“Usmev mela obsluha i po 22.”
Recenze Embe Pivovar

Embe Pivovar
Popis: eMBe pivovar v ulici Na Klenici se nachází v budově bývalé barokní sladovny. Propojili jsme zkušené kuchaře, šikovného sládka, zaškolili příjemnou obsluhu a to vše zasadili do citlivě obnoveného prostoru s neokoukaným designem. Přijďte se přesvědčit na vlastní chuťové buňky.
Recenzováno: 30. prosince 2019 prostřednictvím mobilu

Usmev mela obsluha i po 22. hod a obslouzeni pres 200 lidi. Velice se nam libilo. Dobre pivo, dobre jidlo.

Poděkujte uživateli radkaholubova.

Recenzováno: 29. prosince 2019

Dobrý den, dne 28.9. jsme navštívili Vaší restauraci a musíme smeknout kloboukem. Když jsme přišli byla plná restaurace a bylo vidět, že přišlo více lidi najednou. Byli jsme upozorněny na delší čekání na jídlo což pro nás nebyl problém. Dali jsme si předkrmy a polévky, které jsme po chvíli měli na stole a poté čekali na hlavní jídlo, které bylo na jedničku. Obsluha nám pravidelně doplňovala pivo a starala se o nás, byla i přes velký frmol velmi příjemná a čekání nám velmi pěkně zpříjemnila. Nemůžeme dát nic jiného než 5*

Poděkujte uživateli D5910FJannab.
Recenzováno: 26. prosince 2019

Mrzi me to, ale opravdu jsem zde byla naposled. Tri navstevy a nikdy nam nechutnalo. Obsluha prumerna...
Skoda.... Jinak krasne prostredi. Kdyby byla dobra kuchyn a profesionalnejsi obsluha, radi bychom se vraceli....

Poděkujte uživateli kulina1380.
Recenzováno: 18. prosince 2019

V rámci podnikové akce jsme měli zamluvený v restauraci raut. Přes dodržení nahlášeného počtu účastníků nebyl dostatek jídla pro všechny, dodatečně jsme po stížnostech dostali jídlo navíc. Kvalita ani množství jídla ani vzdáleně neodpovídají fakturované ceně 500/osoba.
Obsluha vyloženě nepříjemná a neprofesionální, na závěr požadovali doplatit peníze za hosty, kteří již odešli a kterým údajně špatně spočítali lístek.
Příjemný majitel a dobré pivo podnik nezachrání, pro firemní akce ani pro soukromou návštěvu nedoporučuji.

Datum návštěvy: prosinec 2019
2  Poděkujte uživateli 609martyx.
Recenzováno: 17. prosince 2019

V restauraci jsem byl s přáteli ve středu 11.12.2019 a podruhé už nepříjdu. Obsluha byla zcela neprofesionální a od objednání jídla z denního menu do jeho dodání uplynula hodina. Paní servírka přesně neznala obsah jídelního lístku a zaměnila objednávku a když to zjistila, obvinila nás, že jsme jí přesně nespecifikovali a že je to naše chyba. Některá jídla byla v pohodě, ale u jiných se za honosným názvem skrývala srxxka. A taky bylo legrační, když servírka běhala po restauraci s punčovým zákuskem od stolu ke stolu a nikdo jej nechtěl. Organizace jako hrom. Ale fakt je, že kdybych tam nepřišel, tak to nevím. Ostatním tuto zkušenost nedoporučuji, měli jsme otrávený zbytek dne.

2  Poděkujte uživateli zdenekkozel.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Embe Pivovar, si také prohlíželi

Mladá Boleslav, Středočeský kraj

Už jste navštívili Embe Pivovar? Sdílejte své zkušenosti!