Recenzováno: 10. července 2017 prostřednictvím mobilu

Vše bylo v pořádku, ochotný a milý personál, hotel čistý, moře příjemné. Super dovolená! . Je to kousek od Rhodosu , bohužel jejich autobusy nejezdí moc na čas, dá se ale dojet taxíkem za podobnou cenu jako autobusem, stačí trošku smlouvat.

Datum pobytu: červen 2017
2  Poděkujte uživateli Kristýna F.
Recenzováno: 7. září 2016

Dovolená neměla chybu ,pokoje denně uklizené ,čisté ručníky,klimatizace za poplatek 6 euro na den..Doporučuji zapujčení auta za cc.45euro na den a udělat si výlet kolem celého ostrova,krásný je Lindos.Moře čisté s velkými vlny.Strava vynikající odpovídá ceně zájezdu.Všem moc doporučuji

Tip ohledně pokoje: Pokoj jsme měli na výhled do zahrady s granátovými jablky,pomeranči krása
Datum pobytu: srpen 2016
2  Poděkujte uživateli Jituli.
Recenzováno: 19. srpna 2016 prostřednictvím mobilu

Ubytovani: Pokoje ciste, uklizene, denne nove osusky, rucniky, jen problem s tim vzit si osusku k hotelovemu bazenu. Vybaveni ponekud starsi, nicmene dostacujici. Negativum vidim hlavne v neustale vrzajicich postelich a klimatizaci za priplatek.

Jidlo: V ramci all inclusive jsme se stravovali v nedalekem hotelu Asterias. Behem snidani jsme postradali zejmena cerstve ovoce. Dzusy nemely s opravdovymi dzusy vubec nic spolecneho, nazvala bych je velmi levnou "limonadou".
Obedy a vecere se neustale opakovaly, chybela pestrost jidla, denne byly hranolky, ryze, testoviny na stejne zpusoby, obcas to lehce obmenili, ze ze zbytku vytvorili neco, co by se vzdalene dalo nazvat rizotem, ci vynechali hranolky a misto nich zaradili brambory. Ovoce opet velmi malo, pouze meloun ci hroznove vino, vzdy jen jeden druh ovoce. Dezerty, spise snaha o dezerty, byly neustale podobne, casto z prasku. I co se tyce zeleniny, objevovaly se neustale stejne druhy, pouze rajce,okurka, salat, obcas zeli smichane s cibuli. Na celem "all inclusive", jak bych to rozhodne nenazvala, byla videt hlavne snaha usetrit na jakekoliv ingredienci. Jidlo tedy hodnotim velmi negativne.

Posledni den jsme si- jiz velmi znechuceni obedy v hotelu Asterias- objednali jidlo v hotelu Nirvana, reckou musaku i pristup servirky hodnotime rozhodne velmi kladne, oboji bylo na jednicku s hvezdickou.

Koupani: Nevyhodou koupani v mori byly neustale pomerne velke vlny, casto i spinave more, vetsinu casu jsme tedy stravili u bazenu. Plaz piscito-oblazkova, pomerne uchazejici, pouze lehatka za priplatek. Idealni pro surfare, nedoporucuji pro male deti, vlny byly casto silne i pro dobre plavce.

Okoli: Idealni pro jedince, kteri si chteji odpocinout, "zmizet z civilizace", Theologos je mala ospala vesnicka, ktera ma sve kouzlo, ale rozhodne neni velkym turistickym centrem. Vhodne je si pujcit auto a ostrov procestovat, do blizkeho Rhodosu se da dojet i mistnim autobusem. A take si budete muset zvyknout na letadla, ktera slysite neustale nad sebou, jelikoz letiste je jen nekolik km vzdalene.

Datum pobytu: srpen 2016
1  Poděkujte uživateli Pavla V.
Recenzováno: 1. srpna 2016

Předevčírem jsem se vratil z teto dovolene. Vzal jsem si pobyt s ALL Inclusive. Takže nejdrive o Hotelu. Je to celkem pěkný hotel, s velmi ochotným personálem, který je i opravdu milý, jak už bylo zmíněno, od uklízečky( mimochodem pokoje uklizeny každý den velmi pečlivě), až po recepční. Ale bohužel už má hodně " najeto". Připadal jsem si jak v autě, které ma 1 000 000km. Postele rozvrzané, že pokaždé, když jsem se otočil, tak to mě i přítelkyni probudilo.. to same její postel.. Dveře do pokoje ( a nejen toho našeho), nejle zavřít jinak než zabouchnutím( jsou snad všechny skřízeny), takže ve dvě rano je velmi prijemné, když jde někdo na sousedni pokoj popř. pokoj v patře. Vypínače na světla nám fungovali cca na 5 zmáčnutí. Posuvne dvere na balkon- asi nikdy neviděli kapku oleje- opět problem snad ve vsech pokojich na naší straně, šílené vršou a když je šoupáte, řikáte si, kdy zustanou v ruce... jinak koupelna byla ok. Co se týce jidla, tak tento hotel nenabízí ALL INCLUSIVE a vse je na baru placeno hotově! Musíte jit do blízkeho hotelu Asteria. No a ted k tomu ALL Inclusive... No každý den skoro ty same jidla... Snidane Vajicka,nejakej levnej párek, salam jako u nas godhaj a zelenina. Kafe jedine z automatu. Dzusy také z koncentrátu- cinkle chemii- jeste ted jsem z toho pomerancovýho dzusu žlutej. Víno též z "pípy", která je napojena opet na krabici.. Víno _cervene, bile, ruzove.. Ale opravdu celkem nechutné.. prostě krabicák.. bez chuti. Obědy a vecere, výběr cca ze 2jidel .. Zmrzlina- bud cokoladova nebo vanilková- opet velmi chemická- asi nejlevnější. Co bylo fajn, tak clovek si toto vynahradil salátem. Takže pro mě spise salátový tyden. JInak deserty- bud buchta, nebo sušenky ( jako u nas esíčka), pak další den pudink a nejčastěji červené želé. Chtel jsem po barmance, aby mi udelala ICE COFFE... Bohuzel, není zahrnuto v ALL inclusive, tamhle máte automat, tak jedine tak...Tohle celkovému pobytu hodne stazilo body, holt neni to masivní ubytovací komplex, takže nedělají zbytecne hodně a jedou po levné cestě... škoda!!! Jinak pláž oblázková, neudržovaná (řasy atd), urcite doporučuji boty... jeste k pokoji-Od silnice jdou slyset celkem dost auta a nedaleké letiště, je potřeba tedy zajiste zavrit balkon, ale v tom pripade se bez klimy neobejdete. Celkovy dojem tedy dobrý..odpočinul jsem si...Ale už bych se sem asi nevratil... Už jsem v řecku zažil lepší...Zase máte výhodu, že na techto pláží, je tak cca 10lidí .. takže v žádném případě plaž, kde neni k hnutí...v tomhle směru opravdu velmi přijemné...

Datum pobytu: červenec 2016
5  Poděkujte uživateli 205columbus.
Recenzováno: 29. července 2016

Z poloviny pokojů je hezký výhled na moře. Druhá polovina má okna do zahrady, za kterou je vidět rozsáhlá suchá pláň a nějaké neudržované stavby. Naštěstí jsme měli výhled na krásné vlny. Personál celkem ochotný až na šéfa hotelu. Po příjezdu jsem mu hlásil, že WC nesplachuje. Na to mi odpověděl, že již dlouho. Opravu vůbec nezařídil. Vyřešili jsme to napouštěním kbelíku :-)

Tip ohledně pokoje: Rozhodně požadujte pokoje s výhledem na moře. Vezměte si sebou repelenty proti komárům!!!
Datum pobytu: červenec 2016
2  Poděkujte uživateli VladimirMB.