Recenzováno: 30. července 2020

Výborně umístěný hotel, který odpovídá pěti hvězdičkám. Přestože jsme byli v období Corona omezení, tak veškerý personál v rouškách a rukavicích ve vysokých teplotách byl neskutečně milý. Moře je tak blízko bazénu, že z lehátka máte kousek do moře a z druhé strany do bazénu. Pozvolný přístup do moře kousek s drobnými kamínky a pak už jenom písek a i kus vstupu pouze s pískem, takže vhodní i pro malé děti. Dva dny byly větší vlny jinak moře klidné s malými vlnami jen u pláže,pak už klidné moře že se dalo i šnorchlovat. Stále příjemně pofukuje. U bazénu a pláže skvěle fungující bar a restaurace kde se můžete naobědvat. Hotel má aplikaci přes kterou si můžete objednávat nápoje přímo k lehátku, místo v restauraci, služby na pokoj a jiné. Jídlo bylo vynikající a dostatečně rozmanité spousta ovoce, dezertíků, výborné sushi. V hlavní restauraci se konzumuje venku pod pergolou což bylo velmi příjemné. Ve venkovním divadle se děti zabaví na minidisku a dospělý na večerní show, která byla na profesionální úrovni. Hotel je kousek od města Kos kam se dá zajet autobusem nebo taxi. Rozhodně plánujeme se tak ještě vrátit.

Datum pobytu: červenec 2020
Poděkujte uživateli LeonaSyslova.
Tina Tsiambaou, Marketing v zařízení Astir Odysseus Kos Resort & Spa, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 3. srpna 2020

Dear LeonaSyslova,

Thank you for reviewing our hotel. It is feedback such as yours that drive us towards perfection each passing day.

We are really glad that you enjoyed every aspect of your stay.

We are all continuously striving to ensure that we provide flawless service and great product experience to all our guests. We are glad that we made your visit and time with us pleasurable and memorable.

We were delighted to have you with us again and we look forward to your next visit!

Best regards,

Recenzováno: 12. srpna 2019

Po příjezdu na hotel jsme byli nadšení, příjemný personál-pořád s úsměvem. Všude krásně čisto. Pokoj jsme měli rodinný, byl prostorný, dvě klimatizace a balkon. Dostatek lehátek u bazénu i u moře, vždycky jsme našli místo. U bazénu si můžete objednávat pití přes aplikaci, která nám bohužel nejela...ani po konzultaci s personálem hotelu. Naštěstí kolem bazénu chodila velmi ochotná obsluha, která nám to vynahradila, hlavně děkujeme Ondrovi.;-) Ručníky na pláž a jejich výměna je samozřejmostí.
Jídlo bylo vynikající a bylo ho neustále moc. At jsme přišli dřív či později. Hlavně dezerty byly úchvatné. Veškerá obsluha ochotná, hlavně paní myslím jménem Anita.
Nadšení jsme byli i z animačních programů, od jógy, aquagymu a dalších i večerní představení, které bylo každý den, krom čtvrtku ve venkovnim divadle. Potěšilo, že i zde byla naše krajanka Barbara. Každý večer živá hudba u bazénu. Vynikající koktejly v ceně All. Jen od půlnoci se muselo platit vše.
Je zde i posilovna, která je spíše pro dámy.
Hotel je na větrné straně, takže větší vlny a horší přístup do moře přes kameny.
Super byl výlet autem po ostrově a západ slunce ve vesnici Zia.

Datum pobytu: srpen 2019
Poděkujte uživateli 983janab.
Tina T, Online Sales & Marketing Executive v zařízení Astir Odysseus Kos Resort & Spa, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 13. srpna 2019

Dear Jana B,

We would like to thank you for taking the time to share your review and for your wonderful comments.

We are delighted to read that you appreciated the warm welcome upon your arrival and you had a beatifull holiday with us.

With a mission to provide superior customer service, we take great pride in serving your needs and are delighted to hear that we have met your expectations. As a valued customer your feedback will be shared with the team to continue to inspire and motivate them to deliver exceptional unforgettable holiday experiences.

We look forward to welcoming you back soon.

Best regards,

Recenzováno: 29. června 2019

Vynikající hotel se svými službami ve výborné lokalitě . Doporučuji výběr pro ty, kdo upřednostní klidnou dovolenou před adrenalínovýmy zážitky. Lze i cestovat po okolí zapůjčením auta, kola, nebo motocykly.

Datum pobytu: červen 2019
Poděkujte uživateli Pioneer00632623886.
Astir_GuestRelations, Guest Relations Manager v zařízení Astir Odysseus Kos Resort & Spa, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 30. června 2019

Dear Pioneer00632623886,

Thank you for choosing the “Astir Odysseus Kos Resort & Spa” for your holidays. We are happy your impression was a most positive one.

It was our pleasure hosting you in the “Astir Odysseus Kos Resort & Spa” and we hope when you visit Kos again to choose our hotel in order to create another unforgettable holiday experience.

Sincerely,

Guest Relations Department

Recenzováno: 24. července 2016

Hotel je na návětrné straně ostrova, ale je velice klidný s velkými sladkovodními bazény pro děti i dospělé - každý si tu najde své - vlny v moři, dětský bazén, bazény na plavání, ... Mořská pláž je sice malá, ale prostor pro lehátka je dostatečný - vždy jsme místo našli.
Výborná kuchyně, výborná obsluha a organizace stravování (byli jsme tu 10 dní a nikdy jsme nemuseli čekat na místo u stolu), všude čistota (vysoko nad běžný řecký průměr).
Stavebně i architektonicky je vysoce nadstandardní (pokoje, vilky, apartmány, ... i s přímými vstupy do bazénů). Velice citlivě jsou vymyšleny i klidnější ubytovací prostory dobře oddělené od běžného hotelového ruchu, ... Každý si tu najde svoje. Pokoje orientované k bazénům nebo moři.

Datum pobytu: červenec 2016
Poděkujte uživateli Jiří Š.
Recenzováno: 6. srpna 2014

Právě jsme se vrátili z osmidenní rodinné dovolené z hotelu Asitr Odysseus. Pokoje byly pěkné, orientované na jeden z bazénů a moře. Každý den uklizeno, klimatizace funkční, na pokoji tv a vše jak bylo inzerováno. Wifi byla sice v celém komplexu, ale fungovala velmi špatně, někdy ano, někdy ne. S jídlem i s obsluhou spokojenost, i když jak už zde bylo psáno, rozmanitost jídla na pětihvězdičkový hotel by mohla být větší. V hotelu je několik bazénů, všechny jsou pěkné, nicméně co se týče lehátek, o ty se strhává každodenní boj. Na recepci nám sice řekli, že je zákaz rezervovat lehátko, ale kolem desáté hodiny je na každém lehátku ručník, noviny, atd. a nikdo nic neřeší. Nejslabší článek hotelu je pláž, pokud se vůbec o pláž jedná. Několika metrový pruh s cca deseti lehátky, vstup do moře po kamenech, až po několika metrech byl písek. Není divu, že většina hostů byla u bazénu. Lepší je si půjčit auto a jet na jihozápadní část ostrova, kde jsou pláže velmi pěkné. V okolí hotelu není víceméně nic, je třeba dojet buď do Kosu (autobus, taxi) nebo do Tigaki. Dovolená celkově pěkná, ale příště raději za ty peníze jiný hotel.

Datum pobytu: srpen 2014
2  Poděkujte uživateli Lukas T.