“Oběd”

Hospůdka u Černé kočky
Recenzováno: 18. ledna 2018

Krkovice s klobásou? Chuťově naprosto luxusní, veliká porce a za velice příjemnou cenu.
Tatarák byl naškrábaný tak, jak to má být.
Obsluha rychlá a velice příjemná.

Nemám co bych vytkla :)

Poděkujte uživateli Marry K.

Recenzováno: 24. října 2017

Nemá chybu cenově přijatelné doporučuji,velký výběr jídel a salátů, obyčejné i míchané nápoje, venkovní posezení super.

Poděkujte uživateli Radek B.
Recenzováno: 2. července 2017 prostřednictvím mobilu

Super umístění, útulné, pěkná atmosféra, obsluha nic moc, jídlo super, ale za tu cenu by mohlo být ještě lepší, nebo větší porce.

Poděkujte uživateli Zbyněk T.
Recenzováno: 21. listopadu 2016 prostřednictvím mobilu

Po delší době opět v restauraci. Stále ještě něco chybí. Jídlo není špatné, ale déle jsme museli čekat. Interiér by chtěl už trochu modernizovat.
Možnost placení kartou, vyhodou je také možnost bezplatného parkování prwd restaurací.

Poděkujte uživateli Jaromír D.
Recenzováno: 28. července 2016 prostřednictvím mobilu

Fajn burger, milá obsluha, nejlepší domácí limča, výborná káva a hlavně pejsci vítáni :-) Za mě výborný oběd ;-)

Poděkujte uživateli Marketa B.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Hospůdka u Černé kočky, si také prohlíželi

Teplice, Ústecký Kraj

Už jste navštívili Hospůdka u Černé kočky? Sdílejte své zkušenosti!