Tripadvisor
Ziano di Fiemme
Hledat
Recenzováno: 5. března 2018

Ubytování, stravování polopenze, jednání i pokojový servis vše na velmi dobré úrovni - spokojenost - včetně možnosti sauny a whirpoolu. A bez problémů jsem obdržel i speciální dietu - mohu všem jen doporučit

Tip ohledně pokoje: bez tipu - jedině zajistit plnou dostupnost bezplatné wifi
Datum pobytu: leden 2018
Poděkujte uživateli jirinahlad.
Recenzováno: 27. února 2018

Do hotelu Zanon jsem se vydali po pár roční pauze s partou přátel a byla to skvělá volba. Už od prvního otevření dveří se na nás všichni usmívali. Rezervace pokojů proběhla bez problémů, reakce na emaily byla téměř okamžitá. Možnost parkování dostačující. Lyžárna vytápěná s odděleným vchodem. Pokoje čisté, každý den uklízené a ručníky vyměňovány. Krásný výhled na hory s prostorným balkonem, škoda jen, že sluníčko nesvítilo. Do hotelu jezdí spousta dětí, nicméně zdi v hotelu byli silné a nic nebylo slyšet, až na ranní zvonění kostelu v 7:00. Na sjezdovku jsme jezdili do Latemaru, skibus staví max 7 min chůze od hotelu.

Jídlo bylo naprosto úžasné. Na snídani si vybere každý, vločky, musli, pečivo, sýry, marmelády, toasty. Večeře byly 4 chodové - salátový bar, předkrm, hlavní chod, dezert. Většinou se jednalo o italské jídlo, spousta těstovin, špeku, knedlíků. Nedojídejte, jinak vám nezbude volné místo na dezert :-)

Velké díky patří paní Claudii, která se na nás usmívala každý den na snídani i při večeři, vždy nám popsala, co si pod daným jídlem máme představit, zná i pár českých slovíček, nebo nám pomohla dostat se na sjezdovku, když jsme byli v časové tísni.

Datum pobytu: únor 2018
Poděkujte uživateli Tereza O.
Recenzováno: 6. února 2018

Vinikající jídlo, příjemná, věčně usměvavá obsluha, pokoj i s přistýlkou dostatečně prostorný. Malý, příjemný wellnes, venkovní výřivka. Ačkoliv Ziano zrovna společensky nežije, určitě se sem chci někdy vrátit.
Poslední večer desert s čokoládovým napisem "nashledanou" (česky). A takových maličkostí byla spousta!

Datum pobytu: únor 2018
Poděkujte uživateli Janme_CZ.
Recenzováno: 31. ledna 2018

Skvělé jídlo super obsluha - majitelé velice vstřícní a přátelští lidé. Stále se snaží o vylepšení již tak výborných služeb. Jediný problém nestabilní a slabá WIFI. Vracím se sem pravidelně se svými přáteli a vždy jsme spokojení.

Datum pobytu: prosinec 2017
Poděkujte uživateli zdeprizbu.
Recenzováno: 11. prosince 2017

Hotel poskytuje plně , to , čeho je třeba aktivním lyžařům v zimní sezoně.Tedy perfektně fungující topení v pokoji, které si díky termostatu můžete sami regulovat, dostatečný počet radiátorů na usušení všech věcí, plně vyhovující úložné prostory- skříně a regály.Velice dobré matrace a dokonalá čistota celého pokoje i příslušenství.Balkon se dvěma židlemi.Bohatá snídaně od 7 30 hodin , což též oceňujeme, pokud chceme být brzo na svahu.Velmi chutná večeře.

Tip ohledně pokoje: pokoj 107 v prvním patře s balkonem
Datum pobytu: prosinec 2017