“Oběd do práce”

Hospůdka u Černé kočky
Recenzováno: 24. října 2017

Nemá chybu cenově přijatelné doporučuji,velký výběr jídel a salátů, obyčejné i míchané nápoje, venkovní posezení super.

Poděkujte uživateli Radek B.

Recenzováno: 2. července 2017 prostřednictvím mobilu

Super umístění, útulné, pěkná atmosféra, obsluha nic moc, jídlo super, ale za tu cenu by mohlo být ještě lepší, nebo větší porce.

Poděkujte uživateli Zbyněk T.
Recenzováno: 21. listopadu 2016 prostřednictvím mobilu

Po delší době opět v restauraci. Stále ještě něco chybí. Jídlo není špatné, ale déle jsme museli čekat. Interiér by chtěl už trochu modernizovat.
Možnost placení kartou, vyhodou je také možnost bezplatného parkování prwd restaurací.

Poděkujte uživateli Jaromír D.
Recenzováno: 28. července 2016 prostřednictvím mobilu

Fajn burger, milá obsluha, nejlepší domácí limča, výborná káva a hlavně pejsci vítáni :-) Za mě výborný oběd ;-)

Poděkujte uživateli Marketa B.
Recenzováno: 26. července 2016

obsluha byla milá, jídlo dobré jak chuťově tak i velikostí porce a pivo také skvělé, příjemné bylo posezení venku

Poděkujte uživateli KaculkaK.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Hospůdka u Černé kočky, si také prohlíželi

Teplice, Ústecký Kraj

Už jste navštívili Hospůdka u Černé kočky? Sdílejte své zkušenosti!