“Solidní”

Hospůdka u Černé kočky
Recenzováno: 8. srpna 2019 prostřednictvím mobilu

Firemní oběd. Vybrali jsme si tři jídla z denního menu, sebou i polévku. Posezení na předzahrádce láká pěknými lavicemi. Obecně spokojenost. Točená kofola dobře ošetřená.

Poděkujte uživateli pavel_446.

Recenzováno: 6. června 2019 prostřednictvím mobilu

Hledali jsme cenově dostupnou restauraci/hospůdku na oběd. Tato splňuje cenovou dostupnost a jídlo je chutné. Prostředí průměrné. Jen obsluha je zoufalá, čekali jsme skoro 30 min. a to bylo v restauraci tak 7 lidí u 3 stolů. Samotná čekací doba na jídlo nebyla až tak tragická. Hosté v restauraci trpí tím, že zde dělají i jídla na rozvoz.

Datum návštěvy: červen 2019
1  Poděkujte uživateli Lukáš F.
Recenzováno: 14. dubna 2019

Dobré místo, cenově dostupné a jídlo kvalitní. Není co vytknout, jídlo mělo chuť nebylo šizené. Obsluha příjemná.

Datum návštěvy: říjen 2018
Poděkujte uživateli jirizacek.
Recenzováno: 7. srpna 2018 prostřednictvím mobilu

Pivo z Oseckého pivovaru bylo teplé a hranolky ke špízu syrové. Přítelkyně měla na topince se šůnkou jen jeden plátek.

Datum návštěvy: srpen 2018
Poděkujte uživateli MirekA76.
Recenzováno: 7. dubna 2018

Byli jsme zde několikrát. Příjemně se tu tráví čas, pěkné je posezení venku, mají dobré pivo Ossegg z Cisterciáckého opatství. Domácí atmosféra, místní klientela i lázenští hosté. Doporučuji.

Datum návštěvy: duben 2018
Poděkujte uživateli Anive2015.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Hospůdka u Černé kočky, si také prohlíželi

Teplice, Ústecký Kraj

Už jste navštívili Hospůdka u Černé kočky? Sdílejte své zkušenosti!