Recenzováno: 31. srpna 2017

V hotelu jsme byli v půlce června, tj. na začátku sezony, s malými dětmi. Příjemný rezort, kde máte vše po ruce a nemusíte jinam.
Dostali jsme sice pěkný třípokojový apartmán (připlatili jsme si lepší ubytování), leč s výhledem na jakousi odpadní rouru. Pokoj byl velmi chladný, první noc jen 17°. Po celodenním větrání to bylo lepší.
Hotel má krásné bazény, leč jejich okolí není moc udržované. Odpadávají dlaždičky, dřevěné části rozštípané, schůdky do bazénů jen visely, tudíž si o ně děti neustále skřípaly ruce. Ale na to se dá ještě zvyknout.
Co pro nás bylo horší - celý hotel je silně kuřácký. Všude popelníky, kouří se téměř všude. I v amfiteátru během minidisko. To jsem opravdu nepochopila, proč hotel, který je zaměřený na rodiny s dětmi, podporuje vykuřování dětem pod nos. Kamkoliv jsme sedli - k bazénu, na pláž, do amfiteátru - vždy se našel nějaký inteligent s cigaretou v ruce a hulil nám pod nos. Množství popelníků po areálu je velké. My navíc měli smůlu, že tam v té době byla značná britská klientela, která se chovala jako hovězí dobytek - a to je ještě slušné slovo.
Jinak ale musím pochválit místní kuchyni. Cestovatelům doporučuji zadní italskou restauraci, kde příjemný pan pizzař udělá dětem čerstvou a vynikající pizzu.
Vodu z kohoutku a z automatů v restauraci raději nepijte. Není závadná, ale přechlorovaná, takže na chuť nic moc.
V areálu je několik různě zaměřených obchodů a služeb. Seženete tu téměř vše. Také doporučuji malý obchůdek mimo areál - když jdete na pláž a dáte se po ulici doleva. Mají tam pěkné věci - dárkové předměty, hračky, nafukovačky - za lepší cenu než v areálu.
Pláž je krásná a udržovaná, leč lehátka se slunečníky za poplatek.
Vynikající animátorský tým! Děti si užily spoustu legrace. Česká animátorka byla velmi příjemná a děti ji měly moc rády.
Pobyt se nám líbil, jen zaměstnanci nám přišli jako roboti bez úsměvu. Nakonec jsme si ale našli "svého" číšníka, do jehož segmentu jsme rádi chodili. Usmíval se na nás, občas prohodil pár slov, zajímal se o česká slovíčka. A to se nám moc líbilo. Jinak jsme měli pocit, že mají všichni zaměstnanci nařízeno nemluvit s hosty či co...

Datum pobytu: červen 2017
1  Poděkujte uživateli Kateřina T.
Odpověď vedení:Zodpovězeno: 1. září 2017

Dear Kateřina T,
On behalf of Sandy Beach Resort we would like to thank you for choosing our hotel.

Our goal is to address your concerns so that we can ensure you have an exceptional experience on your next visit.

We look forward to serving you in the near future.

Kind regards,
Sandy Beach Resort Team

Recenzováno: 3. srpna 2017

Bohužel jsem další nespokojený zákazník, nerada píšu špatné recenze, ale tento údajně pětihvězdičkový hotel si je zaslouží!
Hned po příjezdu na pokoj totiž nefunguje klimatizace, ani TV, nábytek je ošumtělý a každý den musíte svou reklamaci řešit minimálně 2x, delagáti slibují jak se o vše postarají a opravář opraví jednu věc po čtyřech dnech a ještě na Vás kouká, jak kdyby Vás chtěl zabít! Takže pokud se chcete ještě i o dovolené nervovat, sem rozhodně nejezděte!
Jediné, co mohu pochválit je jídlo a krásné moře, ale to určitě najdete i v jiném hotelu,
obsluha všude u barů byla opravdu dost nepříjemná, hlavně pokud jste přišli podruhé pro nápoj po půl hodině, tak proč vlastně platíme Ultra All inclusive???
Sem se rozhodně již nevrátíme!

Tip ohledně pokoje: Vyšší patro je méně hlučné
Datum pobytu: červenec 2017
5  Poděkujte uživateli luckyghost.
Odpověď vedení:Zodpovězeno: 15. srpna 2017

Dear luckyghost,
Thank you for taking the time to share your experiences with us!

It is never our intention to disappoint a guest in any way. We will review your comments at our meeting to address the issues that you encountered during your visit.

Of course we would have liked to have been able to discuss any issues you had whilst in Hotel as we hope that all guests can have excellent holidays here with us.

We do hope that we will have the opportunity to welcome you back to our hotel again.

Kind regards,
Sandy Beach Resort Team

Recenzováno: 1. srpna 2017

Přitakávám těm hodně recenzím, které tu už o tomto hotelu byly napsány. Opravdu v naprosté většině Čechy, Slováky a Poláky ubytovávají hromadně do toho nejvzdálenějšího baráku, a to baráku č.10. V areálu je to dům umístěn úhlopříčně nejdál od vstupu do hotelu, k moři je to naopak blízko. Poprvé nás ubytovali v přízemí - strašný pokoj! Smrděl plísní, klimatizace jen hučela a hučel i záchod. Koupelna oblezlá černou plísní. Druhý den nás přestěhovali o patro víš - poměrně se toho hodně zlepšilo, ale ani tak to dle mého, neodpovídá 5ti hvězdě.Pokoj starší, opotřebovaný, klimatizace vyvedená na balkon odkapávala na podlahu a tvořilo se tam jezero. V koupelně pořádně neodtékal dopad. Postele tvrdé a proleželé. Skoro mi to přišlo, že zkouší, co si necháme líbit, protože reklamace brali absolutně jak na běžícím pásu a podle toho, co jsme se bavili s ostatními, tak reklamoval pokoj snad každý druhý. Areál celkově udržovaný pacholskou ranou.Dlaždičky v bazénu tu a tam odlítané a kluci si o ně 2x řízli nohu.Prkna okolo family bazénu rozštípaná a rozlezlá. Zahrada unavená a celkově moc neudržovaná.Binec kolem ubytovacích zařízení nikdo neřešil. Celkově mi tady chyběla taková ta milá řecká atmosféra. Letovisko podobné jako vejce vejci, člověk by na první dobrou vůbec nepoznal, zda je v Řecku či Turecku, a to je škoda.Je to opravdu hodně velký areál a kdo hledá trochu klidnou dovolenou, tak sem ať se nechystá. V bazénech je to hlava na hlavě a to samé na pláži a v moři.Obrovský cvrkot a neustálý pohyb lidí sem a tam. Tím, že je jsou tu z 90% rodiny s malými dětmi, tak je tu i hodně živo. Převážná část klientely jsou rovným dílem Češi, Slováci a Poláci. Menší procento tu mají Angličani a Němci. Co musím pochválit, tak je kuchyně - opravdu moc dobrá a skvělý výběr, jen s pitím to bylo horší - nápoje s postmixu se kolikrát nedaly pít jak smrděly chemií. Balená voda nebyla vůbec k dispozici. Pro děti ale neustále k dispozici zmrzlinka - výběr z pěti druhů a to celý den. Velká pochvala patří i animátorům - úžasná parta mladých lidí. Jejich program vůbec nebyl vlezlý. Skvělé programy pro děti - pro malé miniklub a ty pro ty větší junior klub - opět úžasně a skvěle vedené.
Korfu je krásný ostrov, určitě stojí za to ho navštívit a udělat si výlet po krásách. Snad se sem zase někdy vrátíme, ale do tohoto hotelu ne.

Datum pobytu: červenec 2017
4  Poděkujte uživateli Jandule96.
Recenzováno: 26. července 2017 prostřednictvím mobilu

Před odjezdem jsem četla desítky recenzi a měla jsem chuť hotel změnit,v CK mi zjišťovali,ze je vše Ok,ze nemám mít obavy z hezké dovolené.
Hotel je opravdu hodně veliký a rozlehlý,areal by byl pěkný,kdyby se o nej starali,ale vsude na vas dýchá to,ze je to neudrzovane,rozloze věci či špína,co ne uteče a personální kolem chodí cely den a nic se neděje,celkové personální mi hodně zklamal,narazit tam na člověka vlidneho a usměvavého byl problem.
Cechy umisťují do budovy 10,nejdříve bylo nadšeni,jupi jsme u more,je to děleny barák,kde je vše slyšet přes papírové zdi,uprostřed je velké schodiště a co se na něm děje v noci vi každý obyvatel budovy,každý Šlapanic pantofle je tam slyšet a ani jednu noc nebyl klid..a to jsme zadali klidnou zónu.Navic tam jako první ubytování všechny a pak se řeší reklamace,pokoje v přízemí jsou plesnive....my byli v patře,pokoj starý,koupelna silena,ale velké závady musím rict,ze nebyly.
Chybělo mi,ze v areálů hotelu i v okolí těžko najdete stín,který když mate malé děti pracně hledáte,když nechcete být přes poledne v tom super pokoji.
Dále mi přišlo,ze by v areálů bylo mnohem cisteji,kdyby bylo více odpadkových košů lépe rozmístěno a označeno,u baru,u posezení atd...také by bylo možná fajn vymyslet v tak velkém resortu nějakou "tichou zónu"...což známe třeba z Egypta a je to skvěle.
K tématu voda...musím taky rict,ze voda strašně zapáchá a nejde pít,často i voda v restauraci smrděla stejně a neslo to vypít.
Bazény jsou určitě menší než na fotkách a přijde mi,ze kvalita vody byla mizerná a na kapacitu lidi kolem nestačí,navíc když tam jdete v devět ráno,už nemáte žádné volné lehátka..
Jídlo bylo dobře,jen mě vadilo,ze odpoledne svačiny byla jen u lobby baru vzadu areálů,kde měli hor dogy atd...ale ovoce žádné či pochoutky pro děti trosku zdravější než hranolky či zmrzlina...a od míře je to trochu z ruky,takže jsem sla raději na plazi do supermarketu.
Pro malé děti je to jistě ráj,je tam spousty možnosti,ale jak jsem už psala,chtělo by to ruchu víc pece a i větší úctu k turistům...
Navíc poslední den jsme odlétají až večer,den dopredu jsme si zaplatili schower room,dostali jsme ho po třech vyzvach o půl hodiny později,pokoj byl špinavý,nechutný,neřekla tam tepla voda,nebyly tam čisté ručníky,nefungoval hotelový telefon ani klimatizace....peklo!mam na foceno...Jinak pláž je písčitá,dost dlouho mělká voda,pro děti fajn.Ale kolem pusto a na plazi bylo opravdu hodně lidi.Voda byla čistá a tu a tam nějaká rybka.
Celkové asi resort kamarádům nedoporucim a znova tam určitě nepojedeme.Nicmene katastrofa to není a dovolenou si tam jistě užijete i přes spousty nedostatku...

Datum pobytu: červenec 2017
9  Poděkujte uživateli Hsmajda.
Recenzováno: 25. července 2017

Hotel se na hlavní budově prezentuje dokonce jako pětihvězdičkový. To opravdu není. Myslím, že odpovídá starší čtyřce. Jedná se o rozlehlý resort a rodinám s dětmi nabízí skutečně skvělé zázemí, jak v podobě bohatých animačních programů, tobogánů, skvělé pláže s pozvolným vstupem do moře a jemným pískem. Pokoj, který jsme dostali byl už hodně opotřebovaný, vybavení bylo už oprýskané a přeci jen u hotelu této kvality byste čekali víc. Pokoje však perfektně uklizené. Velké zklamání je pro mne absolutní absence toaletních potřeb jako je šampon apod. Jediné co v pokoji najdete je tekuté mýdlo z "automatu", které nikdo netuší jak je tam dlouho a celkově nemáte dobrý pocit z toho ho použít. Cestovali jsme v páru a tak jsme uvítali, že hotel nabízí restauraci pro páry, kam se dá uniknout před hlukem, který je v hlavní restauraci opravdu velký. To je pochopitelné, musí se tam vystřídat stovky lidí. Bohužel v průběhu našeho pobytu i do této restaurace pouštěli děti... :-( Na co tedy něco takového vůbec nabízet? Plážové osušky jsou kapitola sama pro sebe... V prospektech, které obdržíte při příjezdu se dozvíte, že plážové osušky jsou k zapůjčení na hotelové recepci za vratnou zálohu 10 eur. Budiž... I když je už běžný standard v hotelu této kategorie mít osušky na pokoji, nevadí. Na recepci jsme tedy došli, ale až po uhrazení zálohy nám paní sdělila, že dostaneme lísteček a osušky si musíme jit vyzvednou do budovy SPA, odkud jsme právě přišli.... A asi poslední věc, která nám vadila, byla voda, která opravdu hodně zapáchala. Pravděpodobně je v ní velké množství chloru. Při koupání to až tak nevadí, ale pokud si máte totožnou vodu čepovat z automatu k pití, není to opravdu ideální. Raději jsme si tedy kupovali vodu balenou. Tím rozhodně nechci říci, že voda je závadná, pouze to opravud nechutná dobře. Celkově si ale myslím, že pokud hledáte ucházející ubytování se skvělým programem pro děti budete spokojí, Korfu je nádherné, určitě stojí za to ho navštívit.

Datum pobytu: červenec 2017
1  Poděkujte uživateli Monika P.