ZOO Hluboká nad Vltavou
Úžasná ZOO

Za mě nejkrásnější ZOO v jaké jsem zatím byla! Působí velmi útulně, nejlepší jsou za mě různá... přečíst další informace

157petrat
Brno, Česká republika
Malá ZOO, velký klenot

Navštívil jsem několik Zoologických zahrad v Česku (mimo jiné Praha, Ostrava, Olomouc...) a nikde... přečíst další informace

Recenzováno: 22. září 2020
FoxKrnov
Krnov, Česká republika

1419139 recenzí
Recenzováno: 22. října 2019 prostřednictvím mobilu

Zoo je sice menší, ale dobře koncipována a procházka po ní je velmi příjemná. Najdete tady medvědi, tygry, klokany, opice a mnoha další. Zoo zahrnuje také dětske hřiště, restaurací či vyhlídkový most. Mně se tam moc líbilo a se synem jsme ji navštívili dvakrát

Poděkujte uživateli 359monikad.
Recenzováno: 19. října 2019

Ze Zoo jsme byli nadšeni. Sice se jedná o zoo menšího rozměru než na který jsme zvyklý, ale moc se nám tam líbilo.

Datum zážitku: říjen 2019
Poděkujte uživateli Kateřina C.
Recenzováno: 13. října 2019 prostřednictvím mobilu

Moc hezká zoo. Je vidět, že se o zvířata moc pěkné starají. Zoo je přehledná, je tam moc pěkných zvířat. Jen tak dál.

Datum zážitku: říjen 2019
Poděkujte uživateli Marie P.
Recenzováno: 16. září 2019

Velice krásná zoo, krásná propracovanost výběhů, zvířata mají co potřebují. Zoo je celá na rovině, tudíž ideální i pro menší děti, kočárky či invalidy. Návštěvu vřele doporučuji. :)

Datum zážitku: září 2019
Poděkujte uživateli Andreasmita.
Recenzováno: 8. září 2019 prostřednictvím mobilu

Krásný výlet,celé sjízdné s kočárkem, syn 9mesicu a další syn cely areál projel na odrazedle,pěsky by to ani neusel.
Bylo po hlavní sezóně, takže nikde fronty, nikde se nečekalo.
Hned u příhodu nás vitaly tři volné probíhající opičky,rozzari to dětské oči.
Celodenní parkování stojí 80Kc.

Datum zážitku: září 2019
Poděkujte uživateli Michaela K.