“Svělý zážitek s hodně pohodovou atmosférou vedený profesionály”
Recenze Elixir Divers

Elixir Divers
Recenzováno: 12. dubna 2018

Elixir Divers je skupina mladých pohodových dive masterů.... pdo vedením Michala vstřícného šéfa Michala kteří se všichni velmi zodpovědně staraly o náš nejen pobyt ale i další věci jako byl (např. doporučený transfer z letiště, zapůjčení doplňkové výstroje a plnění našich malých expedičních tlakových lahví) Obrovskou devizou bylo potápění v malých přátelských skupinách kdy na lodi nebylo více než 5-7 potápěčů a pod vodou bylo běžné že dvojici dělal průvodce jeden z Dive mastrů. Vždy přátelská atmosféra byla po každém ponoru ještě výtečně znásobena nakrájeným tropickým ovocem v neomezeném množství. Po každém ponoru se kluci zajímaly o nato jak se cítíme a co se nám dole líbilo, umocňovali tak výborný dojem z celého potápění. Ještě jednou díky za všechny Muréény a Želvy a mořské koníky a obzvlášť za péči o modrou verlybu v neoprenu.

Recenze byla získána ve spolupráci s touto atrakcí.
1  Poděkujte uživateli Elden0r.

Recenzováno: 12. března 2018

Děkujeme Elixir Divers za skvělý zážitek - potápění na ostrovech Phi Phi. Od prvotní komunikace až po odvoz z mola na ubytování - vše probíhalo perfektně, profesionálně. Jeden den jsme zvolily vhodnou výstroj, dostali instruktáž k potápění, den poté jsme šli na víc jak půlhodinový ponor. Posádka se vším pomáhala a ochotně asistovala, pod klidnou vodou byla perfektní viditelnost, viděli jsme spoustu druhů ryb. korálů. K výletu byl i oběd, který byl také vynikající, na palubě vždy voda, ovoce. Dále jsme díky Elixir divers měli druhý výlet lodí, do zátoky Phang Nga, na James Bond Island a okolí. Na kajaku jsme propluly jeskyněma, viděli úžasnou lagunu, zastavily na několika plážích, vše ve velmi klidné a přátelské atmosféře. Doporučujeme základnu kluků navštívit. P.S.: pomohli nám dokonce i s transfery z/na letiště.

Recenze byla získána ve spolupráci s touto atrakcí.
Poděkujte uživateli Michal P.
Recenzováno: 6. března 2018

Byl jsem nadmíru spokojen s přístupem instruktorů (zejména Pavla Jordána) k nezkušeným potápěčům, jako jsem byl např. já. Měl s námi velkou trpělivost, chyby vysvětlil a po 10 ponorech - ale to by musel hodnotit on sám. Pobyt na Koh Yao Yai a potápění bylo úžasné a doufám, že se co nejdříve zase opět vydáme s Elixír Divers za potápěčským dobrodružstvím !

Poděkujte uživateli karelkou.
Recenzováno: 26. února 2018

Děkujeme za velmi příjemný servis před i po potápění. Náš diver master Pavel je velice milý a trpělivý profesionál ! Ještě jednou díky !!! Lenka

Poděkujte uživateli Lenka S.
Recenzováno: 5. února 2018

Bezchybně zajištěný pobyt a potápění na ostrově Koh Yao Yai.Velmi přátelské prostředí. Tým Elexir divers splnil všechna naše přání. Všichni vystupovali naprosto profesionálně včetně posádky na speed boatu. Dále děkujeme za krásné potápění u Similanských ostrovů, Surinu a Richelieu Rock.

Jana a Jarda

Poděkujte uživateli mikadopoem.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Elixir Divers, si také prohlíželi

Ko Yao Yai, Provincie Phang Nga

Už jste navštívili Elixir Divers? Sdílejte své zkušenosti!