“recenze”

Restaurace u Kalendů
Popis: Penzion a restaurace U Kalendů je náš rodinný podnik, o který se staráme již pěknou řádku let. Nabízíme denní menu, odpolední nabídku minutek, či domácí PIZZU. Můžete u nás pořádat různé rodinné oslavy, svatby, atd. Navíc máme pro Vás krásné ubytování přímo nad restaurací.
Recenzováno: 3. ledna 2020

Byl jsem zde již nespočetněkrát na jídle a vždy mně chutnalo. Bohužel všechny jídla a zvláště polévky jsou vždy přesolené. Snažím se na to vždy poukázat a obsluze sdělit, avšak náprava žádná. Není to jen můj názor, ale i mí známí a přátelé si na toto stěžují. Škoda že majitelé na přání svých zákazníků nereflektují. Grolig Jan.

Datum návštěvy: leden 2020
1  Poděkujte uživateli JanGrolig.

Recenzováno: 26. listopadu 2019

velmi příjemná restaurace, příjemný personál, a jídlo bylo moc dobré
čekací doba do 15 min, byli jsme moc spokojeni :))

Poděkujte uživateli U2515QDdanam.
Recenzováno: 14. října 2019

Vůbec se mi nelíbilo v téhle restauraci, smažené jídla. Už u vchodu cítíte olej. Opravdu nedoporučuji.

Poděkujte uživateli prcekvlasta.
Recenzováno: 25. srpna 2019 prostřednictvím mobilu

Parádní restaurace ve Strážnici. Moc milá obsluha plná úsměvů a pozornosti. Jídlo bylo vyníkajíci paprikový lusk s rajskou mě zanesl do dětství. Takovou dobrou rajskou jsem opravdu dlouho nejedl. Děkujeme !!!

Poděkujte uživateli Milan V.
Recenzováno: 23. srpna 2019 prostřednictvím mobilu

Vyborny obedovy meny, krasny posezeni na zahradce, obsluha jakbysmet. Uzasna uzasna uzasna domaci limonada s lesnimi plody! A to nekomentuji ceny..proste bezkonkurencni. Doporucujeme vsemi deseti

Poděkujte uživateli lenkahor29.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Restaurace u Kalendů, si také prohlíželi

Straznice, Jihomoravský kraj
Veselí nad Moravou, Jihomoravský kraj

Veselí nad Moravou, Jihomoravský kraj
Straznice, Jihomoravský kraj

Už jste navštívili Restaurace u Kalendů? Sdílejte své zkušenosti!