“Zde se zastavil čas”

Restaurace U JANU
Kuchyně: Česká
Recenzováno: 3. října 2020 prostřednictvím mobilu

Pokud chcete zažít restauraci z přelomu 90 let, a to už tehdy měla něco za sebou, tak doporučuji. Při vstupu vás uhodi pach cigaretového kouře, který se pevně drží v polystyrenových pohledech a pokud máte to štěstí, že si sednete k oknu, tak uvidíte směs květináčů, které zaplňují topení a prostor mezi okny. Doplněno lebkami zvířat, parožím a pavučinami.
Co se týče jídla, tak nebylo špatné, ale posunuli se na přelom tisíciletí.
Obsluha byla velice příjemná a ochotná.
Výhodou je velká kapacita míst a zahrádka.
Celkově si myslím, že by to pod Karlštejnem mělo vypadat jinak, restaurací je tam hodně a jde si vybrat lépe.

Datum návštěvy: září 2020
Poděkujte uživateli alegoriex.

Recenzováno: 13. září 2020

V restauraci jsme neochutnali jídlo (pouze pivo a výborný burčák), ale ceny byly velmi solidní a velký plus byla skvělá obsluha.

Datum návštěvy: září 2020
Poděkujte uživateli Lover_of_good_food_3.
Recenzováno: 26. července 2020

Hrad je v pondělí uzavřen a s ním všechny restaurace,pouze U Janů fungovali.Na místo na zahrádce jsme si museli počkat,bylo plno.Po uvolnění stolu kluk v roušce vydezinfikoval všechny plochy a obratem nám přinesl výborné pivo.Jídlo jsme dostali během chvilky,smažák a výpečky,oboje moc dobré.Posezení ve stínu voňavé lípy,výhled na hrad ,pivo jako křen,výzdoba retro a nějaké české rádio,bez reklam a potichu.Za nás super!Nechali nás sedět po zavíračce a to i při naší další návštěvě.Když jsme číšníka potkali ve vsi,zdálky a s úsměvem zdravil.Tímto ještě jednou děkujeme.

Datum návštěvy: červen 2020
Poděkujte uživateli turbocz.
Recenzováno: 23. července 2020

Příjemná obsluha. Výborná jídla. Průměrné ceny. Na jídlo jsme čekali zhruba deset minut při plně obsažene zahrádce. Čisté toalety. Smažená jídla byla lehká a nemastna.

Datum návštěvy: červenec 2020
Poděkujte uživateli 652milosg.
Recenzováno: 6. června 2020 prostřednictvím mobilu

Takové krásné místo na hlavní trase k hradu a s výhledem a takové hulvátské chování číšníků.... Škoda... Neochotní nás usadit a uvolnit další stoly... velmi drze a arogantně nás vypoklonkovali. Ještě že tak.. Až poté jsme si přečetli recenze na jídlo...neochota a arogance... Vedení by se nad recenzemi mělo zamyslet...

Datum návštěvy: červen 2020
1  Poděkujte uživateli Anda0930.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Restaurace U JANU, si také prohlíželi

Karlštejn, Středočeský kraj

Už jste navštívili Restaurace U JANU? Sdílejte své zkušenosti!