TripAdvisor
Kavos
Hledat
Recenzováno: 27. srpna 2019

Pokud jste zvyklí na 4 a víc * hotely v Turecku či Egyptě, tak sem NEJEZDĚTE!

Pokud, ale víte jak vypadají apartmány a služby v lokalitách Řecko, Itálie apod., tak doporučuji. My jsme si dovolenou moc užili a nad nedokonalostmi jen mávli rukou.

UMÍSTĚNÍ - klidné, osamocené a přitom velmi blízko živoucího města.
MOŘE - písečné, opravdu velmi mělké a dlouho, takže aktivní plavci budou velmi zklamaní, ale ti co se chtějí naložit do vody jako v termálních lázních, nebo bez starostí blbnout s dětmi, tak ideál!
UBYTOVÁNÍ - velmi jednoduché apartmány s minimem úložných prostorů. Na druhou stranu je apartmán velmi prostorný, takže jsme se pohodlně rozložili. Rodinný (mezonetový) apartmán má dokonce 2x WC, ale pozor, druhé patro už neutáhne klimatizace, takže je tam díky tomu, že je to pod střechou opravdu teplo.
Úklid fungoval bez problémů, ručníky i povlečení též vyměňovali a na případný problém reagovali ihned. To že jsou na zdech šmouhy od pobitých komárů, jim za zlé nemáme (sami jsme jich tam pár přidělali).
STRAVA - jídlo chutné, ale výběr velmi omezený, takže po týdnu dovolené už jsme si nemohli vybrat a radši si zašli do města. Největší mínus je za nás snídaně do 9:30, což spáčům moc nepřidá. Ale funguje tam i dobrá svačina mezi hlavními jídli.
NÁPOJE - pivo není Plzeň (jak šokující), ale v porovnání s IT, TUR atd.,se občas dalo. Víno není archivní, ale pitelné. Ostatní dle chuti....ale konec all in ve 22:00, je dost brzy.
BAZÉN A AREÁL - krásný areál komplexu, který denně uklízejí, zalévají a sekají. Co maximálně chválím, že i při plné obsazenosti hotelu, tam nikdy nikde nebylo narváno! Bazén je TOP - čistá voda, prostorný, od mělčiny po hloubku, bez problému s lehátky, no prostě dítě z něj nedostanete.
ANIMAČNÍ TÝM Alexandria - zažila jsem hodně, ale toto mě dostalo. opravdu neuvěřitelné výkony a energie v podání animátorů - neskutečné a za mě TOP. Sice animační program pro dospělé jsme úplně nevyužili, ale celkově nám a hlavně dětem připravili spoustu nezapomenutelných zážitků.

Datum pobytu: srpen 2019
Poděkujte uživateli Aluse2016.
Recenzováno: 13. srpna 2019 prostřednictvím mobilu

Hotel je velmi blízko u moře, pokoje jsou sice retro a staré vybavené, alemají klimatizaci a animační program, je pro vsechny věkové kategorie. Pláž hned u hotelu je sice umělá, ale kousek dál je pláž dobrá. Jídlo je velmi dobře až na presolene výjimky. Bar u bazénu je skvělý hodně nápojů k all inclusive včetně zmrzliny u baru. Bazén je skvělý jenom je tam většinou program, což někomu může vadit. Celkově nechápu negativní revenze na tentp hotel.

+Bazén
+Bar u bazénu s pitím a zmrzlinou
+Klimatizace a lednice na pokoji
+Balkón
+Slunečníky zdarma u pláže i u bazénu
+Dost dobře jídlo (v podobě švédských stolů)
+Animační program
+Prostředí hotelu je krásné (upravené zahrady)

-Umělá pláž
-Staře vybavené pokoje
-Mořské řasy velmi kazí dojem z některých míst a moře (někde jsou vyplavené uschlé řasy jsou i na plážích na písku)
-Bodavý kotvicnik je na některých mistech

Datum pobytu: srpen 2019
1  Poděkujte uživateli lukasfariz.
Recenzováno: 21. července 2019

Hotelový komplex je velmi pěkně umístěn v zahradě, pokoje jsou jednoduše zařízeny a koupelny tak max 2 hvězdy. Jídlo bylo výborné a personál milý a ochotný. Bar u bazénu ok, bazén veliký a pěkný. Moře plné trávy a bez bot nedoporučuji chodit. Hodně kamenů a na nich ježci, vytahování trnů není jednoduchá práce. Velmi pozvolný vstup do moře, jdete a jdete a jste stále po kolena. Někteří lidé ani do moře nechodí a tráví dovolenou u bazénu. Pláž a moře je největší slabinou tohoto hotelu.

Datum pobytu: srpen 2018
Poděkujte uživateli Jana W.
Recenzováno: 4. července 2019

Apartmány podprůměr, nemáte soukromí, balkóny nemají zástěnu, v přistýlkách v horní části hrozné vedro, které nestíhá ani klima. Animátoři a bazén u hotelu super. Strava průměr, jen mi vadilo všechno pití do plastových kelímků, které skončí na skládce nebo v moři. Pláž u hotelu jakž takž, směrem na Kavos a okolí smetiště, které nikdo neuklízí, moře mělké a docela čisté, písek střídá kameny, takže spíš v botech. Asprokavos klid, Kavos hrůza, vypítka z Anglie a jejích afrických kolonií...

Datum pobytu: červen 2019
Poděkujte uživateli 20 196.
Recenzováno: 3. října 2018

Hotel se nachází na jižním cípu ostrova, nedaleko města Kavos. Prostředí hotelu je na pohled celkem příjemné. Několik budov umístěných v jakési zahradě. Strava dobrá a pestrá. Něco jako pláž je přímo u hotelu. Je to uměle vytvořený pruh písku. Vstup do velmi mělkého moře je z této pláže je po schůdkách. Nicméně, kdo si chce vychutnat krásnou pláž a průzračné moře, musí pro to něco udělat. Asi cca 2 km. od hotelu je pláž Arkoudilas. Je nádherná, velká a téměř prázdná. Největším zklamáním jsou pokoje. Na první pohled je vidět že vybavení pokojů a příslušenství už něco pamatuje, a rozhodně neodpovídá svojí kvalitou ***+ hotelu. Vypadá to spíš na skromnou ubytovnu. Co se týká uklidu, služeb a přístupu personálu, bylo vše v pořádku. Co se týká aktivit v okolí, tak těch moc není. Návštěva města Kavos ve večerních hodinách, kde se opíjejí a dělají bordel angličtí mladí, nás nelákala. Pak je zde zřícenina klášteru Panagia, pláž Arkoudilas a to je vše. Velkou 1 si zaslouží česko - polský animační tým. Od dopoledne až do večerních hodin se starali o zábavu dětí i dospělích. Závěrem: hotel vhodný pro nenáročné klienty a rodiny s dětmi.

Datum pobytu: červenec 2018
Poděkujte uživateli pressl4.