Recenzováno: 30. prosince 2019

Přístup veškerého personálu k hostům byl vynikající, vytvářející velice pozitivní vliv na ubytované
klienty. Nelíbí se mi, že je tolerováno odnášení jídla ze snídaní v taškách a na vrchovatých talířkách
i na dvou přikrytých ubrouskem. Já vím je to vizitka té dané osoby, ale někdy tito potřebují klepnout
přes prsty, můžou si přece pořídit plnou penzi ne !!!???.

Tip ohledně pokoje: namontovat nové termohlavice k regulaci teploty pokoje, popřípadě pokojový teploměr s hodinami.
Poděkujte uživateli olomouc2019.
petrmach, Manažer v zařízení EA Zámecký Hotel Hrubá Skála, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 2. ledna 2020

mockrát Vám děkuji za milou recenzi a Vaše komplimenty s radostí personálu předám.
Snažíme se všem našim klientům poskytnout ty nejlepší služby. Pokud si hosté odnáší s sebou snídaňový sortiment, je to pro nás pochvalou, že naše snídaně za to opravdu stojí a všem u nás moc chutná.

Doufám, že nás budete chtít opět znovu navštívit, a proto prosím neváhejte a kdykoliv mě přímo kontaktujte.
Rád se o Vás postarám.

Přeji Vám krásný den.

Recenzováno: 28. prosince 2019

Nádherný čistý a útulný hotel v překrásné přírodě Českého Ráje. Úžasné výhledy, okolí, procházky, vyhlídky, výlety. Všude klid, ticho, příroda. Výborné, chutné, rozmanité jídlo, možnost výběru. ( pouze večeře byla servírovaná, jinak bufetovou formou ) Tímto moc děkujeme šikovným kuchařům. Krásné wellnes prostory. Finská sauna s oknem a výhledem na skály a okolí zámku a ,,ochlazovací,, balkon na skále. :-D Úplný TOP - venkovní teplá vířivka na skále a v korunách stromů. Prostě královská procedura v ráji. :-D Největší poděkování však patří personálu hotelu. Všichni byli milí, vstřícní, ochotní, lidský, profesionální, ale zároveň se člověk cítil jako doma, přátelsky a velmi příjemně. Obzvlášť obsluha v restauraci zasluhuje náš obdiv, velký dík za jejich práci a lidskost. Doufáme, že se sem ještě někdy vrátíme, bylo nám tady opravdu moc dobře. Mirka a Jirka, Brno

Tip ohledně pokoje: 217 - svatební apartmá :-D s krásným bílým nábytkem ve věži s točitým schodištěm v úplně nejvyšším patře :-D
Poděkujte uživateli 171miri.
petrmach, Manažer v zařízení EA Zámecký Hotel Hrubá Skála, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 12. ledna 2020

Vážená paní Mirko a pane Jiří,

mockrát Vám děkuji za Vaši recenzi. Velmi mě těší, že se Vám v našem zámeckém hotelu líbilo a Váš vánoční pobyt dopadl dle Vašich představ. Ještě větší radost mi ale dělá Vaše hodnocení personálu. S nadšením Vaše komplimenty všem předám. Pokud se rozhodnete nás znovu navštívit, prosím neváhejte, a kdykoliv mě přímo kontaktujte.Rádi se o Vás znovu postaráme.

Recenzováno: 4. prosince 2019

Příjemné prostředí s výhledem na trvalé přírodní hodnoty. Ochotný a milý personál se smyslem pro humor a radost z práce. Příjemný a tělu prospěšný relax ve vířivce i při masáži. Výborná strava s příjemným stolováním a obsluhou.

Tip ohledně pokoje: Příjemné prostředí s výhledem na pískovcové homole a strážní věž.
Poděkujte uživateli kolatorpetr.

mockrát Vám děkuji za Vaši milou recenzi a jsem rád, že jste si pobyt v našem zámeckém hotelu užili.
Vaše pochvaly personálu s radostí předám a doufám, že nás opět brzy navštívíte.

Přeji Vám krásný den!

Recenzováno: 25. listopadu 2019

Výborný hotel dělají také hlavně zaměstnanci. Chceme touto cestou poděkovat nejen za krásné prostředí zámku, super služby wellness ,ale i za výbornou kuchyni, za skvělý usměvavý personál a jeho zájem o klienta. Velké díky Vám všem. Moc se nám u Vás líbilo a rádi se budeme vracet.
manželé Štěpánkovi

Datum pobytu: listopad 2019
Poděkujte uživateli verkastepanek.
petrmach, Manažer v zařízení EA Zámecký Hotel Hrubá Skála, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 27. listopadu 2019

Vážená paní Štěpánková a pane Štěpánku,

mockrát Vám děkuji za Vaši milou recenzi. Jsem velmi rád, že se Vám v našem zámeckém hotelu líbilo.
Pokud byste nás chtěli kdykoliv v budoucnu navštívit, prosím neváhejte, a kontaktujte přímo mě.

Přeji Vám krásný den.

Se srdečným pozdravem

Recenzováno: 11. listopadu 2019

Pobyt lze hodnotit jako průměrný. Obsluha recepce velmi laxní, stejně tak obsluha restaurace. Večeře v polopenzi neodpovídají ceně. Na druhou stranu wellness skvělé, společně i s jeho obsluhou. Pokoje malé, obyčejné, koupelna taktéž. Dle našeho názoru nelze hodnotit jako 4-hvěždičkový hotel. Výhodou hotelu je jeho lokalita, nádherné místo v srdci Českého ráje.

Datum pobytu: říjen 2019
Typ cesty: Cestoval(a) pracovně
Poděkujte uživateli slab0va.

děkuji Vám mockrát za Vaši recenzi a komentáře. Velmi mě mrzí, že jste nebyla spokojena s obsluhou, servírovaným jídlem a pokojem, který jsme pro Vás vybrali. Vše osobně proberu s kolegy a pevně věřím, že pokud se nás rozhodnete znovu navštívit, vše bude již k Vaší naprosté spokojenosti.

Přeji Vám krásný zbytek dne.