“Páteční posezení”
Recenze Costa Coffee

Costa Coffee
Popis: V Costa Coffee najdete širokou nabídku nápojů, sendvičů a zákusků. Costa Coffee je druhým největším kavárenským řetězcem na světě. Kávu vám tu baristé připraví vždy ručně z čerstvě mleté kávy. Costa používá speciální kávovou směs Mocha Italia, mix sedmi různých kávových zrnek. Na přípravu směsi se používají kávové boby, které pochází z certifikované produkce organizace Rainforest Alliance.
Recenzováno: 3. ledna 2020

Relax po sauně a svátcích, jedeme v našem rytmu, káva a jahodový tvaroháč je super volba. Usměvavá obsluha

Datum návštěvy: leden 2020
3  Poděkujte uživateli Simona P.

Recenzováno: 29. listopadu 2019

Oáza klidu, alespoň jsme si to mysleli, parta slečen si plete kavárnu s klubem, přes jejich hlasitè povídání nebylo slyšet vlastního slova, škoda, kàva super

2  Poděkujte uživateli Simona P.
Recenzováno: 13. října 2019

Po náročném víkendu jsme se jeli zrelaxovat do Cota coffee v Teplicích . Výborné Capuccino s cukrovku kroketkou.

Recenzováno: 8. září 2019

Zcela vyčerpání po vydatném víkendu jsme šli pozbírat síly do Costa Caffee do Teplic, ten klid stojí za to.

Datum návštěvy: září 2019
Recenzováno: 28. července 2019

Nedělní odpoledne bylo ideální pro posezení u výborného cappuccina v kavárně Costa Cafee, dlouho jsme tu nebyli.

Datum návštěvy: červenec 2019

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Costa Coffee, si také prohlíželi

Teplice, Ústecký Kraj
Teplice, Ústecký Kraj

Už jste navštívili Costa Coffee? Sdílejte své zkušenosti!