“Neúměrná doba čekání”

Neměli byste fotografii?
Přidejte ji.
U Marty
Recenzováno: 24. listopadu 2019

Navštívili jsme tento podnik s celou mojí rodinou. Maminka si vybrala tuto restauraci k příležitosti rodinné večeře na oslavu narozenin, protože miluje zdejší čínu, které je zde velmi dobrá. Obsluha byla moc milá, pití bylo hned na stole. Co nás však velmi zklamalo byla extrémně dlouhá čekací doba na večeři. Restaurace nebyla plně obsazená a přesto jsme na jídlo čekali déle jak hodinu. Pokud bych měla porovnat cenu/kvalitu/dobu čekání tak ač nerada(dříve patřila k mým oblíbeným místům) musím napsat, že pro příště zvolíme jiný podnik.

Poděkujte uživateli kate_inak520.
Recenzováno: 16. června 2019 prostřednictvím mobilu

Restaurace hezká, čistá, toalety také, personál vstřícný.
Jídlo ucházející. Bohužel se zde zastavil čas cca před 25 lety a od té doby absolutně bez gastronomického posunu. Před lety to fungovalo a opravdu to bývala "Nejlepší čína" na Teplicku, ovšem dnes ji předčí kdejaké vietnamské bistro. Tím nechci říci, ze jídlo nebylo dobré, jen v dnešní době očekávám něco jiného, než takové retro. Pokud ale chce někdo zavzpomínat na "staré dobré časy", vřele doporučuji...

Datum návštěvy: září 2018
3  Poděkujte uživateli GROOCZECH.
Recenzováno: 12. července 2015

Datum návštěvy: květen 2015

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo U Marty, si také prohlíželi

Teplice, Ústecký Kraj

Už jste navštívili U Marty? Sdílejte své zkušenosti!