106 lidí si prohlíží tento hotel
eDreams206 US$
ZenHotels.com269 US$
Lol.travel889 US$
Prohlédněte si všech 15 nabídek
Ceny jsou poskytovány našimi partnery a zahrnují ceny pokojů na jednu noc včetně veškerých daní a poplatků známých našim partnerům. Podrobnější informace získáte od našich partnerů.
Recenzováno: 13. dubna 2020

Dovolená splnila naše očekávání, chtěli jsme si odpočinout, mít klid, bez lidí a načerpat síly. Toto se nám na tomto ostrově podařilo, na ostrově byl krásný park , chodili jsme na procházky a snadno se prošel celý ostrov. Pláž krásná, voda průzračná. Bydleli jsme v bungalovu a každý měl svou terásku, lehátka, bylo zde čisto. Večer bylo vždy krmení mant, rejnoků a také žraloků. Součástí dovolené byl také rybolov, který jsme si s manželem užili ( jsme oba rybáři ) a co se ulovilo tak večer bylo pro nás připraveno.A co je důležité je zmínit jídlo,které bylo skvělé. Dlouhá cesta,ale která zato stojí.

Datum pobytu: listopad 2019
2  Poděkujte uživateli 211pavl_nas.
Sun Island Maldives, Marketing v zařízení Sun Island Resort and Spa, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 15. listopadu 2020

Dear 211pavl_nas,

Greetings from Sun Island Resort!

Thank you for choosing our resort as your holiday destination in the Maldives. We are happy to hear that you had a fantastic stay and that our team has taken good care of you. You can always be assured of a warm welcome whenever you wish to return to stay at Sun Island Resort.

Thank you so much for your lovely feedback and we hope to have you with us again on your next visit to the Maldives.

Sun Island

Recenzováno: 20. března 2020

V únoru jsme navštívili Sun Island . Cestovali jsme dva manželské páry na dvanáct dní pobytu ve vodních vilách..Protože jsme již starší lidé , požádal jsem ještě z domova e.mailem o to, aby jsme byli ubytovány co nejblíž k pláží, protože jsem invalida a dlouhé chození mě dělá potíže. Bylo nám to slíbeno. Bohužel skutečnost byla naprosto jiná . Naše dvě vili 348 a 349 byli takřka na konci mola. I to se může stát, každý občas udělá nějak chybu.
K samotnému hotelu, musíme poděkovat celému personálu od pokojského po číšníky prostě všem. Druhý den se mě u večeře udělala nevolno a mnohokrát děkuji všem, kteří mě poskytli pomoc včetně lékaře a jeho zdravotní sestřičky. Pomoc byla velice profesionální.
Jinak ubytování, v prostorných a dobře vybavených vilách, všude dokonalý pořádek , krásné koupání a hustá vegetace,doporučujeme každému aby si půjčil jízdní kolo a prozkoumal tak jako my celý ostrov. Třešničkou na dortu pobytu je večerní krmení žraloků a mant. Naše manželky si pochvalovali i kvalitu bílého vína a mému kolegovi chutnal zdejší Gin.
Takže s celou dovolenou a s jejím zorganizováním jsme všichni naprosto spokojeni.
Všechny na ostrově moc a moc zdravíme.

Tip ohledně pokoje: Nedokážu zhodnotit které pokoje jsou lepší.
Datum pobytu: únor 2020
1  Poděkujte uživateli Boss1968.

Dear Boss1968,

Greetings from Sun Island Resort!

Thank you for choosing our resort as your holiday destination in the Maldives. We are happy to hear that you had a fantastic stay and that our team has taken good care of you. It will be our pleasure to share your compliments with our staff who will be happy to know their efforts have been recognized. You can always be assured of a warm welcome whenever you wish to return to stay at Sun Island Resort.

Sun Island

Recenzováno: 22. února 2020

Musím pochválit celý personál. Čistota, pracovitost místních zaměstnanců. Měli jsme svého číšníka Shahan Indika. Perfektní a profesionální, přátelské chování. Rozhodně doporučuji. Měli jsme water bungalov. Sun Island Is perfect.
Děkuji Bureš Jiří

Datum pobytu: únor 2020
Poděkujte uživateli Renzo C.
Sun-Island-Resort, Manager v zařízení Sun Island Resort and Spa, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 23. února 2020

Dear Renzo C,

Greetings from Sun Island Resort!

Thank you for choosing our resort as your holiday destination and for recognizing the efforts of our team. We are delighted to share your kind words of our team, who will feel proud and further encouraged. You can always be assured of a warm welcome whenever you wish to return to stay at Sun Island Resort.

Thank you for your review and we hope to have you with us again on your next visit to Maldives.

Recenzováno: 9. února 2020 prostřednictvím mobilu

Hotel jsme navštívili v říjnu skoda ze behem naseho týdenního pobytu tri dny pršelo. Ale to je priroda a nic s tim nenadelame, navic jsme nebyli v hlavní sezóně. Byli jsme ubytováni v beach bungalov. V bungalovu vse co je potreba, ciste, dvakrát denně uklid. Ostrov nádherný. Nejvic jsme si uzili vylet big game adventure. Videli jsme: delfiny, manty a zelvy. Zraloka obrovskyho bohuzel. Ale bylo to vynahrazeno temi delfiny. Coz nam vubec neprekazilo. Personál strasne mily a napomocny. Kazdy den joga. Prijezd a odjezd z ostrova nezapomenutelný. Na tuto dovolenou budeme dlouho vzpomínat. ❤️

Datum pobytu: říjen 2019
Poděkujte uživateli gabriela_Q1990RE.
Sun-Island-Resort, Manager v zařízení Sun Island Resort and Spa, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 9. února 2020

Dear gabriela_Q1990RE,

Recenzováno: 7. ledna 2020

Nádherné místo, byli jsme maximálně spokojeni. Jídlo,servis,moře,příroda. Nejvíce na nás zapůsobilo Diving centrum a jeho zaměstnanci, Shahid, Rafa an,Midu, Emi -byli úžasní. Děkujeme a určitě se vratime

Datum pobytu: leden 2020
Poděkujte uživateli Alanjancik.
Sun-Island-Resort, Manager v zařízení Sun Island Resort and Spa, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 9. ledna 2020

Dear Alanjancik,

Greetings from Sun Island Resort!

Thank you for choosing our resort as your holiday destination and for recognizing the efforts of our team. You can always be assured of a warm welcome whenever you wish to return to stay at Sun Island Resort.