“Nedělní oběd v restauraci Černá kočka”

Hospůdka u Černé kočky
Recenzováno: 26. července 2016

obsluha byla milá, jídlo dobré jak chuťově tak i velikostí porce a pivo také skvělé, příjemné bylo posezení venku

Poděkujte uživateli KaculkaK.

Recenzováno: 23. července 2016

Dříve jsme chodili do baru 60th, ale po zavření jsme zjistili, že U Černé kočky začali dělat ty stejné a jsou moc výborné. V kočce jsme byli již mnohokrát. Občas tam narazíte na nepříjemného číšníka, ale jinak jídlo mají výborné.

Poděkujte uživateli Mony C.
Recenzováno: 20. března 2016 prostřednictvím mobilu

Je to krasne prostredi vhodne jak pro pratele tak posezeni s rodinnou.
Maji dobre jidlo, pivo i vino. Mate moznost ai vybrat jestli sedet venku na terasce nebo uvnitr v krasnem prostredi.

Poděkujte uživateli Kamila M.
Recenzováno: 13. března 2016

večeře s manželem - neměli jsme rezervaci, takže místo bylo už jen venku, bylo trochu chladněji, ale dalo se... jídlo bylo skvělé, obsluha fajn a pití také není co vytknout

Poděkujte uživateli KaculkaK.
Recenzováno: 31. srpna 2015 prostřednictvím mobilu

Standardni restaurace se standardnim obedem. Jidlo neni spatne, ale znam v Teplicich i lepsi vyber. Obsluha ochotna a prijemna.

Poděkujte uživateli Jaromír D.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Hospůdka u Černé kočky, si také prohlíželi

Teplice, Ústecký Kraj

Už jste navštívili Hospůdka u Černé kočky? Sdílejte své zkušenosti!