“Naprosto famózní ”

Restaurace Lovecká chata Hluboká
Recenzováno: 3. ledna 2020 prostřednictvím mobilu

Asi neznám dost superlativů, kterými bych popsal zážitek z této restaurace.
Prostředí příjemné, obsluha milá a ochotná, pivo dobré... To známe ze spousty míst.
Ale to jídlo!
Hodně dlouho jsem neochutnal něco tak skvělého, jestli vůbec někdy.
Nejedná se sice o levnou restauraci, ale za tato jídla bych bez váhání dal dvojnásobek. Dokonalé.
Přikládám fotky sušeného muflona na mrkvi jako předkrmu, a kančího hřbetu a daňka na červeném víně jako hlavních jídel.
Absolutně úžasný zážitek, všem rozhodně doporučuji.

Datum návštěvy: leden 2020
Poděkujte uživateli 367v_tt.

Recenzováno: 23. října 2019 prostřednictvím mobilu

Měli jsme rezervaci pro 10 osob. Po příchodu nejprve tvrdili, že o žádné rezervaci nevi a že nemají místo. Pak našli lístek, že prý ho tam někdo jen tak pohodil. Místo nakonec taky našli, ochotně to však nebylo. Ještě jsme ani neseděli a už jsme slyšeli upozornění, že v 10 zavírají a očekávají, že to už budeme pryč. Šnečí rychlostí obsluhy se snad snažili, abychom toho moc ani nestihli. Změnit přílohu k hlavnímu jídlu nemožné. V 21.45 bez předchozího upozornění nebylo možné objednat vůbec nic, ani kávu ani panáka. Takovou "přívětivost" jsem ještě nezažil. A že to není zrovna lidovka.

Poděkujte uživateli ptace.
Recenzováno: 9. října 2019

V této restauraci jsem byla již několikrát a mé zkušenosti byly spíše průměrné. Tentokrát jsem se rozhodla vyzkoušet degustační menu od šéfkuchaře pana Mynáře a udělala jsem rozhodně dobře. Vše bylo precizně připravené, oku lahodící a opravdu vynikající. Rozhodně doporučuji vyzkoušet.

1  Poděkujte uživateli idobikova.
Recenzováno: 2. února 2020 prostřednictvím mobilu

Datum návštěvy: únor 2020
Recenzováno: 18. srpna 2019 prostřednictvím mobilu

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Restaurace Lovecká chata Hluboká, si také prohlíželi

Hluboká nad Vltavou, Jihočeský kraj

Už jste navštívili Restaurace Lovecká chata Hluboká? Sdílejte své zkušenosti!