1419519 recenzí
Recenzováno: 2. ledna 2020

Pobyt byl naprosto dokonalý. Nutno vyzdvihnout personál v restauraci, všichni profíci, s úsměvem, pozitivně naladěni, připraveni plnit veškeré přání. Musím jmenovat Uljanu, Janu, Elišku. Stejně tak personál ve wellness - odborníci na svém místě včetně šéfové p. Preislerové, která dokázala věci zorganizovat tak, aby vše navazovalo a dávalo smysl. Jen malá výtka ke kuchyni, konkrétně večeře - bez nápadu, bez výraznější chuti, nic zvláštního . V tomto prostředí bych očekávala více kombinací a pestrosti. Snídaně v pořádku, bohatý výběr všeho. Zajímavá část programu byl priessnitz walking a cvičení s p. Preislerovou. Určitě bychom přivítali pobyt/balíček zaměřený na cvičení, pohybové aktivity (walking) a wellness.

Tip ohledně pokoje: Pokoj čistý, dostatečně zařízený. Nic nám nechybělo.
Poděkujte uživateli danaR7475ZU.
Recenzováno: 2. ledna 2020

Na tomto kouzelném místě jsme strávili 4 noci. Je to přímo magické místo. Krásný výhled a všude v okolí památky a skály. Na hotelu je čisto, milý a ochotný personál, který je vždy usměvavý.Úžasný pan ředitel, který je vždy přítomen a ochotný Vám vyjít ve všem vstříc a popovídat si. Splnit jak se říká i nemožné. Snídaně jsou dobré, pestré, všeho je dost na výběr. Dobrá káva a úžasný čaj. Možná jen večerní meníčko by mohlo být pestřejší...??? Nebyli jsme zde poprvé a určitě se sem zase rádi vrátíme. A to moc rádi. Doporučuji venkovní vířivku s výhledem na okolí...venku byl 1 stupeň a voda byla 40....krása....už teď se mi stýská a těším se, až se sem zase vrátíme..

Tip ohledně pokoje: všechny mají hezký výhled
Poděkujte uživateli janan645.

Dobrý den.
Rád bych se s Vámi krátce podělil o své zážitky během silvestrovského pobytu. Byli jsme zde již podruhé a opět nás nic nezklamalo. Ubytování na úrovni všude čisto a pořádek. Co se týká personálu hotelu jedním slovem vynikající. Také velká poklona panu řediteli, opravdu člověk na svém místě. Snad jen jeden maličký nedostatek, pro většího jedlíka trochu malé porce u večeře.
Rádi se znovu vrátíme i v létě.

Poděkujte uživateli jonkukyn.
Recenzováno: 2. ledna 2020

Velice milý a ochotný personál, který o nás pečoval, ať už se jednalo o bezvadnou obsluhu v restauraci, nebo fyzioterapeuty ve wellnes. Super rehabilitační sestra fyzioterapie, která poradila, podala informace, vysvětlila dopady na zdraví. Její výklad byl velice zajímavý. Dobrá kuchyně. Krásná příroda. I dobré počasí pomohlo vylepšit celkový dojem.

Tip ohledně pokoje: V koupelně byl trochu cítit odpad, ale to je stavbou, za to personál nemůže.
Poděkujte uživateli pavlinad2020.
Recenzováno: 2. ledna 2020

Nejkrásnější dovolená v Česku,kouzlo zámku,výborný personál včetně masérů kteří mají velký smysl pro humor,profesionální přístup ředitele,krásné wellnes s nádhernou venkovní vířivkou,všechno na jedničku!!
Jídlo znamenité a snídaně bohaté.

Poděkujte uživateli lenkakozar72.