“Pozdni oběs”

Trappola Teplice
Kuchyně: Italská
Recenzováno: 24. listopadu 2019 prostřednictvím mobilu

Po modernizaci opět otevřeno.
Jidlo dobré za lehce nadprůměrné ceny. Obsluha bez problému. Parkovaní u NC.

Poděkujte uživateli jarom_rd2015.

Recenzováno: 10. listopadu 2019 prostřednictvím mobilu

Obsluha velmi příjemná, poobědvali jsme v e vyšším patře, jídlo byla ale katastrofa. Rajčatový a žampionový krém ještě k jídlu, polévka Minestrone už ale ne a pizza margarita kde se na osmi trojuhelnících bály čtyři už mrtvé lístky bazalky a noky, které se jíst nedaly, bylo velké zklamání. Nedoporucu ji.

Poděkujte uživateli 130ale_h.
Recenzováno: 6. listopadu 2019 prostřednictvím mobilu

Trappolla je skvělá pizzerie, ale vyberete si zde i těstoviny, saláty, útulné a příjemné prostředí. Obsluha milá, vstřícná. Navíc k pizze dostanete předkrm, skvělou bagetku s dobrou domácí pomazankou

Poděkujte uživateli 128ad_lab.
Recenzováno: 2. srpna 2019 prostřednictvím mobilu

Tak jsme po dlouhém čase zašli do Trappoly na pizzu. Bohužel, tento podnik usnul na vavřínech, už to dávno není co bývalo. Prostředí řadu let stejné, beze změny a nápadu, prostirání vybledlé, místy opotřebované, jídelní lístky by také potřebovaly vytisknout nové.
Sice stále dávají po objednání jídla pečivo jako předkrm, ovšem se stále stejným, chuťově odporným, našlehaným margarýnem. Jako v dnešní době podávat v restauraci takovou ohavnost?
NECHÁPU!!
Pizza je stejná, jako celé ty roky, to znamená docela dobrá, bohužel všechny pizzy, co jsme obdrželi měly spodní stranu tak vyválenou v mouce, že jsme měli ruce jako pekaři. Dokonce i několik větších uhlíků(3-5mm) jsme našli připečené. Sice chápu že je to pec na dřevo, ale stát by se to nemělo.
Myšlenka na řešení megavrstvy mouky na pizzách nás při pohledu na silně znuděnou, otrávenou obsluhu okamžitě přešla. Povrch jsme tedy "ometli" rukou, oklepali a raději to neřešili.
Nakonec nás dorazila nehorázně vysoká cena, účtovaná za kohoutkovou vodu. Asi už nastala doba, kdy se voda bude vyvažovat zlatem.
Celkem vzato, v rámci Olympie je Trappola možná nejlepší pizzerie, ale přímo v Teplicích dělá kdejaký "kebabář" pizzu mnohem lepší.
Za mne opravdu hluboké zklamání, do tohoto podniku jsem před lety chodil rád, ale teď si další návštěvu hodně rozmyslím...

Datum návštěvy: červenec 2019
3  Poděkujte uživateli GROOCZECH.
Recenzováno: 10. července 2019

Pomalá obsluha, která podle mého neměla dostatečný zájem o zákazníky, dražší jídlo, nedoporučovala bych.
Hodnocena restaurace v Ústí nad Labem

Datum návštěvy: červenec 2019
Poděkujte uživateli Barbora K.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Trappola Teplice, si také prohlíželi

Teplice, Ústecký Kraj

Už jste navštívili Trappola Teplice? Sdílejte své zkušenosti!