“Velke zklamani”

Trappola Pizzeria-Ristorante
Recenzováno: 3. ledna 2020

Do restaurace jsem vzdy rada chodila, nyni jsme zasli znovu po prestaveni. Bohuzel nas ale posledni navsteva velmi zklamala, po objednani hlavnich jidel jsme nedostali bagetku s bylinkovym maslem (na kterou se take vzdy tesim), i presto ze ke vsem ostatnim stolum ji cisnik vesele nosil. A bohuzel nam nechutnalo ani jidlo, gnocchi quattro formagi (nevim jak se presne pise..) byly naprosto bez chuti a jedine co jsem citila byl velmi laciny syr. Restauraci uz nenavstivim. Vysoke ceny opravdu neodpovidaji kvalite.

Datum návštěvy: leden 2020
Poděkujte uživateli lucie_12345678.

Recenzováno: 5. prosince 2019

Příjemné prostředí, milá a rychlá obsluha. Ani si nepřipadáte, že jíte v nákupním centru. Jako první jsme dostali bagetku s bylinkovým máslem. Objednali jsme si ze stálého jídelního lístku a jídlo bylo připraveno rychle a bylo opravdu moc dobré. K tomu jsme si dali domácí limonádu. Můžu jedině doporučit.

Datum návštěvy: prosinec 2019
Poděkujte uživateli sonkova_eva.
Recenzováno: 22. října 2018 prostřednictvím mobilu

Prostředí restaurace je příjemné a člověk ani nemá pocit, že vlastně sedí v nákupním centru. Jídlo bylo připravené vcelku rychle, obsluha byla milá. Měli jsme výbornou tomatovou polévku a pizzu. Jídlo bylo skvělé, ceny ok.

Datum návštěvy: říjen 2018
Poděkujte uživateli Estrelinha_jbc.
Recenzováno: 19. září 2018

Do této restaurace jezdíme stabilně několik let, mají zde opravdu výbornou pizzu, obsluha je pohotová a jídlo rychle připravené. Opravdu doporučujeme!!!

Datum návštěvy: srpen 2018
Poděkujte uživateli ifejglova.
Recenzováno: 21. června 2019 prostřednictvím mobilu

Datum návštěvy: červen 2019

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Trappola Pizzeria-Ristorante, si také prohlíželi

Mladá Boleslav, Středočeský kraj

Už jste navštívili Trappola Pizzeria-Ristorante? Sdílejte své zkušenosti!