TripAdvisor
Nalaguraidhoo Island
Hledat
Recenzováno: 7. června 2017

Dlouho jsme zvažovali ostrov a cestovku. Sun Island vyhrál na základě recenzí a nejlepší pobyt a letenky nám zajistila Air Marine Travel. Letěli jsme s Turkama a vždy měli místenky u okénka vedle sebe, palubní servis OK. Z Male malým letadlem bez problémů, okamžitý odjezd pár minut na ostrov člunem.
Požadovali jsme bungalow superior. Venkovní sprcha úplně nahradila vnitřní vanu. Chtěli jsme bydlet na jih, ale stranou bez výhledu na vodní bungalowy. Ukázalo se, že naše intuice byla správná, bylo tam nejvíce korálových útesů a největší klid. Před okny tropická zahrada bez obtěžování kolemjdoucích turistů. Kousek od vyhloubeného mořského bazénu a nedaleko písečného moře.
Pokud chcete klídek a šnorchlování, objednejte si bungalow cca 289 až 295. My jsme měli 291, podle nás nejhezčí místo. Pokud byste měli výhrady, bylo možno si vyjednat ubytování v jiném bungalowu.
101 - 178 na sever je písečné moře, soukromí tam na pláži nečekejte. 179 - 248 daleko od moře a 391 - 530 jsou řadové ubytovny s nehezkou pláží. Nevelká suma za superior se vyplatí, stejně tak all inclusive. Drahá voda, pivo a alkoholické nápoje.
Jídlo trošku stereotypní, krevety jedině v restauraci velmi drahé. Dobré ryby.
Výlet na žraloky nevyšel, lov ryb na pytlačku byl lepší. Ulovené ryby nám hned večer zdarma připravili. Kolegům nevyšlo potápění se žraloky.
Úžasné bylo každodenní krmení žraloků a rejnoků.
Jediné výhrady jsme měli k úklidu, reklamovali jsme a trochu se vylepšilo.
Byli jsme na přelomu února a března, 1x malá přeháňka, jinak přes 30 stupňů, příjemný větřík. Na jiném ostrově v tu dobu 5 dní pršelo.
Určitě doporučujeme, snad Vám to pomůže ve výběru krásné dovči.
Aya

Tip ohledně pokoje: Vše v recenzi dle požadavku zájemců
Datum pobytu: únor 2017
6  Poděkujte uživateli 612aya62.
Sun-Island-Resort, Manager v zařízení Sun Island Resort and Spa, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 8. června 2017

Thank you for the review,

We are happy that you enjoyed your holiday in the Maldives and are looking forward to see you again.

Recenzováno: 14. května 2017 prostřednictvím mobilu

Navsteva tohoto resortu byla ocarujici.
Uz od priletu na Maledivy s perfektni atmosferou zacala nase Majova dovolena. Krasne plaze, celkem prijemny personal az na par vyjimek, rybycky v mori, zraloci, rejnoci atd... moznosti aktivit, takze i kdyz budete mit chut si zasportovat muzete vyuzit hernu.( ping pong, sqash, volleyball, mini golf, tenis, spa, sipky atd.)
Nakupy na ostrove nejsou nejlevnejsi a to se tyce i nakupu vyletu, alkoholu, navsteva doktora( konzultace zacina na 50$).
Recepcni zeny jsou nejlepsi, mam pocit, ze s nema vyridite cokoli. Lepsi komunikace nez s muzskym pohlavim :) To byl muj osobni pocit.
Stravu jsem meli polopenzi. Nam to stacilo. Jidlo bylo fajn, bylo si z ceho vybirat. Pritel slavil 33 let, nadherne nam vyzdobili stul na veceri. Takze nam krasne sprijemnili posezeni.
Nas pokoj mel cislo 150. Perfektni chatka primo u more. Taky doporucuji. 1000% se budem vracec zpatky, ale uz na delsi pobyt. Dekuji Sun island resort!!!!

Datum pobytu: květen 2017
Poděkujte uživateli Fero A S.
Sun-Island-Resort, Manager v zařízení Sun Island Resort and Spa, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 15. května 2017

Thank you for the great review,

We are pleased with your feedback on recent stay at Sun Island and are delighted to know that you have had a fantastic time with us. We are looking forward to welcome you back to the island again!

Recenzováno: 19. ledna 2017

Po dlouhé cestě nádherná lokalita s pocitem soukromý, výbornými službami a slušným výběrem jídel. Nádherné pravidelně udržované bílé písečné pláže a průzračná voda s bohatou mořskou faunou takřka na dosah dělá z tohoto ostrova bez nadsázky "ráj na zemi". Veliká nabídka dalších aktivit pro všechny, nádherný ostrov plný flory i fauny. Jen trochu postarší vybavení bungalovů, ale rekonstrukce postupně probíhá. Z negativ snad jen vysoká cena nápojů nebo potravin, pokud nemáte All Inclusiv. Ta je samozřejmě opodstatněná pracným dovozem. My jsme nepožadujeme alkohol, tak nám Polopenze zcela vyhovovala, v horkém poledni nás hlad netrápil. Rozdíl v ceně jsme tak ani z třetiny nepropili. Snídaně i večeře formou bufetu byli dostatečné, opakující se zhruba po týdnu. Tato dovolená více než splnila naše očekávání a poměr cena/zážitek je výrazně kladný.

Tip ohledně pokoje: Bungalovy s číslem od 450 do cca 500 před rekonstrukcí, ale plně funkční. Teplota moře na jižní straně díky vlnolamu teplejší.
Datum pobytu: leden 2017
4  Poděkujte uživateli Petr L.
Recenzováno: 1. ledna 2017

Byli jsme v Sun Islandu přes vánoce 2016. Vše fungovalo bez chyby. Bydleli jsme v plážovém bungalovu, hned vedle vodních bungalovů. Nádherná pláž na západní straně. Vše vypadalo přesně tak, jako na obrázcích. Ostrov je krásně zelený, moře i pláže čisté. Stále se uklízí a zametá. Máte možnost vybrat si z mnoha výletů, pouze se zapíšete a pak už jen přijdete na recepci ve stanovený čas. Veškerá platba se provádí na pokoj a platí se až při odjezdu.
Jídlo bylo super, nádherně nazdobené stoly, hlavně na štědrý večer, ani jsme nestihli vše ochutnat. Celkově krásná pohodová dovolená, jen ta cesta je trochu náročnější.
Je nutná alespoň základní znalost angličtiny, protože veškeré informace dostanete pouze v angličtině.

Datum pobytu: prosinec 2016
1  Poděkujte uživateli Marcela S.
Recenzováno: 27. prosince 2016

Byli jsme zde 2x. Chystáme se v lednu potřetí. Není co vytknout. I s miminkem se zde dá trávit skvělá dovolená. Výborné all inclusive. Dostatek všeho, výborná kuchyně, tematické večeře:)) . Aktivity na celém ostrově .

Datum pobytu: leden 2016
1  Poděkujte uživateli Jana K.