Wasini Island

Recenzováno: 26. srpna 2019
chladovam
Mariánské Lázně, Česká republika

Recenzováno: 26. srpna 2019

Tak jako mnozí jsme se těšili na možnost plavání s delfíny. Bohužel celý výlet byla jedna velká lež. Když odmyslím 2h cesty autem z Diany Beach na místo nalodění,tak i úmorně dlouhá cesta vachrlatou kocábkou plnou lidi /26/ sedicich na úzkých dřevěných sedačkách, byla dost otřesná. Kocábka bez pořádné střechy, nad hlavou visela pouze počmáraná plachta, žádná toaleta, nic, holá dřevěná loďka. Cestou jsme viděli přesně 5 delfínů, za kterými se naše kocábka včetně dalších deseti podobných kocábek snažila plout. Pak jsme vyrazili na místo šnorchlování, kde jsme směli dvacet minut šnorchlovat za neustálého pobízení a pohánění lodního personálu. Delfíni samozřejmě nikde, sem tam nějaké ryby a mrtvé korály. Celkově pod hladinou nic, co by skutečně zaujalo. Po návratu na loďku jsme zanedlouho dorazili na ostrov, kde nás čekal oběd ve formě: kuře nebo ryba s rýží. Předražené nápoje ve vlastní režii. Poté procházka vesnicí, kde nás odrazovalo nehezké chování dětí a čekání na malou převozní loďku k naší kocábce. Vyrazilo mi dech, když se zde na drzovku snažili vybírat za převoz ze břehu na loď vzdálenou ca.15metrů. Na zpáteční cestě si personál pochválil své služby, protože jim nikdo na dotaz ke spokojenosti s výletem nepřitakal, zazpíval písničku a opět vybíral na posádku. Další dvě hodiny v autě již byla otravná tečka za promrhaným dnem. Všem zájemcům důrazně výlet nedoporučuji! Za 360euro na naši rodinu bych si upřímně raději dopřála zcela jiný výlet. Toto byla zcela brutální masová turistika, kdy jim vůbec na spokojenosti lidí nesejde.

Datum zážitku: srpen 2019
1  Poděkujte uživateli chladovam.
Recenzováno: 26. prosince 2018

jde o výlet lodí na moře, kde můžete šnorchlovat, bohužel spousta korálů byla mrtvých, ryb nic moc, dále o oběd na ostrově, zde si dejte pozor, dali jsme si humra ( při dotazu na jeho váhu nám bylo uvedeno 400 g ) nakonec šlo o humra cca 25 cm délky - takto si zde brzy vše vyhubí, dále byla prohlídka vesnice - zde neskutečný bordel, který je uklízen do moře. Nikde jsem nezažil , že by děti na tvrdo říkali ,, dej mi peníze ,, v podstatě jde o lidské safari

Datum zážitku: prosinec 2018
1  Poděkujte uživateli zdenek m.
Recenzováno: 7. března 2020

Datum zážitku: březen 2020