“Rybyčky”
Recenze Elixir Divers

Elixir Divers
Recenzováno: 10. ledna 2018

Profesionální přístup a skvělý zážitek . Naše první potápění proběhlo bez sebemenších problémů a budeme na to vzpomínat.

Recenze byla získána ve spolupráci s touto atrakcí.
1  Poděkujte uživateli karel_zahradnik.

Recenzováno: 22. října 2017 prostřednictvím mobilu

Pro první ponor mě menapadá mě lepší místo a potápěči než jsou kluci z Elixír divers! Honza nám všechno vysvětlil, ukázal a pořád se ujišťoval, jestli je všechno OK. A všechno taky OK bylo, cvičení v bazénu a pak ponor na Phi Phi islands. Výlet je i s obědem, takže paráda. Všichni mluví česky, takže pokud se bojite, že nebudete rozumět instruktáži, tak tady se vám to nestane navíc je Ko Yao Yai klidný ostrov, takže o turistu nezavadite. Prostě pokud chcete full servis a parádní zážitek, 10 z 10 fyzio doporučuje

Poděkujte uživateli Tereza S.
Recenzováno: 8. března 2017

Pakliže hledáte nevšední a pohodové potápění kde není milión lidí jako na Phi Phi jste tu rozhodně správně. A jako Bonus vše hezky česky.

Recenze byla získána ve spolupráci s touto atrakcí.
2  Poděkujte uživateli TH_Rosi.
Recenzováno: 2. března 2017

Vše proběhlo zcela bez chyby a podle mých představ. Kluci jsou příjemní a fajn. Naprosto doporučuji jejich služby!

Poděkujte uživateli skalajirka.
Recenzováno: 5. března 2016

Prijemny, pratelsky kolektiv. Fer jednani. Profesionalni pristup pri priprave vybaveni i samotnych ponorech. Nemam co vytknout. Pro mne fajn ponory! A navic jsme vyuzili i pozvani na vecerni grilovani a pokec s fajn lidma:-) Diky, Ivan

Poděkujte uživateli ivancerny22.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Elixir Divers, si také prohlíželi

Ko Yao Yai, Provincie Phang Nga

Už jste navštívili Elixir Divers? Sdílejte své zkušenosti!