“Hlad je nejlepší kuchař ”

Restaurace U Zvonice
Recenzováno: 12. října 2020 prostřednictvím mobilu

Na zpáteční cestě z Tanvaldu se ozvala v mém břichu ta známá píseň - kručení. Prostě jsem měl hlad a to u chlapa není dobré. Jsme daleko citlivější než ženy, proto můžeme být někdy i protivní.
Vyskočila na nás nabídka této restaurace a tak jsme volili první volbu. Hospůdka pěkná, personál usměvavý a milý. Bez čekání zde dostanete jídlo, za své peníze odpovídající produkt.
Přeji hodně spokojených zákazníků i v budoucnosti.

Poděkujte uživateli ingPetrBenes.

Recenzováno: 20. července 2020 prostřednictvím mobilu

Skvělý oběd na výletě. I přesto, že děvčata měla frmol a plno, tak pití i jídlo jsme dostali rychle. Navíc bylo výborné.
Pro nás, jakožto kočičí milovníky, byli velkým plusem dvě čičiny povalujici se na barovych židličkach.☺️
Děkujeme.

Datum návštěvy: červenec 2020
Poděkujte uživateli 949lenkak.
Recenzováno: 29. září 2019 prostřednictvím mobilu

Nedělní oběd na výletě u Riegrovy stezky. Spis průměrný zážitek, obsluha příjemná, zahrádka čistá, pes zde nevadi. Rychlost výborná, ale jídla jsou spíše hotovky.
Myslivecká směs s hranolky 135
Kureci roláda s kaši 135
Kase se teda zdála prášková...

Datum návštěvy: září 2019
1  Poděkujte uživateli petrn833.
Recenzováno: 22. července 2019

Cestou z dovolené jsme tuto restauraci zvolili náhodou. Byli jsme velice příjemně překvapeni rychlostí obsluhy, profesionalitou obsluhy, nabídkou. Manžel zvolil králičí stehno s bramborovým knedlíkem, já vepřové nudličky na fazolkách. Obojí OK, jen snad to vepřové mohlo být teplejší. Ale to je detail. Za mně - nejlepší restaurace v posledních letech kterou jsme navštívili.

Datum návštěvy: červenec 2019
Poděkujte uživateli komenius.
Recenzováno: 12. května 2019

Po přečtení recenze jsme se i my stavili. Sice bylo téměř plno, dorazili jsme pár minut po 12hodině, ale po pár minutách hosté před námi platí a my si sedáme. Objednávám si kuřecí řízek s domácím bramborovým salátem a manželka si dává krůtí kosty s bramborovou kaší. Jídlo máme na stole behem 3 max 4 minut, pití téměr hned. Vychutnáváme si jídlo a řekl bych že za tu cenu je nadprůměrné. V kaši sice máslo necítím, ale i tak mi chutná, krůtí je měkké a porfektně dochucené. Řízek nemá chybu a salát také je výborný. Prostě nadrůměrné jídlo za velice rozumné ceny.

Datum návštěvy: květen 2019
Poděkujte uživateli JiriMB.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Restaurace U Zvonice, si také prohlíželi

Zelezny Brod, Liberecký kraj
Zelezny Brod, Liberecký kraj

Už jste navštívili Restaurace U Zvonice? Sdílejte své zkušenosti!