19243 794 recenzí
Recenzováno: 7. listopadu 2017

Hotel jsem navštívilav červenci letošního roku se 3 vnoučaty. Ta byla také důvodem pro
rozhodnutí jet do tohoto hotelu. Pokud cestujete bez dětí, rozhodně nevolte tento hotel.
Pokoj byl na slušné úrovni, jen pro 4 osoby trochu malý. Vzhledem k panujícímu nádhernému počasí však žádný problém. Úklid každodenní, ovšem velmi povrchní,
vlastně jen vysypání odpadkových košů a ustlání postelí. Ručníky vyměněny jen jednou za týden. Pláž je ú hotelu krásná, čistá voda, pozvolný vstup do vody a nijak přeplněná. Co považuji za velký nedostatek jsou pouhé 2 sprchy, které lze použít při odchodu z pláže do areálu. Většina volí až sprchy u bazénu (písek na nohou je všude kolem bazénů i v bazénu, které byly též ve velmi omezeném množství a to čtyři. Ovšem fungovaly z nich pouze 2, zbylé rozbité.To je při plném obsazení hotelu 2.500 hostů opravdu hodně špatné. Další velký nedostatek je, že na provoz bazénu nikdo nedohlíží a ten je plný nafukovacích lehátek, ohromných nafukovacích labutí, kruhů a jiných vychytávek, které do bazénu nepatří. Rovněž skákání do bazénu, které je zakázané, se běžně děje. Jo, Řekové.... Kladem hotelu jsou dvě výborné restaurace, mezinárodní a italská s velkým výbšrem vhutného jídla. Dost bylo i ovoce a zeleniny.
Fronta žádné a místo k sezení se vždy našlo. Oddělená část restaurace pouze pro dospělé bez dětí zela prázdnotou.
V areálu je i areál, kde probíhají každý večer zábavné programy hodně kolísající úrovně, většinou hodně amatérské. Ovšem čekat nějaké umění na výši je asi naivní,
Takže shrnutí: pobyt v tomto hotelu volte jen cestujete-li s dětmi a máte-li rádi ruch
a davy lidí budete spokojeni.

Tip ohledně pokoje: Nemohu posoudit, žádné pokoje mimo náš jsem neviděla. Pokud se vám pokoj nebude líbit, neváhejte obrátit se na recepci.
Datum pobytu: červenec 2017
2  Poděkujte uživateli hankarg.
hotel_responsible, Manager v zařízení Labranda Sandy Beach, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 10. listopadu 2017

Dear hankarg,
Thank you for your kind review and taking the time to share your fantastic experience with us. We are more than happy that you with your grandchildren spent a good time at Sandy Beach Resort and that we were able to delight you with the service and the facilities of our beautiful resort.

We look forward to welcoming you back again.

Best regards,

Recenzováno: 20. září 2017

Jmen je více. My jsme měli ve smlouvě AQUIS SANDY BEACH, ale to není podstatné. Navštívili jsme tento resort s manželkou ve dnech 4-11.9.2017 Jediné zklamání byla " svačinka" -přiletěli jsme kolem 23,00 hod, takže to byla náhrada za večeři. Byly to vždy 2 trojúhelníky chleba (nazval jsem ho ruským komisárkem) a v něm nějaký obyčejný salám nevalné chuti. Nedalo se to jíst a tak jsme to vyhodili ( a to nejsme vybíraví). Když opominu tento drobný nedostatek, tak všechno ostatní bylo VÝBORNÉ. Ubytovali nás v apartmánovém domě č.10 jako většinu Čechů (někteří dostali i jiný-např. č.12). Vůbec nám to nevadilo. Dům 10 je v těsném sousedství moře a bazén je velmi blízko. Do restaurací je rovněž kousíček. Pokoj je velký, prostorný, krásná koupelna, klimatizace v ceně, balkónek, sušáky, TV na pokoji, malá lednička, fén v koupelně. No zkrátka všechno. Pokoj čistý, vymalované na bílo, vkusně zařízený.... Úklid probíhal každý den a ručníky se rovněž pravidelně měnily. Vše fungovalo jak má. Nemám k tomu žádnou výtku. Hlavní jídla se konají ve dvou velkých restauracích - Italské a Středomořské (ta má ještě samostatnou restauraci pro svobodné a páry, aby je nerušily děti). Jídlo bylo vynikající. Velmi pestrá paleta. Každý si našel to svoje. Já osobně jsem si na obědy oblíbil grilovaného žraloka. Fakt vše moc dobré. Na obědy jsme si dávali ve Středomořské menší porce a po nich jsme ještě navštěvovali Italskou restauraci -samozřejmě na pizzu (pouze dva malé trojúhelníčky "na chuť"). Jinak zmrzlina je k mání na mnoha místech a vy si dáte samoobslužným způsobem jakou chcete kleštičkami do kornoutu. Na frontu jsme nenarazili. V průběhu dovolené jsem se seznámil s mnoha lidmi z personálu. Hodně informací mi sdělil šéf obou restaurací Marian. Od něho jsem se dozvěděl, že plná kapacita resortu je 2.500 lidí, ale na počátku září 2017 tam bylo "jen" 1.400 lidí.Personál "kmitá" celý den (vytírání podlah, čištění WC, skel kolem restaurace, zrcadel atd.) Na pořádek a jídlo dohlíží několik profi kuchařů.
No a teď to podstatné - koupání. V areálu jsou asi 4 bazény ( dětský, tobogány atd.) My jsme využívali hlavní bazén (hloubka 130 cm), který je situován blízko moře.Bazény se čistí a neviděl jsem žádný problém. Asi 70 metrů od bazénu je moře. Krásná čistá pláž označená modrou vlajkou. Voda čistá, přístup přes asi 50 cm široký pás kamenů, ale pak písek (záleží na kterém místě, někde je jen čistý písek). Za 2 lehátka a slunečník se platilo 7 EUR. Ne že bychom byli šetřílci, ale připadalo mi to zbytečné. Vytvořili jsme si trojúhelník BAZÉN-MOŘE-BAR samozřejmě s hlavním stanovištěm na lehátkách u bazénu (ty jsou pohodlnější než u moře, polohovatelná a hlavně zadarmo). Bary toho nabízejí mnoho. I když máte all inclusive, tak určitě v tom není třeba Metaxa. Jsou tam běžné drinky, ale třeba i Cuba libre, Gin s tonikem atd. Pivo se dá pít. Fronty jsou minimální a obsluha kmitá. Mám jedinou výtku k barům všeobecně. Obsluha možná z pohodlnosti neustále schovává nápojový lístek ALL INCLUSIVE a vy tím pádem nevíte, na co máte nárok. Když je požádáte, ukážou vám ho. V areálu je mnoho atrakcí (půjčovna kol, koloběžek, fish doctor atd.) Můžete si půjčit jejich ručníky. Musíte na recepci, tam vypíšou kartičku a pak s ní do budovy SPA (lázně) kde vám zapůjčí 2 ks ručníků. Za nás už nevybírali deposit 10 EUR. Jinak můžete na spoustu výletů nebo se projít do nedalekého městečka kde je spousta obchodů, restaurací atd. dovolená utekla jak večerní zprávy a my jeli domů. Poslední den přišla velká bouře, ale po cca 1 hodině utichla a vše za bylo zalité sluncem. Na letiště to trvalo cca 1 hodinu. Bohužel, na letišti KERKYRA zkolaboval odbavovací systém a nebylo jak vydávat palubní vstupenky. Byl tam šílený chaos. Nakonec se Řekové rozhodli, že nám palubní vstupenky vypíšou RUČNĚ. No to radši nebudu ani popisovat. Kupodivu naše letadlo odletělo jen s půlhodinovým zpožděním. Ale byla to hezká dovolená.

Tip ohledně pokoje: Máte to jedno, stejně vás "šoupnou" na apatmánový dům č. 10
Datum pobytu: září 2017
4  Poděkujte uživateli Mirek265.
Odpověď vedení:Zodpovězeno: 25. září 2017

Dear Mirek265,
Thank you very much for sharing such a kind review with us concerning your recent stay at Sandy Beach.

Special thanks for pointing out the cleanliness of our hotel.

Every one of us is doing the best to provide our guests an unforgettable holiday and we are very happy to convince you in all areas of our service.

We thank you for being our guest and we are looking forward to welcoming you back to Sandy Beach very soon again.

Sunny regards from Corfu,

Recenzováno: 31. srpna 2017

V hotelu jsme byli v půlce června, tj. na začátku sezony, s malými dětmi. Příjemný rezort, kde máte vše po ruce a nemusíte jinam.
Dostali jsme sice pěkný třípokojový apartmán (připlatili jsme si lepší ubytování), leč s výhledem na jakousi odpadní rouru. Pokoj byl velmi chladný, první noc jen 17°. Po celodenním větrání to bylo lepší.
Hotel má krásné bazény, leč jejich okolí není moc udržované. Odpadávají dlaždičky, dřevěné části rozštípané, schůdky do bazénů jen visely, tudíž si o ně děti neustále skřípaly ruce. Ale na to se dá ještě zvyknout.
Co pro nás bylo horší - celý hotel je silně kuřácký. Všude popelníky, kouří se téměř všude. I v amfiteátru během minidisko. To jsem opravdu nepochopila, proč hotel, který je zaměřený na rodiny s dětmi, podporuje vykuřování dětem pod nos. Kamkoliv jsme sedli - k bazénu, na pláž, do amfiteátru - vždy se našel nějaký inteligent s cigaretou v ruce a hulil nám pod nos. Množství popelníků po areálu je velké. My navíc měli smůlu, že tam v té době byla značná britská klientela, která se chovala jako hovězí dobytek - a to je ještě slušné slovo.
Jinak ale musím pochválit místní kuchyni. Cestovatelům doporučuji zadní italskou restauraci, kde příjemný pan pizzař udělá dětem čerstvou a vynikající pizzu.
Vodu z kohoutku a z automatů v restauraci raději nepijte. Není závadná, ale přechlorovaná, takže na chuť nic moc.
V areálu je několik různě zaměřených obchodů a služeb. Seženete tu téměř vše. Také doporučuji malý obchůdek mimo areál - když jdete na pláž a dáte se po ulici doleva. Mají tam pěkné věci - dárkové předměty, hračky, nafukovačky - za lepší cenu než v areálu.
Pláž je krásná a udržovaná, leč lehátka se slunečníky za poplatek.
Vynikající animátorský tým! Děti si užily spoustu legrace. Česká animátorka byla velmi příjemná a děti ji měly moc rády.
Pobyt se nám líbil, jen zaměstnanci nám přišli jako roboti bez úsměvu. Nakonec jsme si ale našli "svého" číšníka, do jehož segmentu jsme rádi chodili. Usmíval se na nás, občas prohodil pár slov, zajímal se o česká slovíčka. A to se nám moc líbilo. Jinak jsme měli pocit, že mají všichni zaměstnanci nařízeno nemluvit s hosty či co...

Datum pobytu: červen 2017
1  Poděkujte uživateli Kateřina T.
Odpověď vedení:Zodpovězeno: 1. září 2017

Dear Kateřina T,
On behalf of Sandy Beach Resort we would like to thank you for choosing our hotel.

Our goal is to address your concerns so that we can ensure you have an exceptional experience on your next visit.

We look forward to serving you in the near future.

Kind regards,

Recenzováno: 3. srpna 2017

Bohužel jsem další nespokojený zákazník, nerada píšu špatné recenze, ale tento údajně pětihvězdičkový hotel si je zaslouží!
Hned po příjezdu na pokoj totiž nefunguje klimatizace, ani TV, nábytek je ošumtělý a každý den musíte svou reklamaci řešit minimálně 2x, delagáti slibují jak se o vše postarají a opravář opraví jednu věc po čtyřech dnech a ještě na Vás kouká, jak kdyby Vás chtěl zabít! Takže pokud se chcete ještě i o dovolené nervovat, sem rozhodně nejezděte!
Jediné, co mohu pochválit je jídlo a krásné moře, ale to určitě najdete i v jiném hotelu,
obsluha všude u barů byla opravdu dost nepříjemná, hlavně pokud jste přišli podruhé pro nápoj po půl hodině, tak proč vlastně platíme Ultra All inclusive???
Sem se rozhodně již nevrátíme!

Tip ohledně pokoje: Vyšší patro je méně hlučné
Datum pobytu: červenec 2017
5  Poděkujte uživateli luckyghost.
Odpověď vedení:Zodpovězeno: 15. srpna 2017

Dear luckyghost,
Thank you for taking the time to share your experiences with us!

It is never our intention to disappoint a guest in any way. We will review your comments at our meeting to address the issues that you encountered during your visit.

Of course we would have liked to have been able to discuss any issues you had whilst in Hotel as we hope that all guests can have excellent holidays here with us.

We do hope that we will have the opportunity to welcome you back to our hotel again.

Kind regards,

Recenzováno: 1. srpna 2017

Přitakávám těm hodně recenzím, které tu už o tomto hotelu byly napsány. Opravdu v naprosté většině Čechy, Slováky a Poláky ubytovávají hromadně do toho nejvzdálenějšího baráku, a to baráku č.10. V areálu je to dům umístěn úhlopříčně nejdál od vstupu do hotelu, k moři je to naopak blízko. Poprvé nás ubytovali v přízemí - strašný pokoj! Smrděl plísní, klimatizace jen hučela a hučel i záchod. Koupelna oblezlá černou plísní. Druhý den nás přestěhovali o patro víš - poměrně se toho hodně zlepšilo, ale ani tak to dle mého, neodpovídá 5ti hvězdě.Pokoj starší, opotřebovaný, klimatizace vyvedená na balkon odkapávala na podlahu a tvořilo se tam jezero. V koupelně pořádně neodtékal dopad. Postele tvrdé a proleželé. Skoro mi to přišlo, že zkouší, co si necháme líbit, protože reklamace brali absolutně jak na běžícím pásu a podle toho, co jsme se bavili s ostatními, tak reklamoval pokoj snad každý druhý. Areál celkově udržovaný pacholskou ranou.Dlaždičky v bazénu tu a tam odlítané a kluci si o ně 2x řízli nohu.Prkna okolo family bazénu rozštípaná a rozlezlá. Zahrada unavená a celkově moc neudržovaná.Binec kolem ubytovacích zařízení nikdo neřešil. Celkově mi tady chyběla taková ta milá řecká atmosféra. Letovisko podobné jako vejce vejci, člověk by na první dobrou vůbec nepoznal, zda je v Řecku či Turecku, a to je škoda.Je to opravdu hodně velký areál a kdo hledá trochu klidnou dovolenou, tak sem ať se nechystá. V bazénech je to hlava na hlavě a to samé na pláži a v moři.Obrovský cvrkot a neustálý pohyb lidí sem a tam. Tím, že je jsou tu z 90% rodiny s malými dětmi, tak je tu i hodně živo. Převážná část klientely jsou rovným dílem Češi, Slováci a Poláci. Menší procento tu mají Angličani a Němci. Co musím pochválit, tak je kuchyně - opravdu moc dobrá a skvělý výběr, jen s pitím to bylo horší - nápoje s postmixu se kolikrát nedaly pít jak smrděly chemií. Balená voda nebyla vůbec k dispozici. Pro děti ale neustále k dispozici zmrzlinka - výběr z pěti druhů a to celý den. Velká pochvala patří i animátorům - úžasná parta mladých lidí. Jejich program vůbec nebyl vlezlý. Skvělé programy pro děti - pro malé miniklub a ty pro ty větší junior klub - opět úžasně a skvěle vedené.
Korfu je krásný ostrov, určitě stojí za to ho navštívit a udělat si výlet po krásách. Snad se sem zase někdy vrátíme, ale do tohoto hotelu ne.

Datum pobytu: červenec 2017
4  Poděkujte uživateli Jandule96.