TEPfaktor
Super zábava.

Super zábava. TEPfaktor jsme navštívili poprvé. Byli jsme 4 dospělí, ne aktivní sportovci, ale... přečíst další informace

Recenzováno: před 1 týdnem
PavlaXXX
Zapojíte všechno : IQ, sílu a hlavně je nutná spolupráce a koordinace

Užili jsme si 3h zábavy. Čas utekl ani nevíme jak. Celek je dobře propracovaný. Jedinou brzdou... přečíst další informace

Recenzováno: 10. března 2020
mlade838
Kladno, Česká republika

Recenzováno: 11. listopadu 2019

Perfektní týmová zábava pro malé i velké skupiny lidí. Zajímavé a dobře nakombinované úkolové místnosti, rozdělené na vědomostní, silové i logické. Samoobsluha na prodej nápoj a velmi drobného občerstvení funguje rychle a dobře, ke skupinám dětí bych přidala povinně animátora, který s nimi bude chodit. Hůř se odděluje uzavřená společnost, která má objednaný i catering. Celkové pro mě nový a zajímavý zážitek, ráda se vrátím. Chybí focení v průběhu hry a zaslání fotek mailem (zažili jsme na raftech ve Slovinsku a super fotky). Brát si telefon dovnitř místnosti a fotit není možné jak z bezpečnostních důvodů pro telefon, tak z důvodu zdržování hry.

Poděkujte uživateli VeraF833.
Recenzováno: 6. listopadu 2019 prostřednictvím mobilu

Byli jsme cela rodina (3 deti - 8, 11 a 12 let). Pro deti v tomhle veku dost obtizne ukoly. Podoe mne idealni pro deti az kolem 15 let. Nicmene deti i nas to bavilo. Trochu nam to zkazil az moment placeni.

Poděkujte uživateli mvrba.
Recenzováno: 5. listopadu 2019

z této hry jsou úžasné zážitky. Byli jsme tu s přáteli a musím říct, že mě to mile překvapilo. Silové atrakce asi ze všeho nejlepší. Měli jsme tým po 5 a musím říct že si nedokážu představit jak by jsme to zvládli třeba 4.

Datum zážitku: listopad 2019
Poděkujte uživateli Sofi N.
Recenzováno: 1. listopadu 2019

Zajímavé a atraktivní týmové úkoly které prověří různé vlastnosti od fyzické kondice až po logické uvažování, příjemné prostředí, ale ta cena je opravdu hodně vysoká a podle mne jí neodpovídají drobné nedostatky, které by člověk za tak exklusivní cenu nečekal. Mám na mysli drobné nefunkčnosti na jednotlivých stanovištích a velkou vzdálenost místa jak od hlavního města tak jiných velkých měst a také stále dokola opravovanou a místy pořád kyvadlově fungující hlavní silnici z Prahy po levém břehu Vltavy do Slapské rekreační oblasti. Za to provozovatel jistě nemůže, ale pokud se objeví něco podobného v lepším dosahu díky veřejné infrastruktuře, bude asi muset cenu, jak se zdá zatím dostatečně vytíženého zařízení, snížit.

Datum zážitku: říjen 2019
Poděkujte uživateli Make H.
Recenzováno: 1. listopadu 2019

Prima místo na zabavení dětí i dospělých. Děti cca 150 cm nebyly schopné úplně všechny disciplíny plnit ale i tak se královsky bavili

Datum zážitku: říjen 2019
Poděkujte uživateli tomascocek.