“Fantazie”
Recenze Dokao

Dokao
Recenzováno: 3. ledna 2020

Nejlepší asijská restaurace ve městě. Čerstvé suroviny, velmi chutné jídlo a skutečně autentická kuchyně. Skvělá nabídka poledního menu. Vyzdvihnout musím personál, který se chová velmi přátelsky a profesionálně. Chodíme sem pravidelně, velmi rádi a nikdy jsme nebyli zklamaní.

Datum návštěvy: prosinec 2019
Poděkujte uživateli Anna R.

Recenzováno: 23. září 2019

Do této restaurace jsem v létě zavítali náhodou. Již při první návštěvě jsem byli velmi mile překvapeni skvělým jídlem z poledního menu, rychlou a milou obsluhou i čistotou WC. Od té doby jsme restauraci navštívili ještě čtyřikrát. Při poslední návštěvě jsem byli personálem přivítáni velmi mile, pamatovali si nás. Jídelníček mají rozšířený, nabízejí více jídel i domácích limonád. Opět jsem si velm pochutnali. Určitě tam zase brzy najdeme.

Datum návštěvy: září 2019
Poděkujte uživateli Jana M.
Recenzováno: 8. září 2019

Vstup z ulice není lákavý, chybí reklamní poutač. Interiér pěkný, svěží. Výborná obsluha - rychlá a pozorná. Welcome drink - čaj potěší. Nabídka standartní. Měli jsme výbornou polévku a kachnu .

Datum návštěvy: duben 2019
Poděkujte uživateli Ivana Š.
Recenzováno: 30. srpna 2019 prostřednictvím mobilu

Při vstupu schody nedělají moc dobrý dojem, ale nakonec se výstup vyplatil, potom celkově restaurace vypadá pěkne.Dobré jídlo. Před pokrmem jsme dostali zelený čaj. Příjemní zaměstnanci.

Poděkujte uživateli smidaton.
Recenzováno: 12. srpna 2019 prostřednictvím mobilu

Doporučujeme, skvělý vyber chutnych jídel. Zat ochutnano bum bo nam bo a domaci limonáda s citronem a citronovou travou (taky stoji za vyzkoušení).

Datum návštěvy: červen 2019
Poděkujte uživateli 882terezap.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Dokao, si také prohlíželi

Mladá Boleslav, Středočeský kraj

Už jste navštívili Dokao? Sdílejte své zkušenosti!