“Levná jídelna, pouze s pivem.”

Karlštejnská Terasa
Recenzováno: 1. ledna 2020 prostřednictvím mobilu

Levná jídelna, pouze s pivem. Absolutně žádný koncept zákaznických služeb. To je to nejhorší jídlo, co jsem v poslední době snědl.

Datum návštěvy: prosinec 2019
Poděkujte uživateli Serpimolot.

Recenzováno: 1. prosince 2019

Příšernost, vřele nedoporučuji. Omáčka ve stylu UHO, i když nesníte ani drobek, i tak po Vás budou chtít zaplatit. Obsluha velmi nepříjemná. Poté co přijde pan majitel a slušně mu řeknete, že Vám jídlo nechutnalo, vyhrožuje tím, že Vám rozbije hubu...

Datum návštěvy: prosinec 2019
Poděkujte uživateli 939lucieg.
Recenzer, Manažer komunikace v zařízení Karlštejnská Terasa, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 2. prosince 2019

No tak situace byla jiná než je popsáno... Já bych naopak doporučil všem restauracím, aby takové hosty nikdy nezažili... Komplexy a jiné psychické problémy doporučuji řešit třeba prací...

Recenzováno: 3. července 2019

Mohu jen vřele doporučit. Příjemná obsluha, vynikající pizza v podání velice šikovného pana pizzare.Nenwchte se odradit špatnými recenzemi. Doporučuji zajit

Datum návštěvy: červenec 2019
Poděkujte uživateli janajanankovagmaim.
Recenzováno: 10. března 2019 prostřednictvím mobilu

Dobrá volba mimo sezónu. Jako jedna z mála byla otevřena i večer s širokou nabídkou jídel. Jídlo bylo rychle hotové, obsluha je velmi příjemná. Těstoviny nám moc chutnali a můžeme je vřele doporučit. Nenechte se odradit špatným hodnocením.

Datum návštěvy: březen 2019
Poděkujte uživateli Peca750.
Recenzováno: 31. října 2018

Dobrý oběd s hezkým výhledem a příjemným personálem. Cestovaly jsme s maminkou a jídlo bylo moc dobré.

Datum návštěvy: září 2018
Poděkujte uživateli Denisa G.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Karlštejnská Terasa, si také prohlíželi

Karlštejn, Středočeský kraj

Už jste navštívili Karlštejnská Terasa? Sdílejte své zkušenosti!