“Dobré pivo a příjemné posezení”

Hospůdka u Černé kočky
Recenzováno: 7. dubna 2018

Byli jsme zde několikrát. Příjemně se tu tráví čas, pěkné je posezení venku, mají dobré pivo Ossegg z Cisterciáckého opatství. Domácí atmosféra, místní klientela i lázenští hosté. Doporučuji.

Poděkujte uživateli Anive2015.

Recenzováno: 1. dubna 2018

Atmosféra příjemná, jídlo dobré, pivo dobré, ale nedostatečné odvětrání.
Přestože už konečně zakázali kouření v restauracích budete při odchodu z této restaurace zaručeně páchnout - už ne jako vajgl (nedopalek od cigarety), ale jako friťák, spálený olej, hranolka, či americká brambora. Když pak budete chtít jít ještě někam mezi lidi, nezbyde Vám, než všechno oblečení hodit do pračky a do sušičky a pořádně se osprchovat, jinak budete smrdět nejen sobě, ale i druhým. Je to velice nepraktické, protože když třeba přijedete na welness pobyt do lázní, tak abyste si s sebou vzal kupu oblečení a vakuový pytel na smrad od Černé kočky. Byl jsem tam několikrát a vždy úplně stejná zkušenost. Ale tentokrát to bylo fakt naposledy. Už mě tam neuvidí

Poděkujte uživateli Michal M.
Recenzováno: 18. ledna 2018

Krkovice s klobásou? Chuťově naprosto luxusní, veliká porce a za velice příjemnou cenu.
Tatarák byl naškrábaný tak, jak to má být.
Obsluha rychlá a velice příjemná.

Nemám co bych vytkla :)

Poděkujte uživateli Marry K.
Recenzováno: 24. října 2017

Nemá chybu cenově přijatelné doporučuji,velký výběr jídel a salátů, obyčejné i míchané nápoje, venkovní posezení super.

Poděkujte uživateli Radek B.
Recenzováno: 2. července 2017 prostřednictvím mobilu

Super umístění, útulné, pěkná atmosféra, obsluha nic moc, jídlo super, ale za tu cenu by mohlo být ještě lepší, nebo větší porce.

Poděkujte uživateli Zbyněk T.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Hospůdka u Černé kočky, si také prohlíželi

Teplice, Ústecký Kraj

Už jste navštívili Hospůdka u Černé kočky? Sdílejte své zkušenosti!