Tripadvisor
Ziano di Fiemme
Hledat
Recenzováno: 24. února 2019

Skvělá poloha čisté pokoje, nový nábytek, vynikající kuchyně a rodinná atmosféra. Vcelku pohodlné postele. V ceně je i sauna a venkovní výřivka. Parkování přímo před hotelem, nebo 100 m od něj na vyhrazeném parkovišti. Potěší i příjemný personál. Jenom se zde nedá platit kartou.

Datum pobytu: únor 2019
Poděkujte uživateli Michal Š.
Recenzováno: 16. ledna 2019

Skvělé zkušenosti s pobytem v tomto hotelu. Rodinná atmosféra, skvělé jídlo, čistota.
Vracím se sem pravidelně již několik let a pokaždé jsem byl spokojen. Rezervace pokojů a mailová korespondence naprosto bez problémů.

Datum pobytu: prosinec 2018
Poděkujte uživateli Zdeněk P.
Recenzováno: 5. března 2018

Ubytování, stravování polopenze, jednání i pokojový servis vše na velmi dobré úrovni - spokojenost - včetně možnosti sauny a whirpoolu. A bez problémů jsem obdržel i speciální dietu - mohu všem jen doporučit

Tip ohledně pokoje: bez tipu - jedině zajistit plnou dostupnost bezplatné wifi
Datum pobytu: leden 2018
Poděkujte uživateli jirinahlad.
Recenzováno: 27. února 2018

Do hotelu Zanon jsem se vydali po pár roční pauze s partou přátel a byla to skvělá volba. Už od prvního otevření dveří se na nás všichni usmívali. Rezervace pokojů proběhla bez problémů, reakce na emaily byla téměř okamžitá. Možnost parkování dostačující. Lyžárna vytápěná s odděleným vchodem. Pokoje čisté, každý den uklízené a ručníky vyměňovány. Krásný výhled na hory s prostorným balkonem, škoda jen, že sluníčko nesvítilo. Do hotelu jezdí spousta dětí, nicméně zdi v hotelu byli silné a nic nebylo slyšet, až na ranní zvonění kostelu v 7:00. Na sjezdovku jsme jezdili do Latemaru, skibus staví max 7 min chůze od hotelu.

Jídlo bylo naprosto úžasné. Na snídani si vybere každý, vločky, musli, pečivo, sýry, marmelády, toasty. Večeře byly 4 chodové - salátový bar, předkrm, hlavní chod, dezert. Většinou se jednalo o italské jídlo, spousta těstovin, špeku, knedlíků. Nedojídejte, jinak vám nezbude volné místo na dezert :-)

Velké díky patří paní Claudii, která se na nás usmívala každý den na snídani i při večeři, vždy nám popsala, co si pod daným jídlem máme představit, zná i pár českých slovíček, nebo nám pomohla dostat se na sjezdovku, když jsme byli v časové tísni.

Datum pobytu: únor 2018
Poděkujte uživateli Tereza O.
Recenzováno: 6. února 2018

Vinikající jídlo, příjemná, věčně usměvavá obsluha, pokoj i s přistýlkou dostatečně prostorný. Malý, příjemný wellnes, venkovní výřivka. Ačkoliv Ziano zrovna společensky nežije, určitě se sem chci někdy vrátit.
Poslední večer desert s čokoládovým napisem "nashledanou" (česky). A takových maličkostí byla spousta!

Datum pobytu: únor 2018
Poděkujte uživateli Janme_CZ.