“Jen na večeři”

Hospůdka u Černé kočky
Recenzováno: 21. listopadu 2016 prostřednictvím mobilu

Po delší době opět v restauraci. Stále ještě něco chybí. Jídlo není špatné, ale déle jsme museli čekat. Interiér by chtěl už trochu modernizovat.
Možnost placení kartou, vyhodou je také možnost bezplatného parkování prwd restaurací.

Poděkujte uživateli Jaromír D.

Recenzováno: 28. července 2016 prostřednictvím mobilu

Fajn burger, milá obsluha, nejlepší domácí limča, výborná káva a hlavně pejsci vítáni :-) Za mě výborný oběd ;-)

Poděkujte uživateli Marketa B.
Recenzováno: 26. července 2016

obsluha byla milá, jídlo dobré jak chuťově tak i velikostí porce a pivo také skvělé, příjemné bylo posezení venku

Poděkujte uživateli KaculkaK.
Recenzováno: 23. července 2016

Dříve jsme chodili do baru 60th, ale po zavření jsme zjistili, že U Černé kočky začali dělat ty stejné a jsou moc výborné. V kočce jsme byli již mnohokrát. Občas tam narazíte na nepříjemného číšníka, ale jinak jídlo mají výborné.

Poděkujte uživateli Mony C.
Recenzováno: 20. března 2016 prostřednictvím mobilu

Je to krasne prostredi vhodne jak pro pratele tak posezeni s rodinnou.
Maji dobre jidlo, pivo i vino. Mate moznost ai vybrat jestli sedet venku na terasce nebo uvnitr v krasnem prostredi.

Poděkujte uživateli Kamila M.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Hospůdka u Černé kočky, si také prohlíželi

Teplice, Ústecký Kraj

Už jste navštívili Hospůdka u Černé kočky? Sdílejte své zkušenosti!