Recenzováno: 20. března 2020

V únoru jsme navštívili Sun Island . Cestovali jsme dva manželské páry na dvanáct dní pobytu ve vodních vilách..Protože jsme již starší lidé , požádal jsem ještě z domova e.mailem o to, aby jsme byli ubytovány co nejblíž k pláží, protože jsem invalida a dlouhé chození mě dělá potíže. Bylo nám to slíbeno. Bohužel skutečnost byla naprosto jiná . Naše dvě vili 348 a 349 byli takřka na konci mola. I to se může stát, každý občas udělá nějak chybu.
K samotnému hotelu, musíme poděkovat celému personálu od pokojského po číšníky prostě všem. Druhý den se mě u večeře udělala nevolno a mnohokrát děkuji všem, kteří mě poskytli pomoc včetně lékaře a jeho zdravotní sestřičky. Pomoc byla velice profesionální.
Jinak ubytování, v prostorných a dobře vybavených vilách, všude dokonalý pořádek , krásné koupání a hustá vegetace,doporučujeme každému aby si půjčil jízdní kolo a prozkoumal tak jako my celý ostrov. Třešničkou na dortu pobytu je večerní krmení žraloků a mant. Naše manželky si pochvalovali i kvalitu bílého vína a mému kolegovi chutnal zdejší Gin.
Takže s celou dovolenou a s jejím zorganizováním jsme všichni naprosto spokojeni.
Všechny na ostrově moc a moc zdravíme.

Tip ohledně pokoje: Nedokážu zhodnotit které pokoje jsou lepší.
Datum pobytu: únor 2020
1  Poděkujte uživateli Boss1968.
Recenzováno: 22. února 2020

Musím pochválit celý personál. Čistota, pracovitost místních zaměstnanců. Měli jsme svého číšníka Shahan Indika. Perfektní a profesionální, přátelské chování. Rozhodně doporučuji. Měli jsme water bungalov. Sun Island Is perfect.
Děkuji Bureš Jiří

Datum pobytu: únor 2020
Poděkujte uživateli Renzo C.
Sun-Island-Resort, Manager v zařízení Sun Island Resort and Spa, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 23. února 2020

Dear Renzo C,

Greetings from Sun Island Resort!

Thank you for choosing our resort as your holiday destination and for recognizing the efforts of our team. We are delighted to share your kind words of our team, who will feel proud and further encouraged. You can always be assured of a warm welcome whenever you wish to return to stay at Sun Island Resort.

Thank you for your review and we hope to have you with us again on your next visit to Maldives.

Recenzováno: 8. února 2020 prostřednictvím mobilu

Hotel jsme navštívili v říjnu skoda ze behem naseho týdenního pobytu tri dny pršelo. Ale to je priroda a nic s tim nenadelame, navic jsme nebyli v hlavní sezóně. Byli jsme ubytováni v beach bungalov. V bungalovu vse co je potreba, ciste, dvakrát denně uklid. Ostrov nádherný. Nejvic jsme si uzili vylet big game adventure. Videli jsme: delfiny, manty a zelvy. Zraloka obrovskyho bohuzel. Ale bylo to vynahrazeno temi delfiny. Coz nam vubec neprekazilo. Personál strasne mily a napomocny. Kazdy den joga. Prijezd a odjezd z ostrova nezapomenutelný. Na tuto dovolenou budeme dlouho vzpomínat. ❤️

Datum pobytu: říjen 2019
Poděkujte uživateli gabriela_Q1990RE.
Sun-Island-Resort, Manager v zařízení Sun Island Resort and Spa, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 9. února 2020

Dear gabriela_Q1990RE,

Recenzováno: 7. ledna 2020

Nádherné místo, byli jsme maximálně spokojeni. Jídlo,servis,moře,příroda. Nejvíce na nás zapůsobilo Diving centrum a jeho zaměstnanci, Shahid, Rafa an,Midu, Emi -byli úžasní. Děkujeme a určitě se vratime

Datum pobytu: leden 2020
Poděkujte uživateli Alanjancik.
Sun-Island-Resort, Manager v zařízení Sun Island Resort and Spa, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 9. ledna 2020

Dear Alanjancik,

Greetings from Sun Island Resort!

Thank you for choosing our resort as your holiday destination and for recognizing the efforts of our team. You can always be assured of a warm welcome whenever you wish to return to stay at Sun Island Resort.

Recenzováno: 6. prosince 2019

Byli jsme s CK Fischer a vybrali jsme si jako naše líbánky. Let byl z Prahy do Istanbulu, dále Istabul-Male a následně 20 minutový let Male- Maamigili a krátký transport člunem. Ačkoli jsme cestovali v období dešťů (srpen), tak pršelo převážně v noci a přes den jsme zažili déšť jen párkrát. Není to ale nic dramatického, většinou déšť přešel stejně rychle, jako přišel a na teplotu vzduchu či vody to nemělo žádný vliv, naopak se trochu "pročištil" vzduch.
Co se týče ubytování, měli jsme Superior Beach bungalow a bylo to super. Velký, prostorný domek s koupelnou, venkovní sprchou a teráskou. Na pláž jsme chodili přes terásku, udělali jsme "tři kroky" a byli jsme na pláži.
Pláž nádherná, opravdu bílý jemný písek a všude krásné palmy. Voda azuro, nádhera. Na šnorchlování doporučujeme oblast kolem mola u vodních bungalowů, tam jsme viděli spousty malých žraloků i různé rybičky. Naopak opatrně na místě určeném pro šnorchlování u italské restaurace, jsou tam silné proudy a hluboko.
Rozhodně stojí za to půjčit si kola a prozkoumat ostrov (teoreticky se dá i obejít pěšky), ale na kole je to zábava :-) Chtěli jsme je původně jen na den, ale nakonec jsme je měli dny tři. Z hlediska přesunů na různá místa na potápění nebo plavaní je to praktičtější a šetří to čas. Doporučujeme zajet na oba cípy ostrova, na jednom je krásná "šikmá" palma s houpací sítí, na opačném centrum vodních sportů. My jsme vyzkoušeli vodní skútr a nelitujeme :-)
Jídlo je v resortu také fantastické, chutné a je si z čeho vybírat. Po celou dobu pobytu maté svůj stůl a svého číšníka, takže se nemusíte bát, že bude třeba v daný čas plno. Nutno také zmínit, že veškerý personál je moc milý, ochotný a přátelský, což dokresluje tu celou atmosféru této překrásné destinace :-)
Jinak po celou dobu pobytu můžete využít sportovišť, které jsou zadarmo! :-) Bedminton, pingpong, basket, šipky,... Každý večer nechyběl animační program. Člověk se tam opravdu nenudí.
Nutno dodat, že je to opravdu ráj na zemi a moc rádi bychom se někdy znova vrátili! :-)

Tip ohledně pokoje: Rozhodně se vyplatí investovat do pokojů Sunset či Superior. Garden Villy jsou ošizené o pláž.
Datum pobytu: srpen 2019
1  Poděkujte uživateli ko-ve-1.
Sun-Island-Resort, Manager v zařízení Sun Island Resort and Spa, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 13. prosince 2019

Dear ko-ve-1,

Greetings from Sun Island Resort, Maldives!