a mezinárodní. Obě restaurace mají i velké venkovní posezení. Často byly k jídlu ryby, což jsem ocenila. Pokoje byly čisté, včetně ručníků, dá se říc, moderní, ale opotřebení bylo již znatelné. Každý večer probíhal nějaký animační program (který ale omrzel, jelikož se každotýdenně opakoval - měli jsme pobyt na 15dní). Přístup do moře dobrý, v moři průhledné rybky. Některé dny byly velké vlny, což pro starší osobu, která s námi byla, nebylo moc dobré. Během pobytu jsme si pronajali i auto a z části projeli ostrov. Zapůjčení proběhlo naprosto bez problému. Vedle hotelu se dá procházkou za pár minut dojít i k dunám. Od letiště jsme jeli cca 50minut (cestou autobus rozvážel do cca 6 hotelů). Jediné, co se nám příliš nelíbilo, bylo to, že jsme přiletěli a následně přijeli do hotelu velmi brzy (kolem 10h dopoledne) a museli čekat až do 14-15h na pokoj. Bohužel nás nenapadlo si vzít třeba plavky s ručníkem do příručního zavazadla (kufry nám už bohužel někam odvezli), nicméně nám už běželo stravování, takže jsme se alepsoň občerstvili. Oceňujeme umístění na západním pobřeží, kam až do zapadnutí svítí slunce - měli jsme možnost pohybovat se na druhé straně a tam už bylo znatelně chladněji.

Datum pobytu: září 2016
8  Poděkujte uživateli Pavlína Š.
Aquis_Quality_team, Manager v zařízení Labranda Sandy Beach, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 20. března 2017

Dear pavli2015,

Thank you for taking the time to review our hotel on TripAdvisor.

We are glad to learn that you have been staying with us during your trip to Corfu. We would like to thank you for your compliments about our hotel & team. We have passed on your nice comments to our management team.

We hope to welcome you back in the near future.

Kind regards,

Your Aquis Sandy Beach Team

Recenzováno: 30. srpna 2016

Hotel je prezentován jako čtyřhvězdičkový, což je ovšem při kvalitě některých pokojů diskutabilní. Je možné, že pokoje v jiných budovách jsou modernější a lépe vybavené, to ovšem neplatí pro náš pokoj v budově č. 11. Starší nábytek a vybavení má už hodně za sebou, k tomu spousta detailů které hosty příliš neoslní - např. zrezivělé lampičky u postelí, baterie v koupelně atd. Úklid probíhá každý den, i tak ale při příjezdu zůstaly ve skříní rozházené cigarety od předešlých hostů a mezi skříní a zdí zůstala hustá pavučina. Po dobu našeho pobytu jsme navíc skoro celý týden (!!!) přeskakovali velkou louži ve společné chodbě, na kterou vytekála voda z prasklé trubky. Opravář toho měl asi hodně, uklízečky to zachraňovaly alespoň utěsňováním pomocí ručníků. Bohužel náš pokoj měl výhled do méně udržované části zahrady, zato zde byl klid, neboť byl stranou od večerních představení. Přes tyto drobné nedostatky (třeba to bude číst hotelový Quality Manager) však hodnotím tento hotel jako velmi dobrý a to zejména díky službám. Tři bazény, z toho jeden s tobogány a skluzavkou (děti byly nadšené), pěkná udržovaná zahrada, dlouhá písečná pláž hned u hotelu, vynikající kuchyně s bohatým výběrem, několik barů s nápoji a zmrzlinou u bazénů, možnost pronájmu různých her v budově Funland a k tomu ochotný personál včetně animátorů lákajících na denní i večerní zábavu. Kdo si jede dovolenou užít a přivře oči nad drobnými nedostatky na pokoji, bude spokojený. Hotel je zaměřen především na rodiny s dětmi a ty se tu opravdu nenudí.

Datum pobytu: srpen 2016
3  Poděkujte uživateli VendaCi.
Aquis_Quality_team, Manager v zařízení Labranda Sandy Beach, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 5. září 2016

Dear VendaCi,
Thank you for honoring us with your recent stay at Aquis Sandy Beach Resort and for sharing with other travelers a great review. We pride ourselves on attention to detail and personalized service for every guest and we are thrilled we were able to impress you with our hospitality throughout your stay. It is fantastic to hear you enjoyed your stay with us.

We are looking forward to welcoming you back at Aquis Sandy Beach Resort.

Best regards,
Your Aquis Sandy Beach Team