Recenzováno: 28. ledna 2017

Dovolenou jsme si moc užili. Ikdyž byla předpověd na náš pobyt déštivá (Aktuálně je na Maledivách období deštů), tak nám pršelo pouze první den příletu, kterou jsme stejně po náročně cestě prospali. Hotel má opravdu vyšší úroveň, co se Malediv týče. Velmi rozmanitá strava, velmi čisté prostředí pláže i vilek. Velmi ochotný, vstřícný personál.
Moc doporučujeme výlet na vedlejší romantický ostrov, kam Vás zavezou, nechají 4 hodiny o samotě, nechají Vám tam jídlo a pití, které je v balíčku a poté opět odvezou zpět. Ostrov je opravdu jako z pohádky.
Vilky byly uklízeny 2x denně, takže perfektní servis, že pokaždé když přijdete na pokoj, je vše čisté, včetně ručníku, povlečení. Klimatizace, větrák a velký prostor. Výborná kombinace otevřených sprch přímo do přírody :)
Velmi rozmanitá. Měli jsme polopenzi a naprosto nám stačila.

Na snídani hromada sladkého pečiva, vajíčka na všechny způsoby, párky, fazole v nálevu, každý den jiný čerstvý fresh z místního ovoce (guava, papaya, melon, ananas...), musli, a velký výběr slaného pečiva.

Na večeři bylo opravdu každý den našeho pobytu (9 dní) něco jiného. Ani jednou se nic neopakovalo.

Výborné polévky (italské krémy, vývary, thajské polévky), velký výběr zeleniny, tématické koutky - sushi, mexická, maledivská, thajská, grilování. Výborně připravené maso, dost používají kokosové mléko, dělají vše sami, takže namísto hranolek americké brambory :) A o dezertech ani nemluvím...pudingy, koláče... čokoládové,s passiont fruit, zkrátka všechny kombinace.
Jediné co, tak voda nebyla k dispozici nikdy, tu si musíte kupovat. Na pokoji denně sice dostanete lahev vody zdarma, ale tu vypijete přes den. Takže vodu k večeři si dokupujete, také víno a míchané drinky.
(láhev vína 35 - 100 USD, lahev vody 4-5 USD, sklenka vína 6-8 USD a drinky 10- 15 USD).
Pláž
Velmi krásná, udržovaná. Každé ráno uklízeči po večerním dešti uklízejí pláž od listů, větví. Pláž na Royal Island není tak široká jako na jiných ostrovech na Maledivách, kde jsme byli, ale to na kráse neubírá.

Tip ohledně pokoje: Dřevěné vilky přímo u pláže, doporučuji volit mezi 200 - 205, kde je nejširší pláž a nejkrásnější výhled na moře.
Datum pobytu: červenec 2016
5  Poděkujte uživateli Monika M.
Recenzováno: 25. listopadu 2016

Velmi klidné místo, krásná pláž, nádherné šnorchlování, horší strava.
Ubytování odpovídající ceně, starší hotel, ale úklid 2x denně. Byli jsme spokojeni.
Strava průměrná, asi jediná slabina hotelu.
Pláž úžasná, skvělé šnorchlování, viděli jsme žraloky, želvy....

Datum pobytu: únor 2016
3  Poděkujte uživateli frantisek328.
Recenzováno: 14. listopadu 2016 prostřednictvím mobilu

Nejlepsi dovolená v životě. Nádherné teple moře se spoustou ryb, potkali jsme několik želv, malých zralocku cernocipich a dva velké zraloky( cernocipi a šedý utesovy). Jidlo vynikající.Počasí příjemné, žádná vedra, každy den sprchlo, takže ostrov je plný vegetace. Malo lidi. Personal příjemný. Dovolená pro lidi, co hledají klid, miluji snorchlovani a dobre jidlo.

Datum pobytu: říjen 2016
1  Poděkujte uživateli 245danielah.
Recenzováno: 15. října 2016

S manželem jsme zvolili tuto krásnou dovolenou jako svatební cestu a našeho rozhodnutí jsme nelitovali. Poměr cena/kvalita oproti ostatním hotelům skvělý. Vybavení pokojů bylo sice starší, ale přesto vše čisté, neopotřebované, útulné. Největším zážitkem na ubytování byla otevřená koupelna. Úžasné je také soukromí, vlastní chatka hned na pláži. Jako novomanželé jsme měli zdarma večeři v ala carte restauraci, jídlo bylo skvostné a o večeři při svíčkách přímo na pláži nemluvě. Celý ostrov je zarostlý bohatou zelení, což dodává kouzlo tomuto malému ostrůvku. Moře bylo nádherné, pečlivě jsme vybírali moře kvůli korálům, kterých je tady opravdu velké množství. Velké množství rybek, někteří měli štěstí také na žraločky hned u hotelu, želvy, rejnoky. Pokud byste štěstí neměli, doporučuji si zaplatit výlet na šnorchlování (nebyl nějak drahý), byl to tuším půldenní výlet, viděli jsme nádherné a obrovské korály, velké želvy, rejnoky. Pokud se chystáte na potápění s mantami či žraloky tygrovanými, zjistěte si, zda jedete v sezoně, protože jsou k vidění jen malou část roku. Dále doporučuji výlet na krmení žraloků a rejnoků (je to asi 4 minuty lodí od hotelu), byl to neuvěřitelný zážitek. Dále doporučujeme výlet noční rybaření - měli jsme v ceně all inclusive programu, rovněž to stálo za to!
Jídlo bylo výborné, chutné, personál ochotný.
Doporučuji ubytování od č. 190 a výš. Je to určitě nejhezčí část ostrova. Dali jsme si požadavek přímo do smlouvy a vyšlo nám to.
Tento ráj na zemi určitě doporučuji.

Datum pobytu: duben 2016
4  Poděkujte uživateli Irena S.
Recenzováno: 18. května 2016

Tento resort nemá chybu a myslím si, že oproti jiným resortům je zde nejlepší poměr cena/kvalita. Mohu jen doporučit.
Jak se zde píše, pokoje bych bral určitě tak od 180-205, neboť lehátka si můžete dát jak do stínu pod mangrovník, tak je i vytáhnout více na pláž. Často s stává, že prostor před chatkou je zastíněn mangrovníkem a pak je hned moře, což v našem případě nebylo.

Datum pobytu: duben 2016
7  Poděkujte uživateli Adam V.