ŠKODA Muzeum
Nádherné:)

Stojí za návštěvu, je to krásně udělané. Určitě neváhejte, Mladá Boleslav je Škodovkou proslulá:)...

Recenzováno: 12. září 2020

Recenzováno: 12. září 2020 prostřednictvím mobilu

Datum zážitku: září 2020
Poděkujte uživateli pavlina28.
Recenzováno: 6. září 2020

Naprosta parada! To je v podstate prurez historii Ceske Republiky a Ceskoslovenska v 20. stoleti. Modely jsou dobre vystaveny, takze clovek vidi vse, dobre popsany. Moc nas to bavilo.

Datum zážitku: březen 2020
2  Poděkujte uživateli Stojkin.
Recenzováno: 2. září 2020

Krásné moderní muzeum s velkou spoustou zajímavých vozů i informací. Rozhodně povinnost pro každého milovníka českého automobilismu.
Nejvíce se mi líbila přehlídka koncepčních a závodních aut.
Ale čekal jsem, že bude muzeum větší. Spousta modelů automobilky tu vůbec nebylo vystavených a to mi přijde jako velká škoda.

Datum zážitku: srpen 2020
Poděkujte uživateli bujo7.
Recenzováno: 31. července 2020

Skvělý zážitek pro naše kluky i manžela. Líbilo se jim i virtuální řízení vozů. Zajímavý byl i depozitář s prototypy.

Datum zážitku: červenec 2020
2  Poděkujte uživateli hvezdajasna.
Recenzováno: 20. července 2020 prostřednictvím mobilu

Moje oblíbené místo na výlet, jezdíme sem cca jednou za rok. Není moc co rozepisovat, prostě si tam zajeďte. Velice moderní, vždy čisté, občas něco přesunou nebo přestaví. Vždy vyžití i pro děti. Moji kluci milujou ta odrážedla. Určitě navštivte i vedlejší depozitář, jsou tam krásné kousky.

Datum zážitku: červenec 2020
Poděkujte uživateli Magdalena_Bebe.