Svělý zážitek s hodně pohodovou atmosférou vedený profesionály

Elixir Divers je skupina mladých pohodových dive masterů.... pdo vedením Michala vstřícného šéfa... přečíst další informace

Recenzováno: 12. dubna 2018
Elden0r
Plzeň, Česká republika
Perfektní a profesionální přístup, vynikající zážitek, slvělá parta lidí

Děkujeme Elixir Divers za skvělý zážitek - potápění na ostrovech Phi Phi. Od prvotní komunikace až... přečíst další informace

Recenzováno: 12. března 2018
Michal P

Recenzováno: 22. října 2017 prostřednictvím mobilu

Pro první ponor mě menapadá mě lepší místo a potápěči než jsou kluci z Elixír divers! Honza nám všechno vysvětlil, ukázal a pořád se ujišťoval, jestli je všechno OK. A všechno taky OK bylo, cvičení v bazénu a pak ponor na Phi Phi islands. Výlet je i s obědem, takže paráda. Všichni mluví česky, takže pokud se bojite, že nebudete rozumět instruktáži, tak tady se vám to nestane navíc je Ko Yao Yai klidný ostrov, takže o turistu nezavadite. Prostě pokud chcete full servis a parádní zážitek, 10 z 10 fyzio doporučuje

Datum zážitku: říjen 2017
Poděkujte uživateli Tereza S.
Recenzováno: 8. března 2017

Pakliže hledáte nevšední a pohodové potápění kde není milión lidí jako na Phi Phi jste tu rozhodně správně. A jako Bonus vše hezky česky.

Datum zážitku: únor 2017
Recenze byla získána ve spolupráci s touto atrakcí.
2  Poděkujte uživateli TH_Rosi.
Recenzováno: 2. března 2017

Vše proběhlo zcela bez chyby a podle mých představ. Kluci jsou příjemní a fajn. Naprosto doporučuji jejich služby!

Datum zážitku: únor 2017
Poděkujte uživateli skalajirka.
Recenzováno: 5. března 2016

Prijemny, pratelsky kolektiv. Fer jednani. Profesionalni pristup pri priprave vybaveni i samotnych ponorech. Nemam co vytknout. Pro mne fajn ponory! A navic jsme vyuzili i pozvani na vecerni grilovani a pokec s fajn lidma:-) Diky, Ivan

Datum zážitku: únor 2016
Poděkujte uživateli ivancerny22.
Recenzováno: 25. února 2016

Maximalni spokojenost se vsim co jsme videli, kde jsme bydleli - na doporuceni Elixiru. Klobouk dolu co pro nas lidicky z Elixir Divers delali - a to mluvim jak o české posádce tak o thajske. Fakt moc doporucuji ja a shodli jsme se na tom cela parta co jsme tam byli. Moc dekujeme a tesime se na další trip. Je to poprvé co jsme se cela parta shodli, ze zase pujdeme na to same místo - prave kvůli ELIXIR DIVERS. Jsou fakt super

Datum zážitku: únor 2016
Poděkujte uživateli marcelas321.
Elixir1Divers, Owner v zařízení Elixir Divers, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 14. března 2016

Ahoj Marcela,

ja som bol prec, ver mi, ze radsej by som vtedy zostal. Ked som sa vratil tak cele dajvko za vami smutilo. Vraj tu bola uzasna atmosfera, dobre ponory, dakujeme za doporucenia a snad to bude pravda a vy sa sem este vratite :)