Recenzováno: 12. července 2018

V resortu jsme byli ubytováni se 4 ročním synem první 2 týdny v červenci 2018. Letěli jsme v noci, do resortu přijeli ráno a bylo tedy relativně nepříjemné že ,,check in" byl až v 15.00. Pokoje i veškeré okolí hodnotím jako velmi čisté a krásně udržované. Bazény i pláž super, tobogány i pro menší děti, jediné negativní jsou placená lehátka na pláži. Jídlo výborné, široký výběr. Byli jsme ubytováni v posledním bloku v blízkosti pláže, neměli jsme sice výhled na moře, za to se jednalo o klidnější část resortu. Je možné, že lidé ubytováni v blízkosti podia či hlavní restaurace mohou být otrávení z velkého hluku, jelikož každý den probíhají večerní programy. Je zde taky půjčovna různých motocyklů a menších čtyřkolek, což je taky fajn. Také z hotelu jezdí vláček do málo vzdálené vesničky, do které se dá dojít během pár minut podél pláže. Před den animátoři organizují i vodní hry, volejbal a jiné sportovní aktivity. Na závěr tuto destinaci určitě doporučuji hlavně pro rodiny s dětmi.

Datum pobytu: červenec 2018
Poděkujte uživateli Aneta J.
hotel_responsible, Manager v zařízení Labranda Sandy Beach, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 17. července 2018

Dear Aneta J,
Thank you for your wonderful review.

Your comment is very important to us as we aim to deliver excellent customer service. We are really glad that our facilities, service, location, staff and gastronomy have met with your expectations.

Thank you so much for choosing Sandy Beach Resort and we will be more than happy to welcome you and your family again in the near future.

Best regards,
Sandy Beach Resort Team

Recenzováno: 12. července 2018

Datum pobytu: červenec 2018
1  Poděkujte uživateli Aneta J.
LABRANDA S, Manager v zařízení Labranda Sandy Beach, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 13. července 2018

Dear Aneta J,

Thank you for taking the time to upload your kind review regarding your stay in Labranda Sandy Beach. Providing our guests with a comfortable and relaxed stay is of top priority to us, so we're happy to know you would recommend our resort.
We hope to host you and your son again in the near future and convert you into a Labranda Sandy Beach person for life.

Recenzováno: 9. července 2018 prostřednictvím mobilu

Měli jsme průměrný pokoj, který byl ale každý den uklizený, ručníky i povlečení měněno. Veliká spokojenost s vynikající kuchyní, krásným mořem a výborným entertainment týmem. Moc jsme si dovolenou užili.

Poděkujte uživateli VeronikaPsotova.
LABRANDA S, Manager v zařízení Labranda Sandy Beach, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 10. července 2018

Dear VeronikaPsotova,

Thank you for choosing Labranda Sandy Beach for your summer vacations and for taking the time to upload such a lovely review. We always aim to offer top quality services to all our guests so we are happy to hear that you enjoyed every aspect of our resort.
We hope to see you again in the near future and become your home away from home.

Recenzováno: 8. července 2018 prostřednictvím mobilu

Desetidenní dovolená zkraje července, žádné mraky, stále teplo. Pláž písečná, čistá, bazény take udržované. All inclussive zahrnuje standard v Řecku, velk výběr jídel i potí. Animační program dobrý, přes den sportovně zaměřeny (boccia/petanque, šipky, volejbal, různá cvičení...). Vecer standardní míní disco a pak program pro dospělé. Celkové spokojenost.

Datum pobytu: červenec 2018
Poděkujte uživateli Jaromír A.

Dear Jaromír A,

Thank you for taking the time to upload your positive feedback of your recent stay in Labranda Sandy Beach. Our goal is to provide all our guests with top quality services, so we are excited that you thoroughly enjoyed the animation program, the high end gastronomy and the beautiful beach of Issos. We sincerely hope to get the chance to host you again in the future and offer you once more the great hospitality Labranda is known.

Recenzováno: 1. července 2018 prostřednictvím mobilu

Překrásná dovolená na konci června. Po přečtení recenzí jsem upřímně měla velký strach, do čeho přijedeme. Opak bych pravdou! Měli jsme krásný denně uklizený pokoj - blok 4, koncový pokoj s výhledem na moře a bazén. Velmi blízko k hlavní restauraci i k Italské - jídlo naprosto dokonalé - výborné těstoviny, gyros, skvělé dezerty!! Dětské menu - kuřecí nugetky, rybí prsty, karbanatky- takže malá naprosto spokojená. Bary u bazénu i u pláže s příjemnou obsluhou. U Lobby odpolední snack - Pita gyros, pizza, hot dog (posezení venku s obsluhou). U bazénu téměř celý den zmrzlina. Večerní mini disco ocení každý rodič. Set lehatek a slunečníku 7€. Pláž s nádherně jemným pískem, pozvolný vstup. První hotel, do kterého mám chuť se vrátit. Příští rok naviděnou ❤️

Datum pobytu: červen 2018
3  Poděkujte uživateli 177mark_tak.
hotel_responsible, Leiter Gästebetreuung v zařízení Labranda Sandy Beach, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 2. července 2018

Dear Marketa K,

We would like to say “thank you” – for staying with us and sharing your thoughts about our hotel here on TripAdvisor.

We are pleased that we could meet your demands and treat you with our broadly based food offering. It’s terrific to hear that you especially enjoyed the child menü.

We hope to be your host once again and remain with kind regards,

Sandy Beach Resort Team