Dobrý den.
Rád bych se s Vámi krátce podělil o své zážitky během silvestrovského pobytu. Byli jsme zde již podruhé a opět nás nic nezklamalo. Ubytování na úrovni všude čisto a pořádek. Co se týká personálu hotelu jedním slovem vynikající. Také velká poklona panu řediteli, opravdu člověk na svém místě. Snad jen jeden maličký nedostatek, pro většího jedlíka trochu malé porce u večeře.
Rádi se znovu vrátíme i v létě.

Poděkujte uživateli jonkukyn.
Recenzováno: 2. ledna 2020

Velice milý a ochotný personál, který o nás pečoval, ať už se jednalo o bezvadnou obsluhu v restauraci, nebo fyzioterapeuty ve wellnes. Super rehabilitační sestra fyzioterapie, která poradila, podala informace, vysvětlila dopady na zdraví. Její výklad byl velice zajímavý. Dobrá kuchyně. Krásná příroda. I dobré počasí pomohlo vylepšit celkový dojem.

Tip ohledně pokoje: V koupelně byl trochu cítit odpad, ale to je stavbou, za to personál nemůže.
Poděkujte uživateli pavlinad2020.
Recenzováno: 2. ledna 2020

Nejkrásnější dovolená v Česku,kouzlo zámku,výborný personál včetně masérů kteří mají velký smysl pro humor,profesionální přístup ředitele,krásné wellnes s nádhernou venkovní vířivkou,všechno na jedničku!!
Jídlo znamenité a snídaně bohaté.

Poděkujte uživateli lenkakozar72.
Recenzováno: 2. ledna 2020

Personál byl vstřícný a milý. Snídaně dostatečné ,výborná káva a pečivo. Možná by nevadil větší výběr na večeře,
Byl vždy výběr jen z jedné masité, jedné- těstoviny a bezmasý salát pro vegoše.
Klidné a hezké okolí.

Tip ohledně pokoje: pokoj -apartmán úžasný, jen bychom uvítali větší teplo.
Poděkujte uživateli mariesejkorova.
petrmach, Manažer v zařízení EA Zámecký Hotel Hrubá Skála, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 12. ledna 2020

Vážená paní Marie,

děkuji Vám za Vaši recenzi a cenné komentáře. Těší mě, že jste byl spokojen nejen se snídaněmi, ale i s kvalitou našeho personálu. Při večeřích v rámci polopenzí dáváme našim hostům na výběr z polévek, tří zajímavých hlavních jídel a domácího desertu s důrazem na to, abychom vyšli všem vstříc.Váš návrh ale samozřejmě zvážíme.

Ještě jednou Vám děkuji a doufám, že nás opět brzy navštívíte.

S přátelským pozdravem

Petr Mach
ředitel hotelu

Recenzováno: 30. prosince 2019

Přístup veškerého personálu k hostům byl vynikající, vytvářející velice pozitivní vliv na ubytované
klienty. Nelíbí se mi, že je tolerováno odnášení jídla ze snídaní v taškách a na vrchovatých talířkách
i na dvou přikrytých ubrouskem. Já vím je to vizitka té dané osoby, ale někdy tito potřebují klepnout
přes prsty, můžou si přece pořídit plnou penzi ne !!!???.

Tip ohledně pokoje: namontovat nové termohlavice k regulaci teploty pokoje, popřípadě pokojový teploměr s hodinami.
Poděkujte uživateli olomouc2019.
petrmach, Manažer v zařízení EA Zámecký Hotel Hrubá Skála, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 2. ledna 2020

mockrát Vám děkuji za milou recenzi a Vaše komplimenty s radostí personálu předám.
Snažíme se všem našim klientům poskytnout ty nejlepší služby. Pokud si hosté odnáší s sebou snídaňový sortiment, je to pro nás pochvalou, že naše snídaně za to opravdu stojí a všem u nás moc chutná.

Doufám, že nás budete chtít opět znovu navštívit, a proto prosím neváhejte a kdykoliv mě přímo kontaktujte.
Rád se o Vás postarám.

Přeji Vám krásný den.