“vánoční dárek”
Recenze Elixir Divers

Elixir Divers
Recenzováno: 14. ledna 2018

Moc děkujeme za nezapomenutelné zážitky při našem prvním potápění - moc jsme si to užily, příprava i samotný ponor byl perfektně zorganizován.

Poděkujte uživateli pavlinaz2018.

Recenzováno: 11. ledna 2018

Zdravím,ráda bych se podělila o příjemnou skutečnost,kterou jsem díky týmu potápěčů(Michala,Libora a Pavla)mohla prožít. Byl to pro mě neskutečný zážitek a vřele jej doporučuji!!! Díky ochotě a trpělivosti při potápění,prožijete neskutečné podmořské dění,které máte chuť prožívat znovu a znovu.Tento zážitek je pro mě velkou inspirací,za kterou klukům ještě jednou moc děkuji a doufám,že se brzy opět uvidíme.....:o) Malinová Pavlína

Poděkujte uživateli kersi33.
Recenzováno: 10. ledna 2018

Profesionální přístup a skvělý zážitek . Naše první potápění proběhlo bez sebemenších problémů a budeme na to vzpomínat.

Recenze byla získána ve spolupráci s touto atrakcí.
1  Poděkujte uživateli karel_zahradnik.
Recenzováno: 22. října 2017 prostřednictvím mobilu

Pro první ponor mě menapadá mě lepší místo a potápěči než jsou kluci z Elixír divers! Honza nám všechno vysvětlil, ukázal a pořád se ujišťoval, jestli je všechno OK. A všechno taky OK bylo, cvičení v bazénu a pak ponor na Phi Phi islands. Výlet je i s obědem, takže paráda. Všichni mluví česky, takže pokud se bojite, že nebudete rozumět instruktáži, tak tady se vám to nestane navíc je Ko Yao Yai klidný ostrov, takže o turistu nezavadite. Prostě pokud chcete full servis a parádní zážitek, 10 z 10 fyzio doporučuje

Poděkujte uživateli Tereza S.
Recenzováno: 8. března 2017

Pakliže hledáte nevšední a pohodové potápění kde není milión lidí jako na Phi Phi jste tu rozhodně správně. A jako Bonus vše hezky česky.

Recenze byla získána ve spolupráci s touto atrakcí.
2  Poděkujte uživateli TH_Rosi.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Elixir Divers, si také prohlíželi

Ko Yao Yai, Provincie Phang Nga

Už jste navštívili Elixir Divers? Sdílejte své zkušenosti!