Recenzováno: 28. srpna 2019

V hotelu jsme s přitelem byli na 7 dnů. Byla to naše první společná dovolená u moře s All inclusive....ale až na úklid pokojů a moc milou paní v recepci byl pobyt hrozný. Obírají vás kde to jen jde...na jídle a na pití hlavně. Jídlo bylo stále stejně ochucené, přemaštěné a většinou i neosolené. Džusy byly jen u snídaně a po zbytek jídel jte si je museli nosit od baru, kde vám je točili do nepříliš vábných plastových kelímků, které vyplachovali. Nápoje prezentované jako Fanta, Sprite, Juice jsou jakousi napodobeninou...rozpoštěné přášky ve vodě...samozřejmě v odsolované (tu vám také dají když si o vodu řeknete - za balenou se platí nemalé částky 5 euro za 0,5 l). jedem den jsem strávili výletem do hlavního města. Požádali jsme si o obědový balíček a já se svou bezlepkovou dietou jsem poprosila o bezlepkovou verzi - dostala jsem 2 jablka a 2 malé pomeranče, které nešli oloupat. Přítel dostal 1toast s platkem sýra a šuky, malý kousek buchty a jablko. To je na oběd opravdu málo, když si uvědomíte, že máte All inclusive, tak vás to naštve.

Jeli jsme se splečností Fischer. Delegátka byla moc milá a říkala nám na schůzce spostu věcí, ale jaksi nám nezdělila, že na ostrově Korfu se nachází 2 oblasti se jménem Agios Georgios. Tuto informaci jsme se dozvěděli až při nákupu jízdenek na autobusovém nádraží. Je důležité dodat, že tyto dvě oblasti nejsou nijak blízko u sebe.

Pobyt zde bych rozhodně nezopakovala a rozhodně nedoporučila.

Datum pobytu: srpen 2019
1  Poděkujte uživateli Anna T.
Recenzováno: 17. července 2019

Ubytování pro nenáročné klienty na dobré úrovni, hotel je vybaven starším, ale čistým nábytkem. Na pokoji je k dispozici lednice, tv, kvalita úklidu výborná. Wifi na pokoji pouze za poplatek, stejně tak trezor v recepci rovněž za poplatek. Byli jsme ubytováni na levé straně budovy, výhled částečně na moře, částečně na klidné, téměř nepoužívané parkoviště. Pokoje, které jsou orientovány k bazénu a k moři jsou vystaveny hluku (hudba, klienti) z baru.
Moře úžasné, většinou klidné, odpoledne jen mírné vlny, pláž písečná, vyhovující, od hotelu cca 150m. Do moře pozvolný vstup, vhodné pro děti i starší osoby.
Strava (oběd, večeře) na dobré úrovni. Vytkla bych ale téměř žádnou nabídku tradičních řeckých pokrmů. Z ovoce byl pouze meloun, kompotované broskve a kompotovaný míchaný ovocný salát. Snídaně po celou dobu pobytu (10 dní) stále stejné! 2 druhy moučníku také stále stejné + zmrzlina.
Celkově mohu říci, pro nenáročné klienty vyhovující, příjemný pobyt v klidné části ostrova. Za zábavou jako jsou diskotéky, taverny, procházky mezi obchůdky, musíte jinam. Zde nic takového není.

Datum pobytu: červen 2019
1  Poděkujte uživateli ZdenaPraha.
Recenzováno: 27. ledna 2019

V hotelu jsme byli s přítelem už před dvěmi lety (červenec 2017). Nejsme nijak nároční, ale nemohu dát více než 3 hvězdičky. Co se mi líbílo nejvíce byl bazén a posezení okolo něj. Personál byl taky velice milý a ochotný. Měli jsme All inclusive, ale po pár dnech jsem už nemohla ani pít ani nic jíst. V pokojích byl starší nábytek a WiFi fungovala spatně. Hotel je pár kroků od pláže, ale já si tedy pláž představuji jinak(byla maličkatá, žádne dlouhé procházky po pláži nečekejte). Celkově je hotel ve velmi klidné části, nikde nic moc není. Byli jsme v hotelu ubytovaní 14 dní a zaplatili asi 24 tisíc. Byli jsme i v dubaji, sice jen na týden a s polopenzí, ale vyšlo nás to MNOHEM levněji a za tu cenu mnohem více muziky. Takže shrnutí, určitě to nebylo nejhorší, ale už bychom se tam nikdy znovu nevrátili.

Datum pobytu: červenec 2018
Poděkujte uživateli tatianapanosova.
Recenzováno: 11. října 2016

Pokoje v hotelu mají různou kvalitu. Nejhorší jsou v přízemí. V tomto pokoji jsme byli ubytovaní 2 noci. Pokoj nepříjemně zapáchal jako při pobytu ve sklepě, nábytek byl starý, opotřebovaný, postele neúměrně tvrdé. Pokoj nám byl předán neuklizený, plný špíny, všude rez a v koupelně plíseň. Za tuto cenu opravdu šok.
Jídlo žádný gurmánský zážitek, ale jíst se to dalo. Dost se to opakovalo. Kultura stolování hrozná. Špinavé stoly a vybavení jídelny.
Celý hotel měl už největší slávu za sebou, bylo vidět, že do něj nebylo investováno řadu let, vybavení bylo zašlé. Fotky z cestovní kanceláře neodpovídaly skutečnosti. U bazénu rozbitá lehátka, špinavé stolky, poslední dva dny začal bazén zapáchat a zbarvil nám plavky do hněda. Jediné plus byl příjemný personál.
Pláž kousek od hotelu byla pěkná, nejhezčí pláž se nacházela cca 30 minut pěšky od hotelu.
Hotel nedoporučuji. Celkově cestujeme po světě a na řeckých ostrovech jsme byli již několikrát. Za tuto cenu seženete daleko lepší služby.

Datum pobytu: červenec 2016
3  Poděkujte uživateli pavla453.
Recenzováno: 23. září 2016 prostřednictvím mobilu

Zdravim, byli jsme na dovolené od Firotouru 11dni v tomto hotelu

Co se týče naší delegátky, byla akční a velmi ochotná, sice trošku rozlitáná a hrrrr občas, ale ochotná jak v hotelu tak na letišti při příletu i odletu

STRAVA all inclusive
Snídaně od 7:30-9:00
Skoro vždy stejné, vajíčka,jak na tvrdo, tak míchané, či volske oko, slanina, dva druhy buchty, párečky, klobasky, mussli, meloun, teplé nápoje, kafe, džusy apod.,něco na namazání, sýry a šunka na chleba apod

OBĚDY od 13:00-15:00
Skoro každý den kuře na různé způsoby, čekali jsme nějaké ryby, byla asi 4x z 11dni, 2x pangas :(( a dvakrát nějaká jiná, jinak bolonske špagety kazdy den, testoviny, salaty, nejake vepřové maso, uzena rolka, hranolky, rýže, kukuřice, mrkev, hrášek, obědy se měnily ale po 11 dnech ten výběr byl taky omezen a už jsem na nic z toho neměl chuť...a jeden druh polévky, u oběda byla možnost zmrzliny, chyběla mi možnost ovoce, jen meloun, mohl byt ananas, olivy, jabka co ja vim

VEČEŘE 19:00-22:00hod
Podobné jak u oběda, všechno možné a spíše to maji do kyselé chuti, ze začátku člověk ochutnává, ale pak už jsem musle vybírat, malo druhu chodu, malo ryb a nejakych jejich specialit...

Během dne jejich SNACK BAR, velmi omezen, nejake listové těsto s párečkem a cosi a většinou nějakým namazáným chlebem se šunkou a sýrem, chyběla možnost ovoce během celého dne, celkově jsem si "all inclusive" představoval jinak

UBYTOVÁNÍ
skromné, ne úplně nové, některým lidem se na pokoji něco nelíbilo, my jsme se tam jenom vyspali a šli na pláž nebo jeli na výlet, pozitivní byla frekvence úklidu na pokojích, někdy každý den nebo obden, nové ručníky a převlečení postele apod. Celkový komfort průměr

WIFI
Zdarma wifina v recepci a částečně u baru a bazénu, velmi pomala, spíše na whattsup a ojediněle na nějaký web, wifina za příplatek 15€ asi na 7 dní aby byla na pokoji, nekupoval jsem, měl jsem balíček do zahraničí 500MB

BAR od 10:00-22:00hod
Pivo,voda,limonády, ouzo, kumkvat, různé míchané nápoje jako sex on the beach apod, veškerý alkohol od oka, takže alkoholu bylo spíše více, bílé i červené víno, ani jedno mi nechutnalo a jiné věci co tečou

PLÁŽE
Hnes naproti hotelu menší pláž, ze začátku oblázky a pak písek, případně se od hotelu dalo jít doleva cca 5-10min a byla tam větší pláž, my jsme od hotelu chodili doprava cca 15-20min,cca 1,5km kde byla 3km písečná pláž a kde to "žilo" atrakce, hodně lidí, bary, restaurace apod. U této pláže se nachází písečné duny a jezero...

ZÁJEZDY
Široká škála zájezdu...

Datum pobytu: září 2016
Poděkujte uživateli David N.